reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Megami, cos w tym jest. Ogladalam kiedys ten program 16 and counting I kobitka juz byla babcia, a wygladala jak 20 paro latka. Mimo wszystko ja podziekuje ;)
 
Myślałam o trzecim, ale na chwilę obecną jestem zbyt zmęczona Mańką by chcieć kolejne dziecko. Do tego z trzeciego nici jeśli nam się sytuacja materialna nie poprawi. Jakby dali jeszcze tą kasę z projektu rządowego to może jeszcze, ale tak to raczej nie. Czas pokaże. Chyba, że jakaś wpada ;)

Doggi, aż mnie zatkało jak przeczytałam początek Twojej wypowiedzi :laugh2: myślę sobie, że kurcze, ależ mnie coś ominęło :-p
Padam...młoda obudziła się standardowo jak my mieliśmy iść spać i zasnęła coś ok 2. Nic mi się już nie chce, a Miko ma jeszcze ochotę na harce mimo, że byliśmy na łyżwach. Miko chciał zostać u babci, na co mój inteligentny M że on ma dla niego nowe zabawki. To ten oczywiście od razu do chaty. Młody średnio zadowolony bo to stare zabawki po kuzynie z Mc.Donalda. Mógł siedzieć u dziadków i chociaż z jednym miałabym spokój. M jak z czymś zawsze wyleci...a jutro mądrala jedzie do szkoły
 
McPearl miałam identyczne wrażenie czytając post Doggi :-p ale koniec był już dobrze znany,czyli cięty język

Sto lat dla Tymona :happy::-) :) i gosiane -spełnienia marzeń

U nas mnóstwo śniegu ,właśnie kupiłam Gniewkowi sanki za śpiworem(ma sporo kasy po urodzinach:wink:) i rączką do pchania :tak:oczywiście z Częstochowy od Nulini :-p ciekawe czy przyjdą nim śnieg stopnieje
 
SUSEL gdzie kupowałas? Tez o takich myślałam, dużo dałaś?


Doggi :laught: potrafisz budować napięcie :D


Standardowo życzenia dla urodzinowych :*
 
reklama
Do góry