reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Myślałam, że padnę ze śmiechu jak przeczytałam, że Nav prawie zaliczył kąpiel w wucecie :D

Mańka za to otworzyła sobie wczoraj szafkę nocną, wlazła do niej, a ta się przewaliła, także jak weszłam do sypialni to młoda leżała plackiem, nogi miała zaklinowane w szafce i wściekle się darła. Gdyby nie powaga sytuacji to płakałabym ze śmiechu ;) to jest akrobatka nie z tej ziemi...

Młoda rozwala mnie swoim nowym rytmem dnia. Ma teraz 1 drzemkę, ale śpi z 3 godziny. Na wieczór szła spać o 21.30. Przebudza się, pije i czasami śpi, a czasami trzeba jej śpiewać, głaskać i inne czary. Ciekawe jaka noc dziś będzie. Znowu zęby wychodzą...mam czasami wrażenie, że odkąd zaczęła ząbkować to to ząbkowanie trwa i trwa. Co jej para wyjdzie to idzie kolejna i tak w kółko. Ta się budzi, źle sypia, leki nie dają ulgi...teraz lecą trójki. Czy po wyjściu 1-4 idą dalej zęby, czy to na razie koniec? Już nie pamiętam jak to było z Miko. Ja chcę przespać wreszcie całą noc :'(
 
reklama
Ja myślałam, że się dzisiaj wyspie, a tu ch... wielki, młody poszedł spać o 19:30 pierwszy raz tak wcześnie (!!) i od 1,5h drze się non stop, teraz na chwilę przestał, bo zapaliłam światło i dałam go na podłogę. Jutro będzie kosmos..
 
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Frania :happy::happy: sto lat !!!

U nas od wczoraj znów sypie śnieg,nie bardzo lubię, ale G uwielbia jeździć na sankach, siedzi i nawet nie drgnie, czasami sobie coś nuci i mruczy:biggrin2: starszaki raczej się nie załapią, bo nadal na antybiotykach:-p
 
Sto lat Franiu :*

Hej ho leniwce :p co tu taki spadek mocy? :D
Ja jestem wykończona moją mała terrorystka, przy Ninie takich akcji nie było :p ząbki jej idą i o wszystko pretensje nawet nie płacze tylko ciągle łazi i marudzi, piszczy i skrzeczy -_- Nina też ma chyba jakiś okres dojrzewania :szok: także moja cierpliwość jest wystawiona na wielką próbę :D


NULINI powodzenia w szpitalu!


Zdrówka dla wszystkich chorych!
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci w czasie ząbkowania jedzą normalnie?Jagoda przez cały wczorajszy dzień wypiła ze 250 ml mleka,zjadła jogurt i troche zupy...nie wiem czy to przez zeby czy przez infekcje którą ma...lekarz kazałpsikać do gardła przed
jedzeniem na złagodzenie bólu ale tonie pomaga.
 
U nas przez poprzednie 2 tygodnie G też nie miał apetytu (miał wirus biegunkowo-wymiotny)z tym,że on mm nie odmawia nigdy tylko nic po za tym nie chciał jeść ,nawet chrupek kukurydzianych, które uwielbia:sorry2:

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Doriana i Mikołaja :-) :) sto lat
 
Ostatnia edycja:
Sto lat wszystkim solenizantom w najbliższych dniach :)
Suseł, podczas ząbkowania z jedzeniem było różnie. Ale jeśli gardło boli to też może być dodatkowo kiepsko. Polecam przynajmniej raz dziennie podać coś przeciwbólowego. Chociażby z 2 dni ku uldze. W szpitalu lekarka mi mówiła, że jeśli gardło dziecko boli to można 3x dziennie podać ibuprofen czy paracetamol.

femme, znam ten ból. Na szczęście Miko teraz feriuje u babci i mam trochę więcej spokoju. Młodej podaję czasem polfergan i chociaż 1 czy 2 nocki mam jako takie np z 2 pobudkami i bez przerw na dwugodzinne wariowanie.
 
McPerl dawaliśmy na poczatku nurofen,przez 3 dni do środy.ale chyba rzeczywiscie dam jej znowu.wczoraj zjadła troche wiecej ale mleko i sok to tylko na spaniu.
 
reklama
Wylazl ząb! Co najlepsze nie 2 która od 3 miesięcy próbuje się przebić :p tylko 1 której to zajęło 2-3tygidnie :p

Ja nic nie podaje jeszcze nie jest chyba aż tak krytycznie :p nie lubię leków
 
Do góry