reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Stówka dla solenizantów :)
Młoda śpi...wstałyśmy dziś późno bo Miko ma ferie i w dodatku spał u babci. Tylko co ona ma z tym nocnym wstawaniem to nie wiem. Czasami wstaje na 2-3 godziny i zamiast spać chciałaby się bawić. To chyba moja wina bo nie nauczyłam jej samodzielnego zasypiania, tylko jak lekko zakwiliła od razu ją brałam na cycusia...

Wam też się nic nie chce? Kurcze, jaki ja mam syf w domu. Totalnie nie mam weny na sprzątanie.
 
reklama
100 lat dla Weroniki :)

McPearl, u nas nauka samodzielnego zasypianiu w nocy to byla paronocna droga przez meke, ale tak, podstawa bylo oduczenie go usypuania na butelce. Teraz jest spokoj
 
Mnie też się nic nie chce...

Jutro z Ignasiem do szpitala, żyć mi się odechciewa...

A Młody wreszcie nauczył się schodzić z kanapy czy łóżka nogami w dół, a nie jak do tej pory - głową w dół...
 
Dołączam do Was ,też mi się nic nie chce:-p
Do południa się tak z męczyłam :sorry2: bo obaj starsi chłopcy są chorzy ,M drogi moczowe,a A ostre zapalenie oskrzeli na pograniczu zapalenia płuc
G jeszcze zdrowy,ale jak długo to nie wiem
Ale jak ja z nimi w domu wytrzymam cały tydzień to nie wiem :no2::szok:jak żyć?

Nulini &&& żeby Wam szybko ten pobyt z leciał
Gniewko przez cały dzień wyciąga dres z szafki i drze się pa - pa i pa - pa
 
To moj M odpiątku zdycha,ma gorączke prawie 40 stopni i zawalone gardło.wiec w weekend mia£am cały domna głowie.miałam nadzieje że w pracy odpoczne ale dzwonili ze żłobka ze Jagoda płacze cały czas i ma stan podgorączkowy...wiec jutroz nią do lekarza znów...o syfie w domu nawet nie mówcie...
 
U mnie cała 4 chora. Nawet męża wzięło. Temp ponad 39. Najstarszą trzyma bakteria do tego, reszta raczej wirus. Nigdy tyle chorób nie mieliśmy. Masakra.
 
Dołączam do tych co im sie nic nie chce [emoji6]
Mnie jakieś mega lenistwo dopadło i w ogole ta zima mnie dobija.
Mówiłam już kiedyś, ze nienawidzę zimy? Ehhh

Lila odkąd chodzi jest wszędzie!
Wszystko ciagle rozwala i trzeba po niej sprzątać.
W dodatku zaspalismy dzisiaj i mam cała 3 w domu i to w sumie od środy, bo cos sie starszaki poprzeziebiali.
Na szczęście jutro już szkoła i przedszkole ufff
 
reklama
U nas ja I maz chorzy. Naveen to mobile zuoooo, wszedzie wlezie, wywleka wszystko z szuflad I szaf, przed wczoraj prawie wpadl do kibla. Do tego jak mu sie zabroni czegos to on wtedy wrzask nie z tej ziemi jakby go ze skory obdzierali. Nigdy wiecej dzieci !!!!!!
 
Do góry