reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

No... Zostało Ci wybaczone :p

U nas śniegu nie ma, ale zimno dziś strasznie brr

A w ogóle to muszę się pochwalić że kupulismy nowe auto i w środę zakładamy gaz :D zawsze to jakaś oszczędność ;)
 
reklama
jeżyk, gaz to nie "jakaś" oszczędność, tylko OGROMNA! Wiem co mówię, bo mamy gaz i jest błogo na stacji benzynowej :-D



Igur nauczył się wchodzić po schodach i na łóżko...
 
Hej hej

U nas śnieg był przez jakiś 5h i się zmyl :D

Alicji idzie ząb i męczył ją katar trochę to teraz przechodzi i mi zatoki przytkalo tak ze myślałam że się w nocy udusze :/ stąd godzina 5 a ja nie śpię :angry:


Oj tak, gaz fajna sprawa potwierdzam ;)


Zaraz święta :D prezenty już kupione? :D
 
Nooo gaz sobie kupipilismy :D

A tak serio to jeszcze nie, my durnie zawsze czekamy na ostatnią chwilę.

Brawo Igi!

Marta głowa nad miskę i wdychaj sól.
 
Ja kupiłam wczoraj prezenty dla Taty i dla Mamy (mamie jeszcze coś muszę dokupić ;-)).
Dla Tosi wiem co, więc mi się nie pali, najgorzej mam z Dziadziusiem - no zero pomysłu :-(
 
Ja póki co nam dla rodzinki Kuby wszystko bo to drobiazgi i dla teściowej bo wspominała ze chce ebooka wiec nie miałam problemu co... Gorzej będzie z moją rodziną -_- Nina też napisała co chce wiec luz a Alicji chyba stolik edukacyjny jakiś albo krzesełko uczydelko ;) Kuba rozwalił auto wiec w ramach prezentu sobie je naprawi :p :D
 
Miłego :happy: nareszcie coś się piszę :-D

My prezenty prawie mamy ,głównie dla dzieci tylko Mikołaj mi pozostał on jeszcze dziecinny a już nie mały.
Braciom i bratowym nie kupujemy (tylko jakaś słodycz typu ptasie mleczko)a rodzicom dajemy albo kasę (mamy się cieszą bo to one głównie robią święta)albo jeden prezent wspólny typu blender,aparat fot.
Chłopcy dziś mają szkolne andrzejki a my jak zwykle jedziemy na andrzejkowe urodziny mojego chrześniaka.
Gratki dla Ignasia ale współczucia dla mamy bo teraz trzeba pilnować non stop

Femme zdrówka
 
reklama
Witam w grudniu :happy:

Co za cisza nastała :sorry: wieje u nas,że wyjść się nie da z domu :-p
Gniewkowi przebił się kolejne trzonowce -łączna liczba zębów u mojego gagatka to 14 :szok: nadal śpi okropnie,ciągle popłakuje a ja o 22 już wykąpana ,nie to co Aza która dopiero o tej porze się rozkręca :-D widocznie jej Bartek ładnie śpi ,tak myślę ,a u Was już noce lepsze czy bez zmian ?
Impreza na roczek już w trakcie przygotowań (robimy w knajpce takiej rodzinnej,niewielkiej)

Napiszcie co u Was fejsbookowe dziewczyny :-)
 
Do góry