reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Smutno bez Ciebie ;-)

U nas chorobowo. A ma jakąś wysypkę. Czekamy na lekarza. Ciekawam co to. Podejrzewam szkarlatynę. A akurat mają wyjazdy w przedszkolu, mikołajki... Przez to cała 3 w domu bo nie ma kto J zaprowadzić do przedszkola. Może w pt coś wykombinuje, niech chociaż ona Mikołaja spotka :-D
Marko już coraz sprawniej chodzi, prawie biega. Włazi na łóżko J, musiałam je zabezpieczyć, bo złazić nie umie, a ja oczu dookoła głowy nie mam ;-) My roczku nie robimy. Kawa przy świętach i tyle ;)
Noce... W sumie nie wiem. Chyba lepiej :-D Nadal kilka pobudek, ale chyba już nie co godzinę, bo jakoś mi lżej hehe.
 
reklama
Nasze noce absolutnie bez zmian, czasem nawet godziny ciągiem nie pośpi, tylko się kręci, wierci, wybudza, masakra.
My o roczku nie myślimy wcale, bo spędzimy go na szpitalnym oddziale :-:)-:)-(
 
Nav pierwszy raz jest tak powazniej chory, od wczoraj jedziemy na antybiotykach I rzyga jak kot: ( Poza tym chodzi, biega, mowi mama, dada, baba, majsmieszniej mu wychodzi jak tak szeptem mowi ide ide to moj maz sie smieje ze na mnie jakies klatwy rzuca :D ogolnie odkad skoncxyl 9 mcy to sie bardzo poprawil. Tzn dalej jest wymagajacy, ale juz wiecej kuma I moze to tez ma wplyw na caloksztalt. Przesypia noce, albo jak sie budzi to tak, ze o tym nie wiem, jest w stanie zasnac sam. ostatnich kilka dni nie chce jesc, ale to pewnie przez chorobsko, bo zawsze mu dopisywal apetyt.
Roczek robimy, juz nawet wiem gdzie, ale jeszcze wszystko w rozsypce.
Nulini, czemu na szpitalnym oddziale? Znowu jakis atak? Czy tak kobtrolnie?
Megami zdrowka dla Anielci I mam nadzieje, ze sie na Was to nie przeniesie. Dziadowski ten sezon chorobowy :(
 
Indi, Ignaś odkąd bardziej kumaty i mobilny też trochę mniej uciążliwy, chociaż nadal zdarzają mu się dni wyjca, kiedy mam ochotę go udusić...
19 stycznia jedziemy do kliniki do Warszawy, żeby zrobić komplet badań potrzebnych do diagnozy...
 
Hej laski

Indi zdrówka dla.Nava
I całej reszty chorowitkow.

Nulini &&&za Igunia oby było już z górki :)

Rob ma nadal 8zębów, bez zmian. Sam wchodzi na łóżko i schodzi z niego. Wczoraj zrobiłam mu przemeblowanie w pokoju i wyniosłam jego zabawki z salonu do niego. Miałam już dosc deptania po klockach i innych takich :) poza tym chce żeby się przyzwyczajać do swojego pokoju.

Pogoda do D. Wieje.okropnie i zimno :(
Co do,prezentów to sis Ł dostanie posciel, moja sis z mężem też, rodzice i teście fotoksiazke ze zdjęciami ze slubu. Dla roba kupilismy drewniane klocki. Nie mam nic dla Ł Ale nie.wiem czy coś kupie ;) aaaa no i z chrzestnym R mamy problem :(
 
Gratulacje dla Waszych brzdąców za te maratony z chodziarstwa :-) fajnie,że tyle już mobilnych grudniowo/styczniowych smyków

Zdrówka dla chorych ,my z G też zasmarkani (już 3 raz równo co miesiąc)oby tylko katar


&&&& za Ignasia i za Ciebie Ania :tak:

Megami Mikołaj ważna sprawa więc kombinuj :-) póki jeszcze wierzą

agulqa u nas zabawki wszędzie a najgorzej w kuchni jak garnki ,chochelki itp. powyciąga to zabić się można:szok:
 
Nulini &&&&&&&

Antybol na 10 dni mamy. Szkoda, akurat masa wyjazdów w tym tygodniu :confused2: ma to dziewczę pecha.
 
Megami, buuu, najgorzej :-( Nam rok temu Tosię rozłożyła ospa w terminie, kiedy mieliśmy jechać w góry, musieliśmy przekładać... ZDRÓWKA!!!
 
Zdrowia dla chorowitków.u nas na szczęście juz dobrze,jutro wracamy do żlobka.juz wiem co kupie Jagodzie-taką kolejke Fisher price.Ninq dostanie lego,a mąż portfel.dla rodzinki kalendarze z ze zdjeciami dziewczyn plus kosmetyki.zaczynam czuc świeta...
 
reklama
Hej, już grudzień ! :D zaraz plaga roczków się zacznie hehe :-)

Na początek zdrówka, zdrówka i jeszcze więcej zdrówka ! wszyscy w koło chorują ... Alicja przykleiła się do mnie i od godziny nie chce puścić ... mam nadzieje że to nie jest pierwszy objaw choróbska :no::wściekła/y:



Nina w poniedziałek jedzie na oddział na tydzień ćwiczyć wzrok ...mam nadzieje że jest jakaś poprawa ;-)



NULINI ale lipa że roczek akurat na oddziale wam wypadnie :-(


AGULQA - ależ zazdroszczę pokoju ! ja do Niny nie wyniosę bo ona to tam ma taki bajzel zazwyczaj że Alicji strach wpuścić bo nie wiadomo co znajdzie :p
 
Do góry