reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Padam na cycki - maz w delegacji od srody, ja mam okres tez od srody, Tymon w nocy standardowo pobudki 3-4 razy a do tego od wczoraj nawet w dzien nie da odetchnac bo spal 2 razy po 20min...

Indi gratki przespanej nocki oby tak.zostalo! Ja wezme z Ciebie przyklad i tez tak.sprobuje bo juz mnie wykanczaja te pobudki...

Bada gratki kroczkow :-)

U nas z nowosci to Tymon ogarnal kosi kosi no i nabil sobie pierwszego guza ;-)
 
reklama
Dziewczyny jak pomóc małemu? Ma mega katar 2xjuż w ciągu paru h mu zakraplałam , raz odciągałam tym apsiratorem do odkurzacza(wydaje mi się , że mój odkurzacz za dużą moc ma a i tak na najsłabszych ust.robię), póżniej gruszką i pełno śluzu.... Śpi teraz na brzuszku ale męczy się :( Jakieś porady?
 
Ochłodzić powietrze - łatwiej wtedy oddychać. Odciągać wg potrzeb. W nocy czasem to i co kilkanascie minut odciagalam, aż zasnął. Nie bój się, przyłóż do siebie i zobacz że mocno nie ciągnie :-) maść majerankowa lub vick pod nosek... Byle do rana. A potem to inhalacje polecam. Katar gesty czy lejacy?
 
Przyłożyłam, jak dla mnie mocno ciągnie :/ Zakraplać za każdym razem? Kurde nie kupiłam maści majerankowej a vick nie mam w domu... :( Inhalacji nigdy nie robiłam, jak robić, czym? No raczej lejący bo jak leży na brzuszku to ma aż mokre prześcieradło.
 
Mommy inhalacje nebuluzatorem i solą fizjologiczną.a masz nasivin krople?kup tez fenistil krople i 3 razy po 5 kroplii.a teraz wnocy daj mu cosprzeciwbólowego np.panadol,pomoże spać.
 
Panadol przy Katarze? Mam w spreju Disne mar i mu psikam i odciągnam ale nie mogę ładnie tego noska mu wyczyścić. Vick znalazłam i posmarowałam w nocy. Fenistil mam to są te krople doustne? Czemu to podawać?
 
Bo fenistil ograniczy katar,spowoduje że nie bedzie tak leciało.lekarzmi powiedział i działa.a panadol albo lepiej nurofen działa przeciwzapalnie wiec zapobiegawczo daje 3 dni.i do tego go uspokoi.
 
reklama
W każdej aptece jakiś inhalator znajdziesz. Ok 100zł koszt. Odciągaj, odciągaj, odciągaj, nie bój się. Lepiej wyciągnąć niż by na płuca miało lecieć. Jak duży katar to wszystkiego nie odciągniesz. WIęc rób to gdy widać, że się mały męczy i trzeba. Na spacer idźcie, przy takim powietrzu łatwiej się oddycha dziecku. Wywietrzyć pokoje, nawilżyć powietrze.
Aaaa przy katarze może pojawić się mokry kaszel. Więc nie panikuj jakby był. Osłuchać u lekarza warto, ale bez paniki ;)
No niestety katar to takie ustrojstwo, że szybki nie mija. Witaminę C możesz mu podawać na wzmocnienie.
 
Do góry