reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ten nurofen i fenistil to dawaj 3 razy dziennie.inhaluj 2 razy ale nie przed spaniem,tak ze 2 h przed spaniem bo bedzie troche kaszlał po inhalajcji.Megami nie wiem czy nie za zimno na spacer,bedzie oddychał buzią przez katar a zimno zaszkodzi gardłu,ja bym tylko porządnie wietrzyła.
 
reklama
Nie za zimno. Nawet na minusie jest ok. Tzn jak uważasz. Ja z moim chodziłam ;-) Oddychał dzięki temu noskiem, w domu buzią bo katar w domu bardziej spływał. Na spacerze o dziwo prawie wcale.
My inhalowaliśmy 3x dziennie. Po tym oklepywanie i odciąganie.

Ja bym się tak z tymi lekami nie wyrywała. Co prawda ibuprofen działa przeciwzapalnie, ale nie ma co faszerować dziecka przy samym katarze.
 
Mnie tak mówił lekarz i tonie jeden wiec tak robie.z tymi spacerami to akurat ja inaczej robie,jak ma katar,kicha ijest przeziebiona to siedzimy w domu,dogrzewam ją i dopiero jak zaczyna przechodzić to wychodzimy na spacer.
 
U nas jak u Megami katar nam nie przeszkadza w spacerach :happy: a dziś na spacerze wsadziłam Gniewkowi smoczek do buzi,żeby noskiem oddychał i już :tak: zimno strasznie trzeba się przyzwyczaić :-p

Nie wiem czy pierwsze kroki to już chodzenie, ale Gniewko od piątku "puszcza się " co chwila,jak na razie 7 kroczków maksymalnie zrobi :-):-)

Zdrówka dla chorych i przeziębionych
 
Dzięki dziewczyny za pomoc. Na spacerku byliśmy ale już na koniec się denerwował bo zapchany nos mu przeszkadzał. Ale kupiliśmy ten inhalator i troche mu poprzykładałam-na razie bunt. Sambucol dostał, wszystkiego nie wypił. Z nochala odciągnęłam, zakropliłam disne marem przed. Kupiłam nasivin ale babka dała ten od roku do 6 lat twierdząc , ze ten baby jest baaaardzo słaby a na ulotce tego co kupiliśmy jest napisane ,że nie uzywać dla dzieci poniżej roku. Nie wiem teraz czy kupić ten baby czy ten użyć. Na noc chciałam mu podać te krople do nosa po odciągnięciu i podać nurofen i teraz nie wiem co zrobić?
 
Gniewko szaleje :-). :-) :-). :-)

Mommy nie wiem jak z nasivinem, nie uzywam, kilka razy u starszaków.

U nas gorączka. Nie wiem czy to od zębów czy raczej trzydniówka.... Się okaże
 
reklama
Bada Gniewko szalony ;)

Ja też jak jakiś katar to uważam że mrozy najlepsze ;) jedyne przeciwwskazanie to temperatura ;)

Mommy zdrówka dla młodego z kroplami nie pomogę nie używam my jak juz to inhalacje z soli i odciąganie


Byłam dzisiaj na pierwszym zjeździe w szkole i kurcze zjazdy co tydzień :/ szkoda mi weekendów bo to cały dzień a w tygodniu się prawie nie widujemy bo po Kuby pracy albo on trening albo ja siłownia.. No i mam dylemat [emoji14]


Oglądacie mecz? ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry