reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Moj jasnie pan juz postanowil wstac :( mam nadzieje, ze to tak jednoraziwo a nie na stale. U nas problemy brzuszkowe skonczyly sie, kiedy maly mial 3 MCE, ale za to z kupa dalej tak dziwnie. Juz sie rozruszal ze chociaz raz dziennie robi, ale jak mu podalam kaszke to znowu mial przestoj. Nie wiem czy to od tego, ale przeciez tsk sam z siebie by chyba nie mial.
Dziewczyny, ile Wasze dzieci pija wody? Mojbtak pare lykow czasem wezmie I nie chce, a o herbatkach nie ma mowy, bo na sam zapach wrzeszczy
 
reklama
Indi to przez kaszke ta kupa.spróbuj dodawać do niej owoców żeby tak nie zapycha£a.Jagoda nie pije z butelki wody bo my głównie kp jeszcze.
 
Indi czyli nie czekasz do 6m?
U nas pobudki o 6 to już standard...
Dziś okropna pogoda, głowa mi pęka...
 
U nas 6 to też standard, MAX pośpi do 6.30, ale to mi zupełnie nie przeszkadza - przeszkadza mi, że od 2 dni budzi się w nocy i godzinę szaleje, zamiast spać :wściekła/y: Ja się kur.wa wykończę!!! :wściekła/y:
 
Miłego dzionka :happy: też mnie głowa boli,ale pewnie przez częste pobudki mojego dziecka w nocy :-p
Indi mój wody nie chce w ogóle,czasami zassie i po chwili jak rozpozna to płacz,a herbatki na brzuszek też nie lubił i męczyłam się aby choć troszkę wypijał dziennie,teraz zmieniłam na melisa-jabłko z bobovity i wreszcie pije :tak:a tak chciałam,aby pił wodę:confused2:a pobudki o 6-6:30 to u nas norma,niestety:-(mam nadzieję,że w wakacje go trochę przestawię,bo po jakie lich mam się tak zrywać,ale się nie łudzę za bardzo,bo On 20-20;30 pada nawet jak o 19 spał
 
Moje dziecię się bardzo popsuło. Przesypiała noce, a dzis np pobudka o 1 i o 5. Włączyła sobie w nocy dodatkowy posiłek. W dzien je mniej.
 
Megami, no wlasnie czekam. Dalam 2 razy na wiecxir z ciekawosci, czy to spowoduje zeby przespal noc. Niestety nie podzialalo a za to dupa mu sie zakorkowala, wiec to chyba nie byl najlepszy pomysl.
 
Hej dziewczyny

Podczytuja Was cały czas ale jakoś nigdy nie mam czasu odpisać

Niulini wspołczuje nocek, ja tez mam słoiczek na 3 dni, ja zaczęłam podawać tydzień temu

Indi ja nie daje wody bo my tylko na piersi

LayDeeK moje dziecko tez sie popsulo bo dotychczas jak zasypiala o 21 to pobudka byla o 5. Dzis wstala o 2:30 na jedzenie a potem o 5:30 i dopiero teraz usnela oczywisie na spacerze

Emilka od 2 dni marudzi, jesc za bardzo nie chce, rece pcha do buzi i wszysko naokolo tez. Moze zeby ale nic nie widac. Oby jej wyszly szybko bo za 1,5 miesiaca jedziemy nad morze. Juz sie boje co to bedzie. Teraz bylismy na komunii 3 godziny jazdy i ostatnie 30 minut byl tylko ryk.
 
Byłam dzisiaj z Jadźką u neurologa,wszystko w porządku.jedynie lekkie słabe napiecie mieśniowe,mam skierowanie na kilka h rehabilutacji i tyle.
 
reklama
Byłam dzisiaj z Jadźką u neurologa,wszystko w porządku.jedynie lekkie słabe napiecie mieśniowe,mam skierowanie na kilka h rehabilutacji i tyle.

Czy dawałyście dzieciom dynie za słoiczka?jak zareagowały?bo Jagoda i wczoraj i s dzisiaj jakieś 4 h po zjedzeniu tej dyni płacze przez brzuszek i sie zastanawiam czy dynia może to powodować...
 
Do góry