reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Moj z nami spi, jak tylko sie zaczyna ruszac to od razu butla, nawet sie nie zdaxy obudzil dobrze. Po zarciu spi jak zabity.
 
Ja w nocy nie karmie wiec sie nie wypowiem.my już na nogach od 5.30,był cycek,potem kupa marchewkowa,troche zabawy i teraz zasypia znowu.miała być ładna pogoda ale jest lipa...dzisiaj zabieramy Jagode po raz pierwszy na basen,aż jestem ciekawa jak zareaguje bo kąpanie w wannie uwielbia.
 
Sprite o jaaaaa niezły mąż.... :-)

My też dady najczesciej zielone :-D

Ja na mojego też czasem mam nerwa, ale bardzo rzadko. Nawet jak pobudka przed 6 to się chwilę czymś zajmie więc luz. Gorzej z dziewczynami. Niby bawią się w swoich łóżkach ale z każdą minutą coraz głośniej....
 
miłego:happy: ja dopiero jem śniadanko,bo w niedziele mąż ma dyżury i on wstaje rano z Gniewkiem :-),a on już po drzemce,bo wstał o 6:20,więc wstałam dopiero z nim po drugiej pobudce o 9
ja wyciągam z kołyski,ale on usypia natychmiastowo lub śpi cały czas,a wyciągam ze względu na te ciągłe bóle brzucha,musi odbić po jedzeniu ,bo inaczej za jakiś czas jest pobudka i ryk
 
Bada u nas w weekendy Ł ma zawsze dyżur, ale głównie śniadaniowo-kawowy :-D

Połamaną jakaś jestem po tej nocy.
Do 2 spać nie mogłam, Tymko brzydko kaszlał aż w końcu dostał paracetamol, bo cały ciepły był i po łóżku się rzucał.
Pewnie jutro zamiast do p-kola pójdziemy do lekarza :-\
 
Hej :-) Ja w niedzielę też wykorzystuję męża jak się da, bo w tygodniu go mało w domu :tak: My używamy chusteczek toujours sensitive z lidla, za 80 szt 5zł, nie pachną niczym i są w sam raz nawilżone. U nas dużo ich nie idzie... Moja gwiazdka miała wczoraj stan podgorączkowy, ale oprócz cieplejszej główki, to była pogodna i w sumie jak zawsze, więc nie wiem co to, bo innych objawów nie ma. Dziś temperatura jest prawie ok, może ze trzy kreski więcej, wczoraj rano i na noc Pedicetamol dostała. Może ząbek kolejny... Spała dziś idealnie, może to przez tę temp., bo pierwsza pobudka po 5 rano, też je na śpiocha, a druga to już przed 10. Dała pospać w niedzielę.
Pamiętam doskonale swoje pierwsze dziecko - bardzo wymagające, mało śpiące i w dzień i w nocy... kiedy musiałam kombinować by pod prysznic pójść bez stresu, że się rozkrzyczy :eek: Dlatego wiem, jak to jest z takimi dziećmi... Może pocieszy Was drogie mamy wymagających maluchów, że moja po burzliwym okresie niemowlęcym do tej pory jest grzeczną dziewczynką. Także są dobre prognozy na przyszłość :sorry:
Ta pogoda jest dobijająca :baffled: A już prawie czerwiec...
 
reklama
Do góry