reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Moj warzyw nie probowal, ale jak dostal kaszke to szybko zjadl, nic nie wypycgal I chetnue otwieral paszcze po jeszcze. Hehe nawet mi lyzeczke zabieral I sam chcial :) ale u nas po 2 razach byl koniec, znowu potem kupy nie robil przez 3 dni, wiec mysle, za to od tego I to jeszcze nie pora. Nie mniej jednak mysle, ze z jedzenuem u niego nie bedzie zadnego problemu.
 
My mamy mały słoiczek na trzy razy, ale to właśnie przez to, że Młody jeszcze nie umie ładnie jeść, bo trwa to karmienie tyle, że już się denerwuje ;-)
Tosia mam wrażenie że szybciej zakumała żarcie, no ale dopiero tydzień się karmimy, więc się nie spinam :-D
 
Nadrobilam :O :szok: :-D

I nie mam już czasu za dużo pisać...

Alicja anioł nie mam co pomarudzic :p

Nina ma angine więc tydzień w domu trzymajcie kciuki żebyśmy się nie pozabijaly :-D bo my identyczne dwa ciężkie charaktery a jej coraz bardziej rożki wychodzą ;-)


Słoiczek pierwszy we wtorek już się doczekać nie mogę :-D dałabym już ale ja przywiązuje się do dat i chce żeby pierwszy raz był w dzień mamy :p takie małe zrycie ;-)

I pytanie ile taki słoik może stać? Bo całego na pewno nie zje... I właściwie to ile może zjeść? Może np dwa razy dziennie po kilka łyżek czy jak? :p
 
Femme w lodówce może stać 2 doby czyli na 3 razy może jeść.u mnie tylko 2 pieresze razy bardziej sie bawiła a teraz normalnie wcina,pół słoiczka w 10 minut i nawrt śliniak czysty.
 
U nas młody zaczął jeść gotowane jabłuszka i marchewki po skończeniu 3mca, z zalecenia pediatry, teraz już przeszliśmy na słoiczki i dostaje typu marchewką z ziemniakiem czy szpinak z ziemniakiem, od początku nie było problemów z brzuszkiem bo mleko też stopniowo zmieniliśmy i teraz potrafi nawet 2razy dziennie się załatwić. A je już ładnie a nawet pochłania, nie nadążam mu wkładać łyżeczki do buzi i się denerwuje chłopak :-) po tych 3miesiącach masakry przez kolki i przez to że miał problemy z załatwianiem się wreszcie jest ok, ma te swoje gorsze dni ale nie mogę narzekać.
Trzymam kciuki za mamy, które jeszcze cierpią i mam nadzieję, że szybko minie :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry