reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Pediatra mi mówiłaże takie rece wzdłuż tułowia to dobrze jest bo wzmacnia mieśnie karku i szyi,nam kaza£a tak wła$nie klaść...mam dość M sie właśnie rozchorował...
 
reklama
Siedzę w ogródku na chuśtawce i nogą bujam G w wózku :-) tak to ja mogę codziennie;-)
A mój syn od 8 nocy fiksuje- budzi się co 2 h i chce jeść,a czasem nawet co 1,5 h mam dość ,a spał już tak fajnie potrafił przespać 6 h .Pròbowałam dopasować to do skoku rozwojowego,ale coś nie te tygodnie:dry:

Bardzo mi miło,aż myślę nad tym fb bo bez was gorzej być styczniówkom:happy:

G śpi tylko i wyłącznie na brzuchu,no w wózku na boczku,ale za to musi trzymać kocyk w ręce,a jak leży na brzuchu to raczej ma ręce zgięte i na nich się unosi,a kołyskę też robi
 
Moj jakos dzisiaj wspolpracuje, udalo mi sie odszcxurzyc Cale mieszkania, a on sobie grzecznie spi :)

Bada, moj z zegarkiem w reku co 3 godz wola o zarcie, chociaz od kilku dni nie kobczy butli, zawsze jakies 30 ml zostaje. On ten smoczek tak mieli I przygryza dziaslami, ale nie je.

Laski, mam pytanie. Czy jak stopniowo bede ,mniejszac ilosc kp ( teraz juz karmie tylko o 23 ) to pokarm zaniknie sam, cxy musze brac tabletki?
 
Zaniknie

Ale super pogoda. Spacerować aż miło. Młody się przez głupią matkę zgrzał, ale na szczęście nie spocił. Mąż ciągle a to czapeczka, a czemu bez kocyka :O Ja się w krótkim upociłam a ten po bluzę wracał bo mu zimno było...

Myśl Bada myśl czekamy na Ciebie :-)
 
Ja Młodego tylko na rączkach podpieram, bo inaczej to mu łebek pada, ale w nocy jak śpi na brzuszku (do pierwszej pobudki) to przekręca sobie łebek z boku na bok jak ścierpnie.

Od 2-3 dni pcha łapki do buzi i zaczepia maskotki na pałąku :-D

W kwestii pobudek bez zmian - bite co 2 godziny :angry:
 
Moja to ma łeb jak sklep,pasuje jej czapeczka 45 po starszej siostrze.ja dzisiaj cały dzien z dziewczynami na dworze bo M ma jakaś infekcje wirusową i ma sie oszczedzać i izolować...masakra po prostu,mam 2 dzieci na głowie i całe mieszkanie a on jyż planuje że w końcu na konsoli sobie pogra...teżnie wiedziałam jak Jadźke ubrać,w końcu założyłam bodziaka z krótkim,spodnue drezowe,koszulja z długim i bluza rozpieta,bez kocyka i bez pokrywy wózka,nie zgrzała sie chyba.
 
Udanej niedzieli:happy: ja w euforii bo Gniewuś ma 1 ząbka !!! Pobił Mikołaja bo ten miał 3,5 miesiąca jak zauważyłam ząbki (dwa na raz) tak więc wyjaśniło się dlaczego tak źle śpi. Teraz trzeba kupować szczoteczkę :rofl2:

Suseł aby szybko m przeszło i niech pomaga "symulant" jeden :-p
 
reklama
Do góry