reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Nulini - dubel - przeprosiłam bo pisałam a potem ktoś odpisał i myślałam że to pomiędzy :-) więc się nie czepiaj bo więcej nie zniesę hahaha ;-)

Jeżeli chodzi o facebooka teraz dopiero rozumiem ale można było napisać wiadomość a nie od razu usuwać wyjaśniłabym wam że z pewnych (przemilcze jakich ale pewnie zrozumiecie) powodów nie mogę mieć jawnego publicznego profilu więc przedstawiłabym się żeby mi ktoś o tym powiedział i wrzuciła nawet swoją fotkę itp bo to grupa tajna.
Dlatego też zagalopowalam się w postach tutaj i musiałam usunąć prywatna informacje ;-)

Dobra idę grabić trawę w celach pokutnych hehe ;-)
 
Ostatnia edycja:
Tak a propo oceniania, to jest to forum internetowe I oprocz paru firumek, ktore maly/maja okazje sie spotykac w realu, to mozemy jedynie oceniac swoje posty nawzajem I wyrabiac sobie jakis obraz czy opinie ( czesto pewnie bledna) o danej osobie na podstawie tego co pisze. A dzieki tej grupie na fb do wyobrazanej osoby mozna sobie dokleic twarz I nazwisko ;)
Tak wiec nie ma sie co klocic :)

A teraz troche od czapy, ale chcialam sie o cos zapytac. Czy np wstawiajac zdjecia naszych dzieci sa one widoczne tylko dla osob z naszej grupy czy dla wszystko chyba bo much oraz co gorsza publicznie?
 
Tu na forum jsk wrzucasz zdjęcia to widzą je wszyscy pod warunkiem że są zalogowani niezalogowani widzą co piszemy ale zdjęć nie ma

Na fb zdjęcia widzą tylko osoby z grupy
 
reklama
Do góry