reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Bada gratulacje ząbka! U stacha od 2tyg próbuje wyjść ale nie może :( i jest tak ze jednego dnia ma białą kreskę tuż pod skórką dziąsła i następnego dnia znika :/ nie może się przebić coś :/ na Szczęście póki co nie boli go.



Agulqa_b hahahaha będziesz go w domu uczyć ;)
 
bada juz zabek wow

Moja tez sie slini ale syn mial zeba dopiero jak mial 7 miesiecy

Nulini wspolczuje nocek. U nas dzis Emilka jak usnela o 21:30 tak wstala o 6:15 na karmienie. Ja juz sir obudzilam bo mnie cycki bolaly z przepelnienia

Dziewczyny a na fejsie macie zamknieta grupe ? Ja ostatnio coraz rzadziej na bb

Maja jeszcze Wasze dzieci problemy brzuszkowe czy juz nie, u nas jeszcze czasem ryk po jedzeniu
 
U Piotrusia też na dole dwie jedynki niedługo wyjdą, bo już są dwie kreski, ciekawe ile to potrwa. Póki co ślini się i wkłada sobie rączki do buzi prawie cały czas. Tylko martwi mnie to podnoszenie na rączkach, ale koleżanka mi mówiła , że to normalne i że pewnie niebawem zaskoczy..
 
Jak o zębach mowa... Córka mojej koleżanki jest mistrzynią zebową ;) generalnie zęby wychodzą najpierw jedynki dolne a potem górne jednak czasem są wyjątki, i córka mojej koleżanki najpierw miała jedynki dolne a potem równocześnie dwójki górne co dało jej piękną ksywę "dracula" :D mały wampirek :)
 
Hahah to musiało pięknie wyglądać... Ja mam nadzieję że Marek łagodnie ząbkowanie przejdzie. Młodej zęby szły po 4 naraz, przerwa i znów 4 naraz :O
 
Ja juz nie wiem, moze serio mojemu zeby ida tez. Wczesniej jak mu sue palec do paszczy wlozylo to ssal, a teraz gryzie dziaslami, gryzie smoczka zamiast jesc, stracil apetyt. Cos jest na rzeczy
 
No Jagoda właśnie zaskoczyła z opieraniem na predramionach,przewracaniem siena boki i z robieniem kołyski.Gochson mt też mamy dalej problemy brzuszkowe,ostatnio pomaga najbatdziej dicoflor,podaje po 5 kropli na dobe i jest poprawa znaczna,kupy cześciej ida i bez wrzasku.czy wasze dzieci też tak gadają cały czas?Jadźka nadaje naojmkrągło i to oficjalnie prowzdzi rozmowy...
 
U nas problemy brzuszkowe odeszły w niepamięć, NA SZCZĘŚCIE!


Indi, Młody też teraz gryzie dziąsłami, ciekawe, czy pobije Tośkę, bo ona miała zęba na 4 miesiące ;-)


No i mam nadzieję, że nie ziści się u nas znowu zasada, że "drugie dziecko inne od pierwszego", bo Młoda cudownie przechodziła ząbkowanie, zero gorączki, płaczu, jedynie nieco słabszy apetyt, ale wszystko na luzie...
 
reklama
Suseł moj też gadał, smieje się w głos jak się z nim bawię. Od dwóch trzech dni ma jakiś skok, albo je i śpi, albo ryczy. I strasznie strachliwy, krzyk/huk i ryczy z przerażeniem na twarzy :-(
 
Do góry