reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Po kąpieli już jesteśmy.

Jutro do Bydgoszczy do szpitala jedziemy na badanie tarczycy a w czwartek szczepionka... Już się boję :-(

Dziewczyny wasze maluszki też mają taką marmurkową skórę czasami na rączkach? To od tego , że maluszkowi zimno może być, nie?
 
reklama
Jeżyk dasz radę ;-)

Mommy u Lilki nie zauważyła takiej skóry.

Laski Lila ma na boku takie czerwone coś.
Ja mam coś takiego z boku cycka i w sumie nie zastanawiałam się nigdy skąd to :p
Jak myślicie ci to może być?
 

Załączniki

  • 1425406376401.jpg
    1425406376401.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 62
Może znamie?Nina ma na pośladku a Jagoda pod pachą.w sobote chcemy jechac do Leszna auto obejrzeć,Jagoda ma jechać z nami ale w piatek mamy szczepienie i nie wiem...a jak coś bedie nie tak?jak szczwpienlie w piatek w południe to czy w sobote może być goraczka?
 
Na zdjęciu tego nie widać tak, ale to jest takie żywo czerwone.
Wątpię żeby to było coś groźnego, ale ciekawi mnie skąd to :p
 
reklama
Do góry