reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Lay ja asterixa i obelixa oglądam i idę za chwilę do lodówki zajrzeć.... ;-) Masę robię :-D Tyle co zjadłam przez te święta to nie zjadłam przez ostatni tydzień chyba :-D Inna sprawa, że nie miałam kiedy jeść bo tyle latałam... Mały zdaję się być zadowolony z podkarmiania ;-)
 
reklama
my też Asterixa na tvn:happy2: i zajadam sernik,a P sałatkę z tuńczyka :-p w sumie dawno tak nudnych świąt nie było,a jeszcze sobota i niedziela,zimą zdecydowanie wolę tydzień pracujący :-p
 
Zawsze czop odchodzi przed porodem, czy nie ma na to reguły? Bo szczerze mówiąc nie wiem.. no i też w sumie zastanawiam się czy jak tak częściami odchodzi to czy w ogóle jest to do zauważenia, jak tego śluzu i bez tego jest dużo?

My po ostatniej kolacji świątecznej.. na szczęście :-) Teraz z niecierpliwością czekam na poniedziałek i wizytę :-)
 
Mi czop odszedl zaraz po baloniku
Teraz juz wie jak wyglada :p

Aza mam pokarm
I cyce takie wielkie ze hoho
Od wcaoraj rozstepow nowych sporo
Nie bylo wlasnie... polozne i piguly pokazuja co i jak
Licxe na to ze jutro do domu ale nie wiem jak tam cukier u malego bedzie sie zachowywal

Wlasnie wzieli go do kapania i w pokoju slysze jak sie drze :p
Nie wiem o co mu kaman dzis ale ciagle placze :p

Nulini sama w szoku bylam
Poszlam siusiu i poszlo 2w1 :p

Ja tam nie wiem co znaczy ogladac film
Wiem za to co znaczy wietrzyc cycki ;-)
 
Agulqa sutki cale? Jak by nastapilo zmeczenie materialu i zaczely obcierac to polecam nakladki sylikonowe. Ucza dziecko dobrego chwytu sutka i i stanowi bariere przy rankach.

Nie spieszy mi sie, ale troche zazdroszcze Ci cycania i bobaswania ;)
 
Jenn różnie bywa z czopem moja koleżanka w pierwszej ciąży miała tak ze odszedł jej w dzień porodu z rana a kolo 22 trafiła fo szpitala ze skurczami, w drugiej ciąży np jej się sączył i myślała ze nie trzyma moczu a to był czop.
Ja z Olą jakoś miesiąc wcześniej zaczął odchodzić a tydxien przed odpadł taki wieeeeelki kawałek.
Teraz mam tak ze mi się odrywaja takie maleńkie kawałeczki. Wygląda to trochę jak taka zbita galaretka czasem bardziej zwarte kurze białko u mnie zawsze przezroczyste raz tylko z kawałkami krwi było.



Agulqa_b a jak u ciebie czop wyglądał?
 
reklama
Bada ja sernika nie mam :-( Ale za mna chodzi już wielkanocna pascha. Fakt , że kupna w cukierni zamówiona ale pyyyyssznaaa.... :-D Jeju jak chomik się czuję :-D

Ciekawe czy jak się zacznie to się skapnę , że to JUŻ i trzeba do szpitala jechać ;-)
 
Do góry