reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Stokrotka owszem upadlo.
Ale odkad mieszkanmy tu nie zbilam nic ani razu zmywajac 3razy dziennie i urzedujac w kuchni
Natomiast on zmywal drugi czy trzeci raz i drugi raz cos zbil.
Wtedy szklanke, teraz szklanke i talerz
Wpienia mnie to niemilosiernie bo potem chodzi i mowi ze nie ma, no nic dziwnego skoro wszystko zbija

Alecta kieliszkow do wina mi nie zal bo i tak rzadko pije ;-)
Ale jak mam doslownie 6szt talerzy z czego on dwa stukl to zostaly 4;-) a na swieta bedzie nas 5 wiec zupe bedziwmy jesc na raty chyba

Laski golenie to dla mnie koszmar
Wczoraj sie golilam to albo brzuch przeszkadzal albo cycki
Majtki trzymam nisko jedna reka i celuje noga w dziurke i jak mam na jednej to druga reka znow na dol i druga noga celuje ;-)
Skarpetek jak nie musze czyt w domu to nie zakladam
A jak musze to na siedzace i to chwilw trwa :p

Nie wyspalam sie na maksa
Bezsenne noce sie zaczely
Co chwilw sie budze
Jeszcze ogladalismy wczoraj film w lozku i ł zamiast wylaczyc kompa to go zamknal
Wiec w nocy standardowo obudzilo mnie jego sapanie i budze ł ze ma wylaczyc
A on ze przeciez jest
Woec otworzylam chamsko kompa i zaczelam mu po oczach swiecic i mowie ze ma wylaczyc bo nie moge spac
Na co ten mi walnal "no jak kur.wa myslisz ciagle o *******ach zamiast o spaniu to tak jest"
Ma szczescie ze byl srodek nocy i nie chcialo mi sie dyskutkowac bo by wyladowal na wycoeraczce ktprej nie mamy :p
Menda jedna

Tak femme, masz racje. Czekaz az urodzi sie moj czkowiek
Bo z ł jest gorzej niz z dzieckiem :p
A tak chociaz odpoczne troche ;-)
 
reklama
agulqa, było wykopać z wyra!!!

femme, końcówki ścinam, szał :-p


Ja z goleniem jeszcze nie mam problemów, ani lusterko, ani na czuja, bo widzę, nawet ostatnio z depilatorem szalałam :-D
 
Buuuu a ja tak dla odmiany rzygam od rana ;( skurcze przy tym.okropne, zimno mi mam dreszcze... Ja pierdziu czego jeszcze muszę doświadczyć przed rozwiązaniem?
 
Agulqa jest na to sposób.
My mamy jeden ładny komplet dla gości, a dla siebie na codzień najtańsze i nie koniecznie pasujące do siebie talerzyki z Pepco ;-)

Nikola już w przedszkolu podjarana wigilia.
Wystroila się jakby na jakiś pokaż mody szła :-)
Tymko o dziwo z rana nie marudził, ale zaraz będzie płacz, bo antybiotyk muszę mu dać, a to już prawie jak walka na śmierć i życie.
 
Doggi, oby było dobrze.
alecta, bo te dziady już takie są.Ja już się boję jak to będzie jak mój wróci do pracy po tych wszystkich opiekach i ojcowskich, bo dostali nowego szefa i jest ciężko. Będzie mi latał po chacie i fiksował z nerwów. Ale co zrobić? Może jednak ktoś się odezwie i zmieni robotę...

Z goleniem to mam problem z nogami bo brzuch sobie cisnę. Małą golę na zero gimnastykując się, to w kucki, to na kolanach, to na leżąco ;-)

Nie mogę uwierzyć, że to tuż tuż..
 
McPearl mojemu na szczęście szef się nie zmienia chociaż czasem jak mi o nim opowiada to ja z chęcią bym się zamieniła i mu swojego oddała :p
Jego to jest nerwus, a mój maruda i kombinator, ale z jego szefem na prawdę idzie się dogadać i często na rękę mu szedł, a mój tylko swoje dziengi liczy i w dupie ma innych.

Kurde znowu mi się poród śnił.
Tzn zaczynał śnić, bo jak tylko poczułam porodowy skurcz to Tymko wolał "mamusiu piiiiicie"
 
Mnie jakoś sny o porodzie nie męczą na szczęście :-) Nawet już o nim przestałam jakoś myśleć, co będzie to będzie. Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak.. ale chyba sobie dam radę. A co!
 
reklama
Do góry