reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Agulqa teraz doczytałam.
Mydełek ani świeczek jeszcze nie robiłam.
Podobają mi się strasznie, ale nie wiem jak się do tego zabrać :-/
 
reklama
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
Dobrego dnia :-)

Doggi może Stachu się szykuje?

Agulqa, widać że chłop nie ma doświadczenia, musi więcej trenować na zmywaku :p

A mi się śniły pierniczki z landrynkami bo zamierzam robić :-D
 
Jezyk pozazdroscic mamy :-) a o domowych pierogach nawet nie wspomne:tak:

Lay buty sa i takze w moim stylu :-) meza sie nie sluchaj, niech nie patrzy jak mu nie pasuja;-)

Doggi biedna Ty:no: moze faktycznie tym razem to jakis wirus, bo teraz co rusz cos wisi w powietrzu.. trzymaj sie;-)

Agulqa, Dogi moj tez mnie wkurwia prawie codziennie, ale zaczelam go olewac i przestaje z nim dyskutowac tak ze za chwile przychodzi przeprasza (choc nie wie za co), robi maaze, sprzata i takie ta zebym tylko zaczela z nim gadac:tak:

Alecta cuda zrobisz:-) super ozdoby:tak:
 
Alecta wlasnie dlatego nie uzywalam farb itp bo nie wiedzialam jak z nimi sie pali
Ja przykleilam serwetke ta metoda z suszarka o bylo ok
Palila sie normalnie tak jak nieozdobiona
Chcialabym kiedys zrobic z farba, spekaniami itp ale wlasnie boje sie ze bedzie kiepsko sie palic

Mam jakies medium co miesza sie z farba, jest m.in. do mydek i swiec
Ale najlepsze ze napisane jest by zmywc woda z mydlem :p
A ja bym chciala mydelko do uzytku zrobic a nie ozdoby :p

Megami wole by nie trenowal bo jak on zmywa to ja i tak misze poprawiac bo wszystko brudne
 
Właśnie zakupiłam indyka będę robić na święta B-) ciekawe co z tego wyjdzie to będzie mój debiut :-D ma któraś jakiś prosty przepis? Jak tak to poproszę :-)
 
reklama
Do góry