reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Ojjj Agulqa nic Ci nie upadlo;-)
Alecta a moze zrobcie testy na alegeny pokarmowe? Nie wiem ile to kosztuje, ale kolega cos takiego robil:-\ najgorsze ze wyszlo mu uczulenie na drozdze piwowarskie, biedak.
 
Cześć piątkowo. Ja jak zwykle wcześnie na nogach ale musiałam usiąść na długo przez ból krocza. Zjem owsiankę i muszę zaczynać renowację ciała bo dziś wizyta u gina. Ja już nie wiem jak się mam golić. Nie mogę wpaść na żaden sensowny sposób. Ah zrobię byle było trudno, starsze babki chyba nie golą się wcale no nie. Lecę bo za jakieś 1,5 h będzie moja mama żeby zostać z Mają a ja wtedy polecę. Miłego dnia
 
Cześć dziewczyny,

Karpanna, czyli czeka nas taki sam poranek. Zaraz zmykam pod prysznic i od wczoraj się zastanawiam jak mam się ogolić. Ostatnio już był z tym spory problem, a brzuch mi dość znaczne urósł. Nie wiem czemu ale jakoś obawiam się dzisiejszej wizyty, mam jakieś dziwne przeczucie :-( Zawsze się cieszyłam na samą myśl, że serduszko usłyszę, a dzisiaj jestem dziwnie nie spokojna.

Dobra laski, lecę się kąpać. Po wizycie się zamelduję :-)
 
Agulqa spokojnie, bo teraz to już sama się nakręcasz ;-)
Jak ja bym miała robić aferę o sztłuczona szklankę czy kieliszek do wina to rok temu w sylwka musiałabym swojego zabić ;-)
Zdarza się, co zrobić ;-)

Miałam masakryczna nocke.
Najpierw Tymko co chwila marudził, później Nikola i tak łaziłam z pokoju do pokoju.
Później młody co chwila chciał picie i w końcu jak mogłam zasnąć to trzeba było wstawać.
Łeb mi pęka jak nie wiem.
 
Jejku, Laski, współczuję Wam problemów z ubieraniem, mnie wkur.wia to, że nie mogę równowagi złapać, jak chcę założyć skarpetki stojąc na jednej nodze, ale tak to ubieram się normalnie i bez problemów, buty wszystkie sznurowane i nikt mi nie pomaga...

Na 9 jadę do fryzjera, wreeeszcie :-D
 
karpanna znajdą się i zapuszczone młode, więc nie masz co się przejmować :-) Powodzenia na wizycie!

Marcioszek na pewno wszystko będzie dobrze!

O dziwo udało mi się jakoś przespać do 6.40, więc chociaż tyle, że skurcze mnie nie obudziły. Plan na dziś to lenistwo.. wczorajszy dzień mnie wymęczył, więc mogę sobie pozwolić na chwilę relaksu.
 
miłego dnia ostatni szkolny i gdyby nie poród to byłaby laba do stycznia :-p;-)
ja tez kombinuje z ubieraniem,ale nie ma co się dziwić jak się ma prawie 120 cm w "talii"-przed chwila usłyszałam w radio-"najgorsza depresja jest w tedy gdy kupujesz hula-hop i pasuje jak ulał":-D:-D:-D

mnie od wczoraj tak napierdziela kość łonowa,ze spać nie mogłam nie mówiąc już o przewróceniu się z boku na bok :-pdźwig poproszę !!!

Stokrotka za szpital &&&&&&&&:happy:
 
Golenie! Ha! Załatwiłam ten problem wczoraj. Jade z lusterkiem bo innej opcji nie ma.
Stokrotka, tez trzymam kciuki za szpital.
Bada, mnie od poczatku ciazy towarzyszy bol prawego biodra. I głownie wtedy kiedy leżę lub chce sie przewrócić na bok. To jakiś koszmar wtedy.
Życzę miłego dnia a ja sie odmelduje po wizycie ok 15.
 
reklama
Dzień dobry ;-)

Ja majtki zakładam normalnie jedynie problem mam ze skarpetkami tak samo jak NULINI :-D


ALECTA o oby w końcu się udało trafić ;-)


STOKROTKA uuu to kolega musiał być smutny :p


AGULQA przy takim chłopie dziecko to pikuś :-D


MARCIOSZEK będzie dobrze! Nie stresuj się ;-)


NULINI co sobie będziesz robić na głowie? ;-)


LAYDEEK powodzenia na wizycie ;-)


A ja jadę dzisiaj z mamuśka na zakupy chce jakąś kiecke Ninie znaleźć i do Ikei po *******y wjechać :-)
 
Do góry