reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ja też kaczkę planuję robić, ale chyba dopiero po świętach, bo okazało się, że w pierwsze święto właśnie będzie kaczka.. No to za dużo byłoby tego ptactwa :-D
Indyka nigdy w całości nie robiłam, więc nie pomogę.. niestety. Ale sposobów jest mnóstwo z różnymi farszami ;-)
 
reklama
Ja porządki świąteczne rozpoczęłam wczoraj- starłam kurze w całym mieszkaniu. M będzie zmywał łazienkę i odkurzał w sobotę, w niedzielę chcę umyć lodówkę i posprzątać kuchnię, ale to dopiero wieczorem po pieczeniu pierniczków bo się nasyfi pewnie.
Dzisiaj zrobiłam już świąteczne zakupy, dużo nie kupujemy bo wyjeżdżamy ale i tak trochę się tego zebrało. Za to za godzinę mam nagrodę- idę na masaż:-)
Jutro błogie lenistwo, ewentualnie jakiś spacer z małą. Niestety M wychodzi wieczorem na piwo z kumplami i już się boję w jakim stanie wróci...Coś czuję że awantura będzie murowana, ba jak się spije mając żonę w 9 mc ciąży to mu nie daruję...
 
Hej dziewczyny!!! Mam nadzieje, ze wszystkie mamy i dzieci wysłane;)

Ja średnio, snily mi się dziwne rzeczy. To harczal w nocy jak stary cap.

Wstalam rano i dotarło do mnie, że mamy za półtora tygodnia przylatuje a ja nie mam dla niej pościeli, wiec musze jechać znów do sklepu, ale i tak choinkę trzeba zakupić to za jednym zamachem, no i prezenty dla dzieciaków.

Do tego zostałam perfidnie wmanewrowana w sylwestra, niby tylko trzy osoby, ale znów trzeba będzie coś zrobić, sprobuje się z tego wymigac i mam nadzieje, ze mi się uda. Do tego mój jakże inteligentny T siedział dwa tygodnie w domu na d.upie, ledwo udało mi się wyprosic go żeby zalepil dziurę w ścianie i położył silikon w łazience, miał zrobić porządek w ogrodzie i samochodzie, a wczoraj mu się przypomniało ze musi blaty podocinac w kuchni bo lodówka która kupiliśmy nie wejdzie tak jak on chce
...

Tymczasem zabieram się za szykowaniem, lecę na zakupy później się odezwę i napisze co kupilam dzieciakom :) wszystkie miłego dnia zycze
 
Ja juz po dentyscie, zaraz do fryzjera ide a pozniej chyba do ikei pojade z mlodym bo potrzebuje pare rzeczy kupic.

Ja poki co tez w miare moge sie ubierac sama, najgorzej z buyami niskimi ale daje rade.

Alecta wspolczuje nocki, ja juz wogole do du.py spie nawet jak Jasiek sie nie budzi to i tak kilka razy wstaje w nocy nie wiem po co :/

Bada m. hahaha usmialam sie z tego hula hop! :D mnie kosc lonowa tez napiernicza okropnie. ...

Ja sie gole na czuja :p jakos idzie, jeszcze się nie pociachalam.

Agulqa_b bo chlopy to niezdary :p ja jak moj ma sprzatac to usowam wczesnej wszystko co moze rozwalic :)
 
Dagi lacze sie w bolu co do sylwka
Ł zaprosil kumpla ale juz mu zapowiedzoalam ze o jakimkolwiek alko ma zapomniec, jedynie szampan o 12
A jak zobacze co innego to chocbym miala sie os.rac to sama soboe specjalnie porod wywolam :p
No i ja nie zamierzam nic szykowac
Skoro sprasza gosci to niech sie martwi o kase i zarcie
Ja mam w d. Bede tydzien przed terminem i niech nie mysli ze bede im naskakiwac i dogadzac
 
Hehe to ja się cieszę, że w tego sylwka będziemy sami.
Z resztą Ł dobrze wie, że ja na żadnych gości się nie zgodzę, bo raz, że nie mam siły znów tyle szykować, dwa nie ma kasy na pier.doły, a trzy to już jest taki okres kiedy w każdej chwili może zacząć się akcja i on musi być w stanie odstawić mnie do szpitala mimo, że jest on pod blokiem :p
 
Agulqa u nas w domu to ja jestem z tych tłukących;-) Ale na to polecam sposób Alecty, tanie talerze czy szklanki na co dzień. Mój nie tłucze, bo robi wszystko powoli i dokładnie, a ja robię tysiąc rzeczy na raz i o kolejnym tysiącu myślę.

Bada hula-hop jest boskie. Trzeba zapamiętać i w święta sprzedać dalej:-D


Dobra idę się pakować na weekend i chyba jeszcze torbę do porodu przejrzę, bo jak zacznę rodzić u mamy to już nie będzie czasu się dopakowywać tylko czas na dojazd do szpitala poświęcić.

Miłego weekendu i szybkich porodów jeśli któraś się rozpakuje w tym czasie jak mnie nie będzie.
 
reklama
Alecta no ja nie wiem jak ł to sobie wyobraza
Ze ja zaczne rodzic i pojedziemy do szoitala a kumpel sam zostanie?
Nie moje zoo :p
Ja tam mam w d, planuje isc spac jak bede zmeczona i nie patrzec na nikogo :p
I nie zamierzam nic robic na tego sylwka

Tasia udanego weekendu :-)
Mnie wkurza to ze on jest taka niezdara :p
Zawsze jemu sie zbije, jemu spadnie, jemu sie wyleje, spali
Nikomu innemu tylko jemu
 
Do góry