reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

A moj dzis tak wali, kopie, kreci sie ze az mi wszystko dudni...no za duzo tej czeklady zjadlam;p I pewnie jak siostra bedzie maly bo tak plywa. Przedwczoraj nogi po prawej, rano walil po lewej a teraz na dole...mam wrazenie ze zaraz wyjdzie (cos jak Doggi opisywlas ostatnio).
 
reklama
Ta 16 latka jest nie dojrzala. Nie docenia tego ze jej ciża przebiega prawidłowo i że może robić wystko. ja bymtakchciala. Nakaz polegiwania jest ni:-) e fajny. Wczoraj wieczorem tak mnie bolał dół brucha. Jakby uisk rozpieranie. Nie mam pewnosci czy to brzuch czy dziecko. Na samym dole tuz nad koscia lonowa. Boje sie czy to nie szyjka macicy.
Do tego moje panny po lekarzu i znow zatoki.... chyba kupie inhalator pomoze im no nie????
Moja mlodsza oglada bajke o sabrinie, wlaczy.am jej lektora a ona oburzona ze ma byc po angielsku :)
O laci bios femine bralam na poczatku ciazy bo ja mam slaba flore bakteryjna. Ale nie dawno le-karz kazal lactovaginal.
 
Ostatnia edycja:
Ewi, my też mamy podział opłat, każde płaci swoje raty (ja lapka, mąż telewizor), każde swój rachunek za tel, etc. :-D A to zwolnienie masz już widoczne w PUE? Bo u mnie dopiero po jakimś tygodniu od otrzymania rejestrują w systemie i wtedy widnieje, że wprowadzone i od razu kiedy wypłata :tak:

Stokrotka
, boski traktor!!! My w wakacje chcieliśmy sobie zdjęcie z traktorem zrobić, ale mieliśmy ogarnąć wracając z wycieczki i już chłop odjechał w pole :-(

Alicja, ja też mam straszną tendencję do tycia, jeden dzień pofolguję i następnego +2kg :wściekła/y:


Gutek mnie wczoraj tak zwierzgał wieczorem, że się popłakałam ze śmiechu na wyobrażenie, co on tam musi wyprawiać, żeby mnie tak kopać :-D

A Nussbeisera polecam!!! Ma właściwości odchudzające!!!
Wczoraj zeżarłam całe 2 tabliczki, a dziś... -0,5kg na wadze!!! :szok::szok::szok:
 
Karpanna inhalator warto! Pomoże napewno.
Taki ucisk rozpoeranie to bardziej macica rosnąca, szyjka jeśli towarzyszy temu uporczywe kłucie (tak gin mówił)


Nulini Tosz to cudo nie czekolada :) ze też kinder tak nie ma :(


Mój mąż na moje włosy stwierdził że jestem sexy mama i będzie brał mnie :p szwagier który uznaje tylko długie włosy powiedział "fju fju pasuje Ci, nawet mi się podoba" a połowa koleżanek ze Dorota gardias :p wiec recenzje nie najgorsze o juz w ogóle się cieszę z decyzji :) a dziś wstałam rano a tu co? Juz jestem uczesana :D Lubie to :)
 
Ostatnia edycja:
hello!


szkoda, że na mnie tak nie działa czekolada :-p:-p


muszę do weterynarza jechać, bo nasz pies nie umie się wysikąc, a jak już to sika krwią :-(
 
Karpanna- inhalator pomoże, ale musisz trafić do dobrego lekarza, bo samą wodą do inhalatora tego nie wyleczysz. No i do tego odpowiednie leki.

Doggi- to właśnie lubilam w krótkich włosach. Wstajesz i już uczesania:)

Sprite- oj nieciekawie z psem:( ale myślisz że coś się do niego przypaletalo czy ze starości?

Miłego dnia:)

Zapomnialam napisać że mój mąż kupił na przyszłą sobotę bilety do kina!!! Idziemy w ramach 10 rocznicy ślubu a potem na kolację i nie byłoby pewnie w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ostatni raz byliśmy SAMI w kinie przed ślubem. O mamuniu cieszę się jak nastolatka:)
Oczywiście w domu bunt bo chłopaki też chcą iść:p

Aaa i dostalam mapę od premiera.
 
Ostatnia edycja:
jezyk, ja ostatnio też myślałam o kinie, bo ostatni raz byłam przed porodem młodego :szok: jak się nowy dzieć urodzi, to znowu nie będzie okazji, więc wycieczka do kina obowiązkowa :-)
mój pies ma niecałe 5 lat, ale jest od urodzenia chorowity. non stop na jakiś lekach do tego alergik. wizyty u weta średnio 1-2 razy w miesiącu. z nerkami/pęcherzem ma od zawsze problem, ale krwią jeszcze nigdy nie sikała.

ja ciągle czekam na tę mapę! a mam zepsuta skrzynkę na listy i już zaczęłam podejrzewać, że ktoś może mi ją ze skrzynki wyciągnął. ale skoro dopiero dostałaś, to może i do mnie lada dzień dojdzie :tak:
 
reklama
Dzień dobry ;-)


Doggi ja też zwolenniczka długich włosów ale Tobie pasuje taka fryzura ;-) zawsze powtarzam ze do takiej fryzury trzeba mieć śliczna buzke, ja bym jak debil wyglądała :p


Sprite przesyłka doszła? Problemy z pecherzem :-( źle wspominam mój kotek nie dał rady trzeba było uśpić


Jezyk ooo ale fajnie romantycznie :-) tez chciałam się wybrać do kina teraz dużo fajnych premier



Na 9:30 do lekarza 3mać kciuki
 
Do góry