reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Siva,tez mysle o finansach.nie chce by moim chłopakom czegoś brakowalo.Wszystko cholernie drogie, a człowiek chce zapewnic dzieciom zycie w dostatku, wyksztalcenie itd .co do plci, nie mam najmniejszego problemu z tym, że nie mam dziewczynki/ chłopcy są równie fajni:)Ja w swoich jestem zakochana na zabój jak każda z nas w swoich pociechach:)
Dona ,pamietam o Twoich przejsciach w ciąży.:no: Pierwsze slyszę,ze ten lek wycofany..
współczuje ospy. Pocieszajacy jest fakt ze w pózniejszych latach bedziesz miala z glowy:) mi lekarze mowili, ze Filip mogl przejsc ospe w brzuchu, ja jakos nie wierze.
 
reklama
My mam nadzieję ze będziemy bawić następne czekam na test ;-) 10 dni jeszcze. Ja zawsze chciałam mieć 4 ale po pierwszym porodzie odechcialo mi się. Poza tym nie moglam zajść w ciążę. A jak zaszłam tp od razu zażądał cesarki. Wiem ze to nie jest najlepsze rozwiazanie ale złożyło siw wiele czynników ma decyzję o cc. Tutaj to normalne.
Na AZS moge polecić olej kokosowy ale doraźnie tylko.
 
Mój siostrzeniec mial wielkie luszczace sie czerwone placki na oczach nie mialam nic pod ręką to kazałam mu do kieliszka przełożyć i smarować po miesiącu zniknęło ale widzę ze ma lekkie powroty. Drugie na problemy skórne i syna daje olejej arganowy plus tran ( coś tam jest co łagodzi wyglad skóry) i kupilam mu probiotyki. Z teorii ze skórą chce wyjść co złe w organizmie. Więc trzeba zrobić porzadek z ciałem. Jest poprawa ale ciagle to nie to. I ma zakaz picia mleka oraz cukrów. Po prostu ogranicza to.
 
Blanka ja sir staram juz jakies5 miesiecy z tym ze cykle mam mega nieregularne ;( dzis 29 dc ale wydaje mi sie ze owu byla ok 18-20 dc
A ostatni cykl 46 dniiwy..
 
Blanka jest taka grupa na bb gdzie mozesz sie dowiedziec jakbys planowala plec, bo to nie tylko dieta ale wiele innych czynnikow wplywa na plec , tez sie z tym mecze ;-)
 
Na tym forum na dziale planowania ciąży. :) ale ja nie bardzo w to wierzę. Fakt na pewno zwiększa prawdopodobieństwo ale nie gwarantuje danej płci. Tak jak z Adrianem. Seks na bank był długo przed owu - mialam monitoring. I mam drugiego chłopaka :-)
 
Blanka ja podobnie jak Fifka nie wierze ;)
Nasze jajo przycisgs plemniki danej plci wiec mimo ze zenskie beda przy jaju to jak jajo przyciaga meskie to czekaja to meski ;);)

Nie staram sie na dziewczynke bo mi juz jakby obojetnie tzn chcialabym coreczke bardzo dla mnie samej...ale wiem ze dla Emilka brciszek bedzie super ;) taki przyjaciel na zawsze ;)

O Vikiego staralismy sie jak na dziewczynke itd... a jest chlopak. Tak wiec ja poprostu chce zajsc w ciaze... o Emilka staralismy sie 2 lata wiec na pewno nie bede sobie zmniejszac szansy zajscia w ciaze jakimis przerwami przed owu ;)..
 
reklama
BLANKA ja zawsze twierdzilam że chce parkę i nawet przy porodzie sie pocieszałam że to już ostatni raz. Potem jak miałam takiego malutkiego slodziaczka w domku to mnie straszne cisnienie na trzeciego dzieciaczka wzięło. Teraz im bardziej rozmyślam to chyba jednak powiem pass, choć gdyby sie jeszcze jakaś wpadeczka zdarzyła nie płakałabym.

FIFKA zdrowiejcie
 
Do góry