reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hello!

cudnie jest! 35 stopni! żeby tak jutro, zeby tak jutro! bo Dziunia ma kieckę jakby bez rękawów - ja zresztą też - więc...:)

spytałam księdza czy oprócz świecy i szmatki coś jeszcze mamy mieć i zrozumiałam nagle, ze coś nie tak powiedziałam...w jego oczach to zobaczyłam...chyba jednak szatki, SZATKI, cholera jasna psiakrew!

pytałyście gdzie w Polsze bedziemy mieszkać, otóż Bydgoszcz kochane, ani ja ani mąż nigdy przenigdy tam - a co! jak szaleć to szaleć:)

Kamag - otóż to! dlatego wszystko co tylko można robimy tu - badania w znaczeniu, bo na tomograf w Polsce 2-3 miechy trza czekać, a tu tydzień najwięcej....

jezu laski jak ja ładnie pachnę, no!!!!:) siedzę i się wącham:)

Dona - masz zdolną córkę jak nie wiem! brawo!

Kasia - no to super wypad się szykuje:) a propos miejscowości do której jedziecie - mój mąż pragnie coby Laurcia pierwsze słowo miała "Jastrzębie Zdrój" i nie, nie pytajcie czemu - nie wiem....ale uczy Ją codziennie\

Siva - ja filtrowaną, przegotowaną, ale normalną, nie butelkowaną znaczy. Natomiast pluje nią na odległość coraz wiekszą - chyba, ze w niekapku podana

Ania - o szlag! ale już ok? jaka temperatura była? gratki wygranej:) które to Wasze zdjęcie???bo Ciebie jeszcze na FB nie mam, więc nie kojarzę:)

Akuku - pragnę na moją 40-stkę tort od Cię!

Elama - o przy chłopu jej zapytać trza! pewnie! to może podziała...
 
reklama
Inomama a kiedy 40 masz ?? Za ile lat znaczy sie ?? Mowosz ze dajesz mi lata praktyki ;)
Powiedz tylko w jakim temacie tort ;)
 
Witamy sobotnio
U nas dziś jak niedziela:-)
Byliśmy z chłopakami na festynie więc se pośmigali na pompowanej zjeżdżalni,w baseniku z kuleczkami i takie tam,później ich "sprzedaliśmy" i byliśmy na beztroskim obiedzie w restauracji nad wodą:-) a później z tej rospusty udaliśmy się do kawiarni na lody i torcik(był mega):-)
No ale koniec dobrego mężolinek do pracy wybył,ja muszę ogarnąć nasze kąty...choć chyba se odpuszczę bo tak mnie nera boli że nawet apap nie pomaga:zawstydzona/y:
JA tu do Was chce pisać a moja Fruśka zwaliła bidonik- ja go podnosić a ta już paluszkami szybciutko w klawiaturę:-D

Inomama he he a mój chłopców uczył chłopaków jak byli mali:reinkarnacja,prognoza pogody i kardiochirurgia:-D padaka była jak to powtarzali:-D no książe musiał się zdziwić z ta szmatką:-D:rofl2: Udanej imprezki jutro(się nie napij:-p
Ania gratulacje wygranej
Siva ja daje zwykłą przegotowaną kranówę
 
Inomama, jutro 36 będzie! Udanej imprezy :tak: W Jastrzębiu Zdroju się urodziłam :tak:
Akuku, piękny ten tort jest (był?) ;-)
Siva, my tez przefiltrowaną, przegotowaną kranówę.
Milusia, super dzień mieliście. Jak ja marzę o lodach, torcie i tych wszystkich mlecznych pysznościach.
 
No i pojechał mąż. A Laura od 4 dni nie do wytrzymania. Nic nie śpi, wciąż drze się. Podczas jazdy samochodem to bębenka pękają. Dziś zaszła do mamy i tam nerwy mnie już puściły to wzięła straszaka na noc. Noz k.... zachodzie do niej o 12 a ona że nie miała czasu nawet zjeść. No ręce opadają. Tata nigdy w domu nie ma wiec nie wiem co czy kto jej przeszkadza. Tak mnie wkurzasz ta kobieta. Wie że jest źle to mogłaby mi coś pomóc.
Koleżanka z liceum ma dziecko 3 msc starsze do tego grzeczne i teściowa i mama non stop u niej i pomagają.
Ją nie wiem ale z mężem Laura zostawala a przecież też go nie znała bo jak wyjechał miała 3, 5 msca. A u mojej mamy drzewami się wniepogody i wystarczy że na 10min zostanie
 
hej!:-)

u nas cieplo i slonecznie, ale wietrzysko takie,ze hooooo.....

dzisiaj jako,ze maz ma weekend wolny posprzatalismy caaale mieszkanie na tip-top;-) nareszcie,bo juz balagan mnie przerazal...

a teraz wieczorem byl grill i goscie:-)
 
Yoanna ja tez tam sie urodzilam,

Inomama a maż pochodzi z Jastrzebia?

Akuku tort przepiękny, pisze to juz trzeci raz ale nie wiem dlaczego nie umiem wyslac
 
reklama
Czesc, byłam dzisiaj z małym w przychodni ale tam od groma dzieci i nie czkealismy, brzydko kaszle, boje sie zeby nie bylo zapl.oskrzeli. A nasza pediatra przyjmuje dopiero we wtorek. Takie upaly jeszcze gorzej to zniesc. Wczoraj pojechalismy do parku bo w cieniu calkiem znosnie bylo. Milej niedzieli :-)
 
Do góry