reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Akuku kciuki za synka &&&&& współczuje oby szybko wyzdrowiał!!!!

jeju ja nie moge sie ogarnąć z tym wszystkim. :( czuje sie taka nieporadna :( jeszcze dzis w nocy R jedzie do pracy po miesiącu wolnego i przeżywam to bardzo ciagle płakać mi sie chce !! Musze sie wziaść w garść ale cieżko jest bo Oliwka ciagle na cycu wisi nie wyspana jestem nawet w dzien nie ma sie jak zdrzemnac bo Julia juz w dzien nie sypia ! Ach dość marudzenia !!! Nie jestem jedyna :)
 
reklama
Olich ja wlasnie tak jak Ty przed pierwszym porodem nic sie nie dzialo i tak nagle sie xaczelo, wody i odrazu skurcze... a przed drugim i trzecim juz mnie skurcze meczyly miesiac przed jakos...i to wlasnie regularnie i znikaly itd...

Karmiac Emilka zasypialam juz na kanapie, masakra jakas zmeczona jestem...
Umylam Vikiego, oglada bajke i zaraz jeszce posprzatam bo jutro health visitor przychodzi o 11 a na 9 musze zawiesc Vikiego do przedszkola a na 10 do adwokata i juz jutro czasu nie bedzie, jeszce z mama do lekarza musze jechac i do szpitala do Alexa.
A wiecie jak za granica jakas flondra sie przyczepi do jakiejs glupoty i mi osrodek jakis nasle...a czepic sie moze ze okruchy od chleba na podlodze pod stolem... a ja jakos nie chce sie jeszce denerwowac czyms wiec ide ogarniac..

Z Alexem lepie goraczki nie ma, tzn stan podgoraczkowy, leki pomagaja i od ponad godziny Alex nie potrzebuje dodatkowego tlenu, a oddech ma na 97-98 % a mial na 87... chociaz jak z nim rozmawialam to slyszalam ze nadal ciezko mu mowic.
Mowil ze chce do domu wrocic i w sumie jest szansa ze jutro wroci, bo jak leki dzialaja i dusznosci nie bedzie to antybiotyk dokonczy w domku.
Dzieki dziewczyny za kciuki i wsparcie slowne, zawsze to pomaga na psychike, bo szczerze sie troche obwinialam ze na pluca mu zeszlo...i tak mi zle ze nie moge z nim byc ale wiem ze jest z tata, bezpieczny i ze rysowalu, pisali, liczyli, ukladali puzzle...

Dobra zmykam bo chce sie dzis wczesniej polozyc.
 
Nisiao - 7 dni za mało, aby działać przy szyjce zamkniętej na 4 spusty :-\ No a druga sprawa że miejsc nie było w szpitalu :-/ Jutro będzie 10 dni po terminie to już niby można zacząć coś działać. A tak to ryzykować chyba nie chcieli.
 
kaha1 aha,ryzyko powiadasz....kurcze to ciekawe jak moja szyjka wygląda...od 3 dni czuje wyraźnie twardnienie brzucha i w dole bole,ale nie są regularne dość .Może cos ruszyło..
 
Akuku zdrowia dla alexa i wytrwalosci dla cb ale masz zajazd masakra ;( kurde jak by mi jakas baba przyszla i sie czepiala o cos to bym chyba ja za****la kurde... w swoim domu zeby sie musiec przejmowac , wiadomo chyba ze sa domy patologiczne i dzieci zaniedbane ale to golym okiem widac a nei sie czepaic az tak ;O

Hope super ze juz w domu ;** :)

Kaha moze to i lepiej bo tylko bys sie meczyla jak by cie przyjeli jak szyjka taka mocna , mzoe jutro bedzie lepeijj :* kciuki za szybki poród ja tez jutro ide do szpitala :)
Kaha, nisia i ja ida jutro na wywolanei kto jeszcze?? juliana miala dzis miec ??dawala znac??

no ja juz wlosy na jutro wyprostowane z rana tylko ubrac sie zrobic makijaz i jazda odwiezc córe do babci a potem na 8.00 do szpitala , stresuje sie zeby byly miejsca ;(
 
Blue mi nigdy nikt nie zwrocil o nic uwagi ale duzo juz slyszalam, jakas stara baba co sama brud w domu ma i chce sie w pracy pokazac to osrodek nasle... wole czegos takiego uniknac, tymbarddziej ze ostatnio coraz czesciej zabieraja dzieci obcokrajowcom..

To trzymam kciuki by jutro wam wywolywali te porody i obyscie wrocily szybko do domku z maluszkami.
 
Kochane a ja mam takie pytanko..do tych co juz urodziły..jak Wasze brzuszki?? Ja jestem tydzień po porodzie..w sumie nie wiem kiedy to minelo...zgubilam od razu 7kg,zostali jeszcze 4 do wagi sprzed ciazy,choć nie ukrywam ze jeszcze chcialabym 5 dodatkowych zhubic, ..tylko mój brzuch wygląda źle...jak galaretowate cos..worek skory..odstaje mniej więcej jak. W 5 miesiącu..ii zastanawiam sie czy to zejdzie...jakis dzis mam dzien marudy...
 
Ikasia w dużej mierzę się wchłonie. Ty jestem po CC to będzie niestety dłużej to trwało ale nie będzie tak źle jak juz się tam wszytko pogoi.


Blue i Kaha i Nisiao KCIUKI ZACISKAM!!!!



Akuku cieszę się ze z małym lepiej.... oby szybko wyzdrowiał i wrócił do ciebie...



Hope witamy!! Ogarniajcie się i wracajcie!



Heh zapowiada się kolejna zarwana nocka... :-(
 
reklama
No to ja dziewczynki sie zegnam trzymac kciuki zeby jutro mnie przyjeli jak bede wiedziec cos konkretniejszego to napisze do fifkki smsa ;*

i kciuki za wasze porody ;*****
 
Do góry