reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Anisen, Blue, Nisiao, Kaha, Tinaja tak jak Kaczuszka prosze o zabranie ze sobą :) 3mam za Was bardzo mocno kciuki !!!

Kaczuszka nie zostaniesz sama może się umówimy np. na jutro? i w końcu obie urodziły:-)

Akuku dobrze, że z Alexem już lepiej.
 
reklama
Iwusia to może dziś, albo środę... Jutro dzień babci i moja wkurzająca teściowa by mnie tylko wkurzała. Zresztą wczoraj mi znowu narobiła przykrości i zepsuła dzień.... Kurde jak ja jej niecierpię. Wredna stara baba.
 
Blue nisiao kaha tina kciuki za wywolanoe.

Anisen wody z zaskoczenie jak u nnie .kciuki trzymam I iby szybko poszlo
 
Anisen &&&&& ;) pewnie już po ...

Aniia - cudowne zdjęcia :) Natalka taka kruszynka jak Calineczka :)

JesCze raz za wszystkie oczekujące mamy zaciskam kciuki !!!!
 
Anisen a wczoraj tak sobie wlasnie myslalam o Tobie, czy sie niedlugo rozpakujesz:-) trzymam mocno kciuki, ale Ci zazdroszcze ze juz bedziesz po:tak: co ja bym dala.
dziewczyny zabierzcie mnie tez ze soba na porodowke. Juz teraz to sobie naprawde mysle,ze zostane tu sama, a cala reszte przeniosa na Dzieci urodzone w styczniu 2014...:szok: Dzisiaj postanowilam duzo chodzic.ile tylko sie da.powoli, nie zeby jakos tam biegac, bo nie dam rady, ale chodzic chodzic.wiem,ze ostatnio to pomoglo, bo mialam ciagle skurcze i wtedy szyjka dojrzewa i jest szansa zeby moze te wody odeszly albo co;-)

Nasze styczniowe dzieciaczki sa po prostu przeslodziutkie, najchetniej ogladalabym caly dzien:-)

Milego dzionka dziewczynki, trzymam kciuki za porody.dzis fajna data 20.01 podoba mi sie:-) buziaki dla Was
 
Akuku bardzo mi przykro i zal was, bo trudna sytuacje macie, oby Aleksowi jak najszybciej sie poprawilo

Blue, Nisiao powodzenia dzisiaj w szpitalu

Magnus biedna ty, moj przynajmniej nie wisi stale na cycu i od dwoch dni lepiej spi

Ikasia skora na moim brzuchu tez byla jak worek ale juz jest lepiej

Anisen trzymam kciuki za lekki porod

a moj maly cos znowu steka i serki wypluwa:( a dopiero cieszylam sie ze lepiej spal
 
Dobry:)
ale dziś nam się posypie maluszków - cudownie!!!

magsus: jak już się ureguluje wsio - tzn. mała będzie więcej zjadała na raz i większe przerwy będą to docenisz cycola. Zawsze ciepłe mleko pod ręką, co przy drugim dziecku pewnie zbawienie, bo oszczędza ci czas na robienie mm i wszędzie, gdzie nie wyjdziesz mleko masz ze sobą sterylne i świeżutkie i możesz czas Julii poświęcać zamiast stać i sterylizować butelki - ale fakt - początki to mega ciężkie są :)
ikasia: będzie lepiej z brzuchem - na razie za krótko i ty jeszcze CC to wolniej będzie wracał do swojego wyglądu, ale galareta ci nie zostanie - spokojnie ;-)
Anisen: no ciekawa jestem czy już po...
Aniia: śliczniutka masz córeczkę - taka filigranowa:tak:
Akuku: dobrze, że z Alexem lepiej!
justynaj: zaczynam mieć podobnie do ciebie - godzinę wczoraj zasypiałam mimo, że na zegarku 1 w nocy, a ja zwykle 23 śpię... organizm mis ię przygotowuje na nocki nieprzespane czy co?:-D
kaczuszka: hahah mam tak samo - nie rodzę do 23.01 - jutro moje imieniny i święto babci, więc mowy nie ma, a 22 święto dziadka, więc do 23 siedzę na tyłku i nic nie robię żeby porodu nie wywołać w tym czasie ;-)a potem biorę się za porządki i męża :-D


blue, nisiao, kaha, tina: trzymam kciuki!
 
JUSTYNAJ AGAGSM ja tez spać nei moge tylko siedze i czytam książki po nocach przedwczoraj o 2 oglądałam porodówkę na TLC a co

ANISEN mam nadziej że juz tulisz maleństwo
 
reklama
Olich, haha, ja też zawsze w nocy oglądam porodówkę - przynajmniej mąż mi nie marudzi, że znowu porody oglądam. Ja w nocy nie śpię, ale rano trochę odsypiam - właśnie wstałam :-)

No dziewczyny już może po porodach - zaglądam co chwilę czy jakaś wiadomość się pokazała.
 
Do góry