reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Alex gorzej, csla noc na tlenie , antybiotyk dozylnie, temp.39 i zbic nie moga.. jade do szpitala, oby emil troche pospal bo zostaje z mama..
 
reklama
Vinga spokojnie u mojego tez takie cos zauwazylam i wytumaczylam ze to efekt zachodzenia kosci na siebie zeby przygotowac sie do porodu, musze sprawdzic czy nadal to ma bo szczerze mowiac tak do tego racjonalnie podeszlam ze o tym zapomnialam. a kto ci powiedzial o tych stopkach ze ma wade?

Nisiao od dwoch dni trabia w mediach o tych zmarlych bliźnietach i wysokim cisnieiu. i od razu pomyslaam o twoim cisnieniu ze musich isc na IP. ale tak wogole to musisz wziac na luz

Tymbareczka tak to czasem jest ze nastawiasz sie na jedno imie a ono w koncu ci wcale nie pasuje. wazne ze jakies inne znalazlo zastosowanie:)

Akuku trzymam kciuki za Aleksa, biedaczek zeby szybko do domu wrócil i zebys ty sie nie stresowala za bardo

Anisen ta twoja tesciowa to juz pobija wszelkie rekordy

Diablica wreszcie sei odezwalas, ciesze sei ze wszzytko dobrze

Nierozpakowane mamusie trzymam kciuki za rozpakowanie:)
 
Akuku trzymam kciuki za Alexa, niech mu sie jak najszybciej poprawi.

A ja dziewczyny sie wybralam sama do kosciola, i w polowie cholera jak mnie zgielo z tylu, ale nie w krzyzu tylko z boku jakby nerka, ledwo ustalam, po paru minutach przeszlo ale wyszlam, bo mialam stracha ze zemdleje normalnie, dobrze,ze kolezanka obok stala.
przyjechalam do domu i czuje raz ze pieczenie w kroku no i z tej jednej strony obolale, mamy takie specjalne paski do badania moczu, gdzie mozna juz szybko stwierdzic czy co jest nie tak, ale cholera chyba zle zmierzylam, zaraz powtorze i jak bedzie cos nie tak, to na dyzur cholera dzwonie.tylko jak widze tych lekarzy na dyzurze to mnie sciska.g... Pomoga. Ale jak mitam nie pomoga w razie co, to na oddzial ide od razu dla ciezarnych i przedstawie im sprawe. W czwartek polozna mi z tych paskow badala, ze niby mam bialko w moczu, ale stwierdzila, ze to pewnie dostala sie sluz albo cos i olala to. Ja jednak czuje,ze cos jest nie tak.
Nic milego dzionka Wam zycze, a ja mam nadzieje,ze jednak bedzie ok...
 
hej Kochane
Na razie ciężko być mi tu na bieżąco...ale z czasem się "ogarnę":-D
Zosia jest cudowna,pięknie je cyca,w nocy wstaje co 3h zje i idzie spać dalej,także się nawet wysypiam:-)
Za to z bliźniakami mamy MASAKRĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po prostu już nam brak sił...!Są okropni!Nie słuchają się wcale,mów,trąb,krzycz a i tak robią swoje,,,wiemy że to dla nich też nowa sytuacja,dlatego staramy się poświęcać i im czas,mają taryfę ulgową,ale już czas zacząć wprowadzać dyscyplinę bo jesteśmy nimi wykończeni!:wściekła/y::no:(do przedszkola jeszcze nie chodzą bo Szymon ma strupki po ospie, a za tydzień ferie,więc jeszcze 3tyg w domu...:szok:)
Mąż ma do końca stycznia zwolnienie więc super,bo sama z nimi bym chyba zdurniała!:sorry2:

Chrzest małej planujemy na 9 lutego,mała będzie miała 4tyg i jak dla mnie szybko i z głowy będzie:tak:impreza i tak w lokalu,więc nic nie muszę szykować


Zaglądam zobaczyć która się rozpakowała i jak chłopcy się upokoją to postaram się być na bieżąco,pozdrwaiam:*
 
Akuku: ojoj się porobiło - zdrówka dla Alexa!
Diablica:
super wieści i dobrze, że dajesz w końcu znak - dużo zdrówka dla Mikiego!
Justynaj: mam nadzieję, że nic ci nie jest - może w jakiś nerw mały ucisnął i taki nerwoból cię złapał?
Milusia: heh ja psychicznie tez próbuję przygotować się na atak zazdrości mojej córy, bo z niej taki mój przytulasek - tylko mama, mamami mama, więc już mam wizję armageddon będzie z zazdrości - ale u ciebie to podwójnie, więc współczuję. Ale powolutku chłopaki się oswoją,...
Anisen: jak już tu wszystkie porodzą to ja ci potowarzyszę dalej, bo u mnie złamanego skurczu jak nie było tak nie ma - a naprawdę wcale się nie oszczędzam - sprzątam, gotuję, latam po mieście, sklepach - i co najwyżej spac mi się chce jak się przemęczę - brzuch nawet nie stwardnieje - widać mój syn z tych leniwych i nigdzie się nie zamierza wybierać - co najwyżej tuczy się, żebym większy problem miała przy porodzie... ehh
vinga: mi się też zdaje, że z główką małego wszystko w porządku i jeszcze po porodzie nie wyprostowało się wszystko:tak:


wy tu o chrzcie, a my dalej chrzestnych nie wybraliśmy nawet - tam chrzestnych, imienia dalej nie mamy, więc co tu dalej mówić... :-D:rofl2::-D
 
Haha my chrzestnych mamy ale oni jeszcze nawet o tym nie wiedzą :-D


Akuku o boże.... strasznie wam współczuję... Trzymam kciuki zeby Alex szybko wyzdrowiał...
 
Akuku dużo zdrowka dla Alexa

Wiecie co długo sie utrzymuje takie mega krwawienie ?? Jeszcze wczoraj na noc urodziłam cos wielkości no nie wiem np. Myszy od komputera :( mega skurcz i poszło czytałam ze to tzw "odchody pologowe" ale ja już jestem mega osłabiona :/ i ta deprecha ...
 
reklama
Akuku kurcze trzymam kciuki

Anisen ja też cały weekend z chłopakami. M na wykładach. Fakt że są starsi, ale buntownicy. Już mam dość posprzątałam, ugotowałam i jak tak się wściekam jak wieczorem znowu bałagan i od rana znowu sprzątanie, to ostatnio m wyzywam, że chcę wreszcie do szpitala bo tam przynajmniej odpocznę....
 
Do góry