reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Siva wyobrażam sobie jak jest Toie przykro,smutno,nawet nie chcę myśleć co Ci rodzice przeżywają po stracie dziecka,ja nawet sie boje czytac tego bloga-jak narazie...

To nie jest z mojej stony jaka ingnorancja,brak nie wiem czego,poprostu ostatnio izuluje się od takich informacji o cięzkich chorobach i tych nieszczęściach jakie spotykają dzieci,dla mnie to jest niesprawiedliwość,że dzieci tak muszą cierpieć,że takie rzeczy się dzieją...:( każdą taką wiadomość,informacje sie odchoruje...to z mojej strony tak...

Milusia widzisz intuicja podpowiadała Tobie,że coś jest nie teges,sam opis kataru to już brzmi,że dziwna sprawa,dobrze że są już wykonane badania i wiecie co i jak,choć lepiej by było,żeby nic nie było,ale teraz można w razie co działać,żeby się corka nie męczyła,zupełnie nie znam się na tej sprawie co w wypadku paciorkowca i innych takich,napewno jest jakieś rozwiązanie.Trzymam kciuki za lepsze wyniki i leczenie.
Też jestem w szoku,bo się dmucha chucha a potem wychodzą jakieś dziadostwa nie wiadomo skąd ...

Cleopatra wlasnie miałam tez ytać,czy syn nie jest zbyt duży jak na swoj wiek,min wysoki no i jak czytam to jest wysoki i mnie rehabilinatka własnie powiedziała,że dzieci większe jak na swój wiek,moga miec problem nad pnowaniem od początku nad swoim ciałem i utrzymaniem równowagi.

Też mnie pytali czy nie odzczuwam,by Kinga miała jakies lęki przed wstawaniem,chodzeniem-jakoś nie wyczuwam :no:tego
Rozumie Twoje obawy,bo przecież moja córa ne chodzi,zaczęła od paru dni wstawać sama i to nie wszędzie jeszcze,więc też jest frustracja czasem dlaczego tak to idzie a nie inaczej.
Trzeba dac czas i obserwować,może faktycznie te rehailitacje by pomogły.

Ja widzę,że na rehabilitacjach to Kinga zbyt wiele nie ma,bo nie wspólpracuje nic,płacz nie z tej ziemi i uparta bardzo,więc rehabilituje się sama podczas zabawy,bo tak wywija,wydziwia figury.

Tak widzę,że tara się Twój syn duzo kombinować i tak,także to może być lada dzień.

Akuku bardzo wzuszające to co piszesz,cieszę się z Toba,z Wami,że bedzie córka


Myśmy miały szczepić na pneumokoki i Kinga coś od wczoraj pokasłuje,ale taki mokry kaszel,odrywający się,zobaczymy jak będzie w nocy.
Rany znowu gmatwanie się iść nie iść do lekarza,przeczekać,podleczyć samej,ale z rugiej strony mam stracha tak bez osłuchania co się dzieje.
Podaje lipomal,inhalacje,sterimar,sól fizologiczna,inhalacje,wit c

No nicjutro trzeba bedzie dzwonić do lekarza a szczepienie chyba sie przesunie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Akuku aż mi się łezka zakręciła:) A to Twoje ostatnie USG czy będziesz jeszcze miała okazję pooglądać córcię? Będzie Amelka tak na planowaliście przy Emilku czy są jakieś inne typy?


Nisiao ja właśnie też się zastanawiam, czy nie iść do lekarza - przez 2 dni Julka była taka słaba, że spała po kilka godzin dziennie, wczoraj cały dzień przesiedziała ze mną na łóżku, dopiero wieczorem odżyła i zaczęła się bawić. A teraz znowu przyplątał się katar i lekki kaszel, spływało jej to w nocy do gardła i 2 razy mi wymiotowała... Zobaczę chyba jak się sytuacja rozwinie i ewentualnie jutro pójdziemy...


Kurczę Milusia oby Wam ten spec pomógł:*


Siva ja mam podobnie jak Nisiao, też unikam takich stron bo potem nie umie mi to wyjść z głowy...


Kurka i nie wiem co z tym moim bąblem, widać że się lepiej czuje a tu znowu te wymioty;( Dobrze, że jestem w domu.
 
Jagus mi sir ppdoba Amelia nadal..m nie zdecydowany.
Jeszcze na liscie jest Maya, Olivia, Alicje badz Alice, Kalina, Nataly
A usg jeszcze jedno prywatnie zerobie tu lub w pl.
 
Akuku nam strasznie podobała się Maja ale za bardzo się to imię "zlewało" z nazwiskiem;) Mam koleżankę Kalinę i tak jak imię jest rzadko spotykane tak ciężko spotkać drugą taką jak ona, ale nie w negatywnym sensie;) Ale wszystkie te imiona są ładne:)
 
Akuku, rozumiem to Twoje szczęście dziewczynkowe :) ja zawsze chciałam mieć córki i z duszą na ramieniu czekałam zawsze na usg ;)
Nisiao, Jagus - ja tam bym poszła do lekarza, po co ma się coś więcej rozwinąć.
Dziewczyny, czy Wasze dzieci piją np herbatkę z cytryną albo inne "dorosłe"? Lenka aż się trzęsie do naszych kubków i dopóki nie dam jej się napić to nie odpuści ;)
 
Siva herbata z cytryna nid zdrowa jest niestety..choc bardzo lubie ale u nas sie nie pije.
Ale wode z cytryna mozesz dac jej jak najbardziej.

Dziewczyny ja szaleje z radosci..ale z drugiejs strony mam w glowie.. a co jesli sie pomylila ? I same wiecie... ja bym to bardzo przezyla..

Dp tego hyba robi mi sie opryszka pierwszy raz w zyciu ! I jestem zalamana czytaja jak to szkodzi dziecku ; (...
 
Nisiao, Jaguś ja z tych co jak tylko coś się dzieje to zaraz do lekarza bym szła zwłaszcza że święta tuż, tuż ale u mnie to chyba efekt tego bezobjawowego zapalenia płuc które Wojtuś miał w wieku 7 tygodni.

siva ja Wojtkowi taką lekką herbatę robię ale on woli wodę niż herbatę czy sok. Wodą się napije a inne to tylko tak trochę popije i koniec.
 
Cleo, Lena też pije wodę, a herbatki na zasadzie popicia, uśmiechu i pójścia dalej ;)
Akuku, herbata z cytryną szkodliwa jeśli parzysz liściasta i dodajesz cytryne do gorącej. Wystarczy parzyć z torebki i dodawać sok z cytryny do przestudzonej i już jest ok :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! :)

Ja tylko na chwilke. Zabiegana jestem wiec nie nadrobie postow, napisze tylko jedno:

Akuku- gratuluje kochana!!!:) buziaki!!!:)

Duzo zdrowka chorym- my walczymy z katarem:/

P.s. ja caly czas sprzatam w domu i na zmiane dekoracje w kosciele robie. Pochwale sie jednym elementem tejze dekoracji- chusta weroniki do oltarza na wielki czwartek.
 

Załączniki

  • 1427876083653.jpg
    1427876083653.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Siva a widzisz tego nie wiedzialam. Ja z torebki parze... ale w yorebce nie ma lisci zmielonych ? Co to za roznica bo nie wiem nawet ?
 
Do góry