reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

akuku!! hurra.gif
 

Załączniki

  • hurra.gif
    hurra.gif
    13,8 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Blanka rozumiem że przy tej kupie to nie wiedziałaś czy się śmiać czy płakać? :)

Akuku wieeelkie gratulacje! I dla tatusia też że się postarał ;)

Nisiao dobrze doczytałaś że jeszcze nie chodzi - tylko że on przy meblach już od dawna koniec listopada czy grudzień jakoś tak, porządnie raczkować to był listopad albo październik a sam chodzić się boi. Nie wiem czy on równowagi nie może utrzymać czy co? Na razie jeszcze nie zaczął choć wszędzie sobie wejdzie - kluczami w zamku się bawi bez krzesełka stanie na palcach i już. Wode do picia to na stolik do kawy wsadza, to do szafki na buty mi zapakował, na swój bujaczek włazi już od dawna i albo klockiem wali w tv albo np łapie słoneczka jak jest pogoda dosłownie w 3 D ogląda. Wczoraj uratowałam m okulary bo ściągnął mu z biurka. No broi masakra a sam chodzić się boi
 
Cleo ja myślę, że nie masz się co martwić - być może będziesz musiała dłużej poczekać, ale w końcu nabierze pewności i wystartuje:)

Byłam u lekarza, L4 mam do piątku więc od przeszło miesiąca jak mi się skończył macierzyński spędziłam więcej czasu na zwolnieniu niż w pracy...
 
Przepraszam Was Dziewczyny - miałam każdej z Was napisać dziś coś po przerwie, ale w głowie mam tylko jedno. Neuroblastoma...
7 letnia Weronika, która razem ze swoim tatą biegała w moim mieście w tym samym cyklu biegowym co ja z m, odeszła...
Nie umiem sobie dziś z tym poradzić :(

Tu blog jej taty...
Biegiem przez pola: Cztery medale Weroniki
 
Witajcie

Akuku ogromnie się ciesze!!!!!!!:-)
Siva moje współczuccia(*)...neuroblastoma...Ku****mać!!!Wiem co to jest;( mamy w rodzinie i to bliskiej...;(


Jezusie...Dziewczyny ja się załamałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przyszły Zosi wyniki wymazu z gardła :wściekła/y: Ma jakies 3świństwa,jedno to grzyby a te dwa to na razie nie wiem będę zaraz czytać,bo mąż z nią pojechał...Ogólnie sytuacja jest bardzo zła:wściekła/y: nie dostanie na to żadnych leków-bo te które można podać by te dziadostwo zwalczyc podawane sa tylko na intensywnej terapii:szok::szok: :zawstydzona/y:
Wyć mi się po prostu chce...Na razie czekamy do świąt po świętach powtarzamy wynik i wtedy będą jakies decyzje....:no: najgorzej mnie boli że nic jej nie mogę podać że może ją te trzy świństwa bolą....:zawstydzona/y:
 
Milusia jak sie zorientujesz daj koniecznie znać co tam sie przyplątało...

Cleo trzymam kciuki za pewne kroczki:)
A z kupa dokładnie jak piszesz nie wiedziałam czy sie śmiać czy płakać..
Jaguś bidulo zdrowiejcie

Siva czytałam bloga:( straszne:( neuroblastoma zabrala juz tyle dzieci....
 
Blanka jedno z tego paskudztwa to jakaś chyba bardzo rzadko spotykana odmiana bo prawie nic nie znalazłam:confused: jedynie na temat grzybicy cos tam piszą(a to dopiero 3 wyhodowany punkt!)
Z tego co mąż mówił to P.doktor mówiła że to jest jakaś bakteria która znajduje się w żołądku,jelitach i kupie,i była w szoku z kąd to dziadostwo u niej w gardle...(ona ma refluks,więc możne to?!)Wrrr dbamy o te dzieciaki a tu cały czas jakieś kwiatki...:/
Chyba pozostaje mi zaufać lekarzowi....:-(
Ale kurka to moja intuicja!Ja sama mówiłam do niej że to nie normalne żeby dziecko tak długo miało tak brzydki zielony-a wręcz podchodzący pod czarny katar, w dodatku śmierdzący...no i prosiłam o wymazy z gardła,tak więc ja to muszę trzymać rękę na pulsie sama...chodź pediatrę mamy świetną.,..



Kaczuszka gdzie Ty kupiłąś tę podstawkę dla Adasia?nie mogę znaleźć:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Akuku, co za wiadomość!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!


Milusia, no to nieźle się Wam przyplątało, teraz tylko czekać, co zdecydują lekarze, bo pakować się do szpitala na swięta nie ma co.

Cleo - a mały jest wysoki i ma długie nogi? czytałam, że takim dzieciom trudniej złapać równowagę (łatwiej chodzić tym bardziej przysadzistym). Może dlatego, a może rzeczywiście jeszcze się boi.

Blanka, niezły agent :D kupa na stoliku :DDDD na szczęście mój nie ma takich pomysłów

Jaguś, lecz się spokojnie, żebyś wreszcie coś popracowała :)

Siva, paskudne te choróbska :/ ja nie mogę czytać o tych nowotworach u dzieci bo potem przez 2 dni co najmniej jestem chora...


a u nas po staremu, zębole dalej idą, młody powoli przestawia się na czas letni - wczoraj spał z h do 8 rano, a poszedł spać o 22, już go dość mieliśmy, zero odpoczynku... ja zakończyłam pracowity miesiąc w pracy i czuję się jakby dziś był piątek a tu nie ma tak dobrze :)
 
Do góry