reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ada w tym roku w jednym sklepie, gdzie akurat zamówiliśmy były żywe. Nie wiedzieliśmy. Dziś babka zadzwoniła, że są, więc mąż pojechał i mi przywlókł je do wanny. Mówił,że były w takim wielkim kontenerze z wodą, jak czasem mają w Pl na targowiskach. Mimo, że zamawialiśmy, to mógł sobie wybrać jakie chciał. Super, bo w zeszłym roku w innym sklepie były już ubite i w dodatku zamrożone:baffled: Nie zbyt fajnie.
 
reklama
Magda no u nas to nie wiem czy bedzie mozna wybierac bo bedziemy kupowac w tym nowym sklepie, w tamtym roku byly juz wlasnie nieżywe ale M mógł sobie wybrać którego chce, mrożone nie były, tylko w lodzie schłodzone:) jakie będą takie weźmiemy, w sumie ja to i tak tylko jeden kawałek pewnie zjem:)) jakoś do karpia mnie nie ciągnie, ale śledzika chętnie i pierogi, no i tego wyśnionego od kilku dni makowca :-D sama zrobie sernik królewski:))
 
Ada mi też się śni makowiec:-) Tzn strucla i oczywiście będzie. Poza tym Pani Walewska i jakaś babka. No i coś nowego, to szuba. Taka litewska sałatka śledziowa. Pierwszy raz robimy, ale czaję się już długo na nią, więc się doczekać nie mogę. Bo poza tym, to standardowo. Uszka, pierogi, barszczyk itd:-)
 
Magda no tych pysznoci mozna by wymieniać:-) na razie zadowole sie ciastkami z czekoladą....:sorry2:

musze jeszcze teraz zrobić liste zakupów na jutro, jak mi się nie chce, ale rano nie będzie już czasu na to....
 
A ja spac nie moge, nie chcialam mezowi przeszkadzac to pomyslalam ze zejde sobie na dol i wlacze laptopa i zobacze jak produkcja nocka idzie. A tu nie bardzi sie cos dziewczyny staracie ;-)

Muuum to be te twardnienia u mnie sa mega mocne, czasem mi az ciezko sie ruszyc. Super ze macie zywa choineczke. Ja chcialam meza na zywa skusic bo w Ikei w Southampton mieli zywe choinki za £1!!!! :szok: ALe niestety maz sie nie dal przekonac.

Ada, Magda zazdroszcze tych pysznosci wigilijnych, karpia to moze nie az tak bardzo bo nie lubie. U nas beda tylko uszka z barszczem i krokiety. Ja nie bardzo umie gotowac po polsku, zreszta nawet nie mam dla kogo gotowac a ze maz lubi uszka z barszczykiem i krokiety to to zrobie. Uszka oczywiscie na latwizne poszlam i kupilam w polskim sklepie. Takze u nas w Wigilie jemy po polsku i dzielimy sie oplatkiem a w Boze Narodzenie tradycyjnie po angielsku indyk pieczony i warzywka.
 
Witajcie!!!
ja tez ostatnio nie w humorze , hormony
dają popalic...
czarni- gratulacje zakupu wózka, i tez mi sie wydaje ze sie przygotowujesz powoli do gdz. 0 :)
martine- Helenka jest przesliczna!! Niech sie zdrowo chowa!!!
Wszystkim pozostałym mamusiom gratuluje!!!!
Emilia- fajnie ze chociaż będziesz miała krokiety i Uszka! Ja ani to ani to :/ ze względu ze będziemy tylko we 2 zamowilismy jedzenie i będzie Ges! Jak slysze Jakie pysznosci mama w pl gotuje to aż hm... Szczęśliwi ci co pojechali na święta !
 
Cześć dziewczyny ! Chyba nie dam rady was nadrobić przez moją długą nieobecność. Wczoraj wróciliśmy ze szpitala już nie w dwójkę a w trójkę :) Mikołaj jest zdrowy waży 3280 mierzy 54cm i dostał 10 pkt Apgar. Narazie uczymy się siebie nawzajem i wychodzi nam coraz lepiej :) Cesarka odbyła się bez komplikacji, tak bałam się cewnika a to wcale nie takie straszne ! Także życzę wam Wszystkim zdrowych ślicznych maluszków bezbolesnych porodów i Wesołych Świąt ! :)

SAM_0173.jpg
 
Ostatnia edycja:
witam z rana:-)

Martinek serdeczne gratulacje,sliczna coreczka:-)


a mnie chyba chorubsko dopada na dobre.od dwoch dni gardlo boli,a teraz kaszel mnie meczy i cos tam wykrztuszam...
wczoraj czosneczkiem sie nafaszerowalam i miodkiem,mam nadzieje ze do swiat przejdzie.

milego dnia mamuski:-)
 
Witam się z Wami weekendowo Mamuśki:)

Martinek - prześliczna córcia. Życzę Wam dużo zdrówka i radości:)

Afja-Anetka - bardzo chciałabym zobaczyć Twojego synka. Proszę zatem o link do wątku zamkniętego i info jak się tam zalogować. Pewnie żałujecie, że nie pojedziecie do rodzinki. Zapewniam Was jednak, że Święta we trójkę też będziecie mieli niepowtarzalną kameralną atmosferę. Jeszcze bardziej Was do siebie zbliży:) Chociaż sama nie wiem, czy można jeszcze bardziej:)

Cluue -super, że jesteście już w domku:) Niech Wam Mikołajek łądnie rośnie:) Nim się obejrzycie, a będzie odwzajemniał Waszą radość świadomie:)

Dzisiejsza noc to jakiś koszmar.. Poszliśmy spać ok 23, a ja zasnęłam może po 2. Skurcze mnie męczyły. W pewniej chwili to nie wiedziałam, czy to Tymuś się tak wierci, czy to skurcze przepowiadające...Ale kilka razy zabolało solidnie. Jak już zaczęłam zasypiać to gardło o sobie przypomniało, psiknęłam sobie Tantum Verde i jak ulżyło.
No-spe biorę juz tylko jedną i tylko wtedy jak mam wyjść z domu, czyli za chwilę:) Szybkie zakupki na obiadek, moze na jakiś rosołek na dwa dni i sio do domku:)

Później was jeszcze odwiedzę:)
 
reklama
Cluue maluszek śliczny. Gratulacje synusia.


Ja wstałam i mykam zaraz na pozostałe świąteczne zakupki.
I zabieram się za sprzątanie i czekam, aż mąż przywiezie choinkę.
Hehe. I zabieramy się za ubieranie.
 
Do góry