reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Martinek gratulacje serdeczne córeczki ... Helenka jest cudna :-):tak::-D:happy2:;-) niech się pociecha zdrowo chowa, a ty kochana spełniaj się w roli mamuni. STO LAT HELENKO !!! Witaj na świecie !
 
reklama
Hej dziewczyny rozpisalam sie,pieknie ladnie odpisalam kazdej z was ,i nagle co siup pomyslalam,ale nudny ten koniec swiata caly dzien w domu mam nerwice bo juz nie daje rady wysiedziec, i prad wylaczyli na calym osiedlu tak wszystko poszlo sie jeb....za przeproszeniem eh :(

Jutro,albo w nocy jak zwykle poodpisuje, teraz zmykam obejrzec jakis film na dvd :* trzymajcie sie cieplutko :)

ps.
czarni moja kolezanka wymiotowala i niebawem porod sie zaczol podobno to normalny objaw, mnie bole podbrzusza narazie przeszly ale jak mnie pobolewac zaczynalo to wlasnie sie wystraszylam czy aby nie jakies zatrucie tez bo tej nocy i tego dnia bylam wyproznic sie chyba 4 razy :/ ale ze nastepnego dnia przeszlo to nie przejelam sie tym jakos bardzo bo tez wlansie slyszalam,ze przed porodem sie tak moze dziac i organizm czyscic, my juz mamy taki tydzien, ze w kazdej sekundzie moze sie zaczac.
Magda z uk jej te reniferki tak mi sie spodobaly,ze na ktores swieta zrobie takie zmoim smykiem. Napewnosa smaczne a estetycznie wygladaja jakby je jakis super cukiernik z eleganckiej cukierni zrobil :) macie talent :)
martinek jej jaka Haniulka jest sliczna :) naogladac sie nie moge :)
 
Czarni Z tego co kojarzę to pisałaś, że żelazo bierzesz? Ja biorę kolejny miesiąc (chyba trzeci bądź czwarty?) No i przy żelazie często tak jest, że albo zaparcia albo rozwolnienie i żołądek boli... A najlepsze jest to, że to rozwolnienie, bądź "starania" przy zaparciu lubią skurcze wywołać i przyśpieszyć akcję porodową :confused: A Ty już na takim etapie jesteś, że wszystkiego się można spodziewać ;) Ja cały czas rozwolnienia miałam po wszystkich preparatach żelaza, a ostatnio na przemian:crazy: i żołądek boli właściwie i niedobrze cały czas:crazy: :crazy: znaczy czasami bardziej czasami mniej- wiesz dla mnie to już normalne samopoczucie :p Także niedługo się okaże co to u Ciebie- czy przez żelazo (o ile dobrze pamiętam, że bierzesz;), czy jednak organizm chce się przygotować ;)

Magda Mój to tak różnie ma, zazwyczaj chce wyglądać i czasem jak ja mam okres i nic a nic mi się nie chce to narzeka, że jak mogę wyjść tak ubrana do sklepu, ale wtedy mam to gdzieś ;) Nie jest jakiś metroseksualny (broń Boże, bo bym z nim nie była:D) Ale lubi dobrze, schludnie i czystko wyglądać ;) Ma w głowie podział, że to można w zaciszu domowym a to jest "do ludzi" :p Ja dzisiaj się z moim przeszłam na zakupy do biedry... masakra jakaś, ludzie w ogóle w innym świecie chyba... Ja jedną alejkę przeszłam jakimś cudem a za resztą mój biegał, bo zanim byśmy to razem zrobili to by nas Nowy Rok zastał :D Nikt miejsca nie zrobi, a widać, że brzuch mam :/

Gosia Ja się raz rozpłakałam, bo jak miałam 17 lat to taki jeden typ mi powiedział, że mam 27:szok: znaczy tak powiedzmy 23/24 byłam przyzwyczajona, że nawet znajomi tak myśleli zanim się nie zapytali ile ja mam tak właściwie lat :p Ale wtedy to mnie dobiło :/ Później miałam dosyć tego, chciałam w końcu wyglądać na swoje lata i jak miałam 18,5 przefarbowałam się na jasny blond ;) w pierwszy dzień pani w kiosku zapytała mnie o dowód jak fajki kupowałam i taka zadowolona byłam :D Ale to było tylko ten jeden raz i znajomi mówili, że w końcu w miarę na swoje lata wyglądam :/ A teraz odrosty już ścięłam i mam swoje naturalne- ciemny blond i jak ludzie mnie postrzegają to ich problem, tylko czasem uwagi różne bolą jak zły dzień się trafi, ale da się przeżyć ;)

Martinek Gratulację pięknej córci- my tu ją tak chwalimy, że wiesz musisz czerwoną kokardkę przywiązać gdzieś blisko niej, żeby nie zauroczyć (tak moja babcia zawsze powtarza:p) Aż się swojej córci doczekać nie mogę :)
 
Madzia własnie tak wczesniej nie miałam

Indziorka biorę 2 miesiąc ale to zaczeło sie w przerwach między opakowaniami bo jedno skonczyłam w niedziele a kolejne zaczęłam w czwartek

no zobaczymy boję sie ze moje przeczucia co do daty sie sprawdzą... Niech aniołek jeszcze siedzi....
 
Zasiadłam z miseczką lodów i czytam Was i czytam i końca nie widać. I tak już zapomniałam co której chciałam odpisać.
Byłam u ginia, wszystko ok, 2,500 kg ślicznego chłopca ;-) Posprawdzał go wzdłuż i wszerz, narządy wszystkie ok, nawet 2 jajeczka śliczne już są ;-)
Leukocyty mam jedynie podwyzszone, więc leki ziołowe, na przefiltrowanie nerek.
 
Czarni ja mialam lekka biegunke zaraz przed moim pierwszym porodem i w czasie mi bylo niedobrze. Czytalam gdzies ze cialo wlasnie ma taki swoj sposob na oczyszczenie sie przed porodem.

MArtinek Helenka przecudowna, napatrzec sie nie moge :-)
 
Indziorka ludzie nie raz sa okrutni i bywa tak ze specjalnie chca dogryzc by czlowiekowi przykrosc zrobic wiec nie przejmuj sie tym najwazniejsze ze masz kochajacego partnera i juz zaniedlugo corcie ;D Wiesz ja kiedys wazylam duzoooo i tez nie raz slyszalam obrazliwe slowa az nagle schudlam i wszyscy chlopacy nagle chcieli sie ze mna umowic ale ja nie bylam glupia i wybralam sobie mojego D z innego miasta i pokazalam im ! ;-)
 
czarni nam położona na szkole rodzenia mówiła,że często lewatywy są nie potrzebne bo właśnie organizm się sam oczyszcza więc nie znasz dnia ani godziny;) u mojej bratowej to się sprawdziło, bo ją czyściło dwa-trzy dni przed porodem, a urodziła chyba na początku 38 tc. mnie też "czyści" od dwóch dni, zaczęłam puchnąć, ale ja mam jeszcze czas więc liczę,że to nie to...chociaż jak moja mama mnie dzisiaj zobaczyła - a widziała tydzien temu- to stwierdziła,że wyglądam jakbym miała niedługo rodzić...;/ ale mam nadzieję,że się myli;) jutro wizyta to się dowiem co tam się w brzuchu dzieje;)

magda - reniferki piękne! ja dzisiaj będę robić trufle, masa już stygnie:)

martinek - gratulacje! piękna córa!:)

anetka - synek przystojniak!:)
 
reklama
Martinek piękna córeczka!

a propos wstawiania zdjęć to proponuje założyć wątek, czy temat nie wiem jak to tu sie nazywa ze zdjęciami maluszkow. Będziemy mogły pózniej jak album styczniowek oglądać :) na lutówkach 2011 to sie sprawdziło i do tej pory wstawiamy tam fotki naszych pociech i ten wątek chyba najmilej sie ogląda :) ale to taka moja propozycja :)
 
Do góry