reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Olcia masakra z tym krzyżem...mnie ostatnio tak połamało (właśnie tylko i wyłącznie lędźwie) że 4 dni plackiem na twardym i nie ruszałam się, a w ciąży niestety nic na takie bóle i na rwe też... nie wolno maści nie wolno nic... też myślałam, że to rwa kulszowa...ale wyleżałam i puściło... sama nie wiem od czego to było samo przylazło i samo wylazło...może kręgosłup niektórych tak reaguje na przestawianie się, bo macica rośnie, no sama już nie wiem...:dry:
 
reklama
Kropka87 współczuję wymiotów, ja na szczęście w tej ciąży wymiotowałam tylko kilka razy, mdłości mam często ale to nie jest aż tak straszne jak wymioty, oby ci przeszły jak najszybciej
 
Olcia masz rację, moja mam tak samo powiedziała. Co do ubranek, to mamy trochę inny gust... no ale coś zawsze wybiorę z tego co mi da... Oooo dziewczyny jak ja nie lubię tej godziny, dziwny posmak słodko szczypiący w ustach i mdłości... wczoraj wróciliśmy z tego kina (film Jak urodzić i nie zwariować taki sobie, bez rewelacji) nic nie jadłam specjalnego w kinie się dobrze czułam, a wróciłam i kaplica o 1 w nocy wstałam wymiotować, już 4 raz wymiotowałam.. teraz zjadłam prince polo i się zastanawiam czy warto było, bo zachwilę i tak w wc wyląduje :/ Boże, mam nadzieję, że nie należe do tych co przez całą ciąże mają mdłości...:crazy:
Olcia masakra z tym krzyżem...mnie ostatnio tak połamało (właśnie tylko i wyłącznie lędźwie) że 4 dni plackiem na twardym i nie ruszałam się, a w ciąży niestety nic na takie bóle i na rwe też... nie wolno maści nie wolno nic... też myślałam, że to rwa kulszowa...ale wyleżałam i puściło... sama nie wiem od czego to było samo przylazło i samo wylazło...może kręgosłup niektórych tak reaguje na przestawianie się, bo macica rośnie, no sama już nie wiem...:dry:

Jak to się mówi darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby heheh :p:D
Też oglądałam ten film i poza kilkoma fajnymi tekstami nic ciekawego. Mogę polecić tę książkę na "podstawie" której wzorowali się tworząc ten film : W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców - Sharon Mazel, Heidi Murkoff - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl na prawdę rewelacyjna ! warta swojej ceny :)
Współczuję z tymi mdłościami... :-(

No ja to właściwie jestem niemalże pewna że to to bo od zawsze mam problemy z kręgosłupem .... :/ Tylko że zastanawia mnie to no, bo co rozumiem jak w późniejszym etapie jak macica jest duża i dzidziuś faktycznie ma już mało miejsca ale teraz kiedy macica jest nie wiem wielkości grejpfruta jak to piszą w książkach to chyba nie wywiera aż tak dużego ucisku ??

Ooollcciiaaa no niestety zabieramy ze sobą pieska i dlatego musimy autkiem, dobrze ze mamy 7 osobowe więc wygodnie będzie, a do tego w połowie drogi zatrzymujemy się u bardzo dobrej znajomej i tam zawsze robimy sobie dłuższy odpoczynek

a pieska w takich "kontenerkach" nie można przewozic samolotem ?? chociaż to też duży stres dla psiny... no nic w każdym razie jak tylko poczujesz się gorzej to zatrzymujcie się , pospaceruj troche :*
 
Milusia83 i Kropka87 - też nie radzę sobie z bólami głowy, ale czytałam, że w naszych tygodniach to normalne...

lanjaa - nie pamiętam, czy to pisał ktoś tutaj na forum, czy jakaś superniania się wypowiadała, że nie można mówić do starszego dziecka: "uważaj na brzuszek, bo w środku jest dzidziuś", etc., tylko trzeba komunikować, że to Ciebie boli brzuch, kiedy po Tobie np. skacze... Żeby już od razu starsze dziecko nie czuło się gorsze od tego w brzuszku...

Maszyna do pieczenia chleba
- nie żeby mi LIDL zapłacił za reklamę, ale moi sąsiedzi mają taką maszynę z tego właśnie sklepu i wiem, że się chwalą, że można tam dokupić również różne rodzaje mąk do wypieków chleba no i że maszyna sama w sobie jest super!

Milusia -
zamknięte forum wydaje się być dobrym pomysłem, jednak jeśli o mnie chodzi - nie czułabym się na siłach, by je moderować. Milusia na prezydenta!:happy:
 
niebieska Tym razem sposób z rozmowami też się sprawdzi :-) Co do podróży to życzę szerokiej drogi i powodzenia. W wygodnym autku na pewno dobrze zniesiesz podróż.

olcia Z transportem piesków samolotem jest problem. Od stycznia tego roku w liniach LOT można przewozić jako bagaż podręczny małe pieski. Większe można tylko cargo przewieźć, a wtedy zwierzak jest zamknięty w klatce i przewożony w luku bagażowym. Z tego względu większość zwierząt musi dostać leki uspokajające. Niestety zdarzało się, że w wyniku stresu niektóre zwierzęta nie przeżywały takiej podróży. Także jeśli ktoś kocha swojego zwierzaka i jest świadomy, że to stworzenie ma emocje, to raczej nie zdecyduje się na coś takiego. Pomijam juz, że to bardzo droga impreza.

A tak na marginesie, to widzę, że Tobie też 4 lata od ślubu niedawno minęły :-) Gratulacje. U nas za 8 dni.
 
o te kontenerki pytam bo nigdy się tym nie interesowałam... ale jak w luku bagażowym to faktycznie kicha :(

nie nie mi 4 lata to mijają w ogóle :) ślub braliśmy w lutym tego roku :)
 
witajcie! :-)
kropka87-wspolczuje Ci tych wymiotow i bóli w krzyzu,mnie czesto mdli i mam bóle głowy,czasem wierci w kiszkach;-) mam nadzieje,ze szybko wszelkie dolegliwosci minal

niebieskaa81-bezpiecznej i milej podrozy:-)
 
Witajcie ;) ale pogoda narzekalam na cieplo troche a teraz za zimno juz i pochmurno :D
grupa zamknieta to fajny pomsyl Milusia :)

W Lidlu :D (znowu) sa fajne leginsy ciazowe z podniesionym stanem rozciagliwe w 3 kolorach szare, czarne, granatowe, w mim byly na wyprzedazy po 13 zl z groszami ;) moj mi wczoraj kupil i dzis w nich jestem juz fajnie brzuszek ocieplaja ;)

aaaaa i dzis zaczynam 2 trymestr !!! jupiiiiiiiii
 
reklama
Dzien dobry :)

dotka
gatuluje II trymestru, ja owiele lepiej sie czuje odkąd weszłam w drugi trymestr :))
a ty nie mialas czasem robic w zeszły weekend testu z sody??

eh nie wyspalam sie dzisiaj.... mały cos jeczal w nocy, chyba mu kolejne ząbki idą.....

Słuchajcie, napisałam do admina BB o utworzenie prywatnego watka dla nas, czekam na odpowiedz :))
 
Do góry