reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

kropka87 myślałam, że to tylko ja mam większe mdłości i wymiotuje wieczorem a to jednak się zdarza częściej:baffled: Chociaż ja od paru dni już nie wymiotowałam, czasem mnie coś "zmuli" ale jak coś zjem to jest lepiej, mam nadzieję że Tobie również niedługo przejdzie.
Milusia pomysł jest ok, jestem "za":tak:
dotka85 gratulacje;-) ja w sumie wg usg też dzisiaj wchodzę w 13-ty więc jedziemy łeb w łeb;-):-D

a tak w ogóle to muszę się wybrać na zakup jakiegoś stanika...bo od paru dni moje piersi strasznie mnie ciągną, robią się takie pełne, swędzi mnie skóra i czuję jakby rosły z dnia na dzień...jakiś czas temu kupiłam już rozmiar większy ale czuję że i ten zaczyna mnie uwierać:crazy:
 
reklama
M@linka tez wlasnie dzis myslalam o nowym biustonoszu i tak sie zastanawiam jaki kupic, wprawdzie mam dwa z poprzedniej ciązy ale one są miękkie nieusztywniane, sa super wygodne, ale mysle ze przez to ze większosc ciąży nosilam miekki stanik to moje cycki nie są zbyt jędrne po ciąży :confused2:i poki co nosze jeszcze normalne usztywnione i tak mysle ze teraz sobie ciążowy tez zakupie jakiś usztywniany :tak:
A wogóle bodajże w Atlanticu jest biustonosz ciążowy który rośnie razem z biustem :tak:
 
M@linka, Alicja dzieki za gratki ;)
Marzenix mialam robic ale widzisz jak to jest z pamiecia rano ;) a w tygodniu przed praca nie bardzo chce mi sie w to bawic, ale jak zrobie to dam znac na pewno ;) ja w ogole w 1 trym nie mialam za wiele dolegliwosci zero wymiotow i mdlosci, tylko ssania w zoladku no i zmecznie ;) a gdzies od 2 tyg enegia powrocila :D
 
Cześć dziewczyny ! ;)

dotka85 znowu te legginsy są ? Ja już jakiś czas temu kupiłam je w lidlu i są naprawdę świetne ! z tym że moje jeszcze leżą w szafie bo na brzuszku są za luźne :( Kupiłam też wtedy takie spodnie ciążowe dresowe też bardzo wygodne są ... może tym razem też będą :) swoją drogą gratuluję 2 trymestru !!

niebieskaa81 miłej i bezpiecznej podróży !

Marzenixx ja też się dzisiaj nie wyspałam, coś czuję że cały dzień będę nie do życia, bo jestem jakaś taka zamulona :p Mojemu chrześniakowi też ząbki wychodzą i bardzo źle to znosi :( co chwile ma podwyższoną temperaturę i jest taki spokojniutki jak nie on. Jak się czuje dobrze to rojber jakich mało ;)

oollcciiaa - o moja książka ! chyba zawsze będę miała do niej sentyment :) jak tylko lekarz potwierdził moją ciąże od razu pojechałam z moim K do empiku i kupiłam ją sobie żeby się czegoś dowiedzieć o ciąży, objawach itp bo byłam w tych sprawach zielona ! Dużo mi ta książka dała i myślę że warto ją mieć na domowej półce.

Jak moja bratówka dowiedziała się że jestem w ciąży od razu dała mi całą wielką reklamówkę gazet "M jak Mama" i też z nich się wiele nauczyłam, wiele ciekawych i przydatnych rzeczy piszą ;)



Kupiłam wczoraj kilka ubranek dla dzidzi :) wszystko neutralne tylko jedną sukieneczkę bo była tak urocza, że nie mogłam się powstrzymać. Najwyżej jak będzie chłopiec to będę miała komu oddać, bo w moim otoczeniu zaroiło się od ciąż ... ;)

Ja wychodzę za mąż w sierpniu ... ciekawa jestem czy będę miała duży brzuszek i czy wcisnę się w suknię ślubną ... jeśli nie to na ostatnią chwilę będę musiała lecieć do krawcowej. Moja znajoma cały czas była szczuplutka suknia ślubna idealnie na niej leżała nawet dzień przed ślubem a w dzień ślubu tak jej brzuszek wyskoczył że za zadne skarby nie mogła się dopiąć na szczęście jej mam coś tam zaradziła ;) mam nadzieje że ja takich dodatkowych emocji nie będę miała :)
 
Clue to goracy okres przed Toba :) widzialam te dresy ale byl rozmiar wilki tylko jeden 44-46 wiec mi po szyje siegaly :D te leginsy i dresy byly juz z 2 tygodnie temu chyba, bo te swoje znalazlam w koszach z wyprzedazami. A ta ksiazke tez mam kiedys na allegro okazyjnie kupilam ze 3 lata temu bo pomyslalam ze na ciaze bedzie jak znalazl no i sie odczekalam ;)
 
M@linka tez wlasnie dzis myslalam o nowym biustonoszu i tak sie zastanawiam jaki kupic, wprawdzie mam dwa z poprzedniej ciązy ale one są miękkie nieusztywniane, sa super wygodne, ale mysle ze przez to ze większosc ciąży nosilam miekki stanik to moje cycki nie są zbyt jędrne po ciąży :confused2:i poki co nosze jeszcze normalne usztywnione i tak mysle ze teraz sobie ciążowy tez zakupie jakiś usztywniany :tak:
A wogóle bodajże w Atlanticu jest biustonosz ciążowy który rośnie razem z biustem :tak:

ja mam ochotę na jakiś wlaśnie bezszwowy, sportowy...usztywniany noszę jak wychodzę na dwór ale w domu strasznie mnie drażni:crazy: najchetniej kupiłabym coś przez internet bo nie lubię w sklepie ubierać staników tylko nie wiem jaki mam teraz rozmiar...:-( a taki rosnący to byłby dobry pomysł bo inaczej to będziemy co miesiąc wymieniać na nowy;-)
 
Clue będzie dobrze :) a sukienkę masz obcisłą?? moja koleżanka postawiła na odciętą pod biustem więc czy brzuchol się powiększył czy nie nie miało znaczenia... :p

a książka tak ja ją uwielbiam czytać mam jeszcze drugą swoją i trzecią pożyczyła mi przyjaciółka ale w żadnej nie ma tylu informacji co w tej :)

ja już kupiłam sobie dwie pary spodni jedne takie do kolana drugie długie z pasem ciążowym. Te krótkie już są dobre a te drugie muszę poczekać ale i tak kupiłam je z myślą o jesieni :) była wyprzedaż w H&M to stwierdziłam że kupie :) A piersi na razie urosły mi o jeden rozmiar ale czuje że dalej rosną i tez staniki które kupiłam powoli robią się małe..

a ja siebie normalnie nie poznaje od początku ciąży jem nie tyle więcej co częściej , ale od kilku dni te małe porcje mi nie starczają cały czas tylko jem...zanim położe się do łóżka a jak wstaje to już mnie tak ssie że aż czuje jak mnie głowa zaczyna boleć... a jak zjem to przechodzi. Teraz też zjadłam kanapeczki (tyle co tydzień temu mi wystarczało) ale cały czas czuje jak ssie i musze zrobić sobie jeszcze... :D
 
Ostatnia edycja:
Olcia ja mam to samo z jedzeniem:szok: na początku nic mi się nie chciało jeść a teraz cały czas chodzę i dokładnie tak jak mówisz mnie ssie... Rano zawsze lubiłam sobie pospać i śniadanie jadłam o 9-10 a teraz jak mój wstaje między 6 a 7 to ja z nim bo juz mnie tak głód ciśnie że spać nie mogę.
 
reklama
M@linka hahaha dokładnie ja dosyć często się przebudzam , ostatnio spać nie mogę, a nie daj boże jak się przebudze żebym poczuła głód... to już mogiła i kończe przy lodówce chociaż na kęska :D
 
Do góry