reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Malinka, Olcia ja mam identycznie z tym jedzeniem.. Jak mam za długą przerwe w jedzeniu to tak mnie ssie, że az boli:eek: i płakać mi się chce..:-p ahh te hormony..

M@alinka identycznie mam z piersiami.. Mam wrazenie, że rosną codziennie:szok: na szczescie wieksze staniki z poprzedniej ciazy sa:tak:

Clue a stresik już jest?? Ja rok temu w sierpniu brałam ślub:-)Trzymam kciuki,żeby sukinka była dobra:-)


Teraz wybaczcie - może pozniej napisze, bo teraz Lena mi wariuje;-)a mi głowa już od niej pęka.. Nie wiem co w nią dziś wstapiło - zachowuje się jak postrzeleniec:szok:;-)
 
reklama
dziewczyny mam z jedzeniem tak samo ! częściej jem niż kiedyś a jak wieczorem sobie usiąde i uświadomię sobie ile zjadłam to aż mi wstyd ! ;D

baska201 na razie jeszcze jest okej, najgorzej będzie tydzień przed ... z nerwów chyba z kibelka nie wyjdę ;D

oollcia
do obcisłych i do szerokich nie należy jest tak po środku ;D na szczęście ostatnią przymiarkę mam dwa dni przed ślubem więc jeszcze będzie można zmiany wprowadzić jak w nią nie wejdę :)


denerwuje się dzisiejszą wizytą. Najgorzej jest jak siedzę już w poczekalni ręce mi się trzęsą jak oszalałe ! a jak już usłyszę serduszko dowiem się że wszystko ok to wychodzę z ogromnym uśmiechem :)

Co wizytę dostaję od lekarza reklamówkę z prezentami ;D najpierw dostałam krem na odparzenia + wode mineralną taką dużą z jodem i książeczkę z informacjami jak pielęgnować niemowlaczka a na poprzedniej butelkę tommee tippee, katalog z wózkami i pełno próbek żeli do higieny intymnej i kremow na rozstępy :)
 
No cóż dziewczyny, nasze małe "pasożyciki" chyba się tak o to jedzenie domagają:tak: czasem mam wrażenie, że jedzenie to ostatnio sprawa priorytetowa, jak gdzieś wychodzę czy wyjeżdżam to tylko pilnuję żeby coś ze sobą zabrać jak mnie głód dopadnie;-)
 
Clue stres szybko odpuści z resztą ja też myślałam że ile ja to się nastresuje już w dzień ślubu :p później okazało się że jest tyle rzeczy jeszcze do dopięcia że nie miałam czasu myśleć o stresie haha :D:) czego też Tobie życzę tylko że Ty musisz robić wszystko na wolniejszych obrotach :) :*

A stres o dzidzie to chyba ma każda z nas ja też praktycznie na bezdechu kłade się do usg... a jak już widze mały pikselek migający to banan na twarzy :) mi lekarz też co wizytę chociaż na 5-10 sec puszcza bicie serduszka :) ah.... już doczekać się nie mogę :D
 
hej Kobitki, ale dużo nasmarowałyście :))))
Muszę jutro zaatakować lidla może jeszcze te leginsy będą, dziś jadę już do Krakowa więc już mi się paszcza cieszy. Zaraz zrywam się z pracy, no nie tak zaraz ale za 2 godzinki ;)
Z datą wizyty namieszałam bo wpisałam 15 a mam w poniedziałek więc 16. Ale miałam ostatnio USG więc szkraba nie zobaczę :(
Strasznie jestem ciekawa kto tam siedzi i jak się ma :) kolejne usg chyba w 20 tyg, czyli za miesiąc... mam nadzieję, że szybko zleci :)
 
olcia Jeszcze tylko kilka godzin i zobaczymy nasze serduszka ! :)
Ogólnie widzę że jesteśmy w podobnym wieku :) Rok starsza jesteś ... jesteśmy jedne z najmłodszych ;) :-D


domiska1 ja wizyty mam co 3 tygodnie i na każdej wizycie usg + nagrywanie zdjęć na płytkę. Trochę jeszcze poczekasz żeby ujrzeć dzidziulka :(
 
Ja to mam nadal mniejszy apetyt niż przed ciąża, chociaż staram się jeść regularnie wszystkie posiłki. Może to strach po tych mega mdłościach plus upały, bywały takie momenty, że szłam coś zjeść mówiąc do brzucha maluchu robię to dla Ciebie. Zobaczymy jak będzie teraz kiedy jest chłodniej.

Clue nie wiem jak masz zapinana suknię ale podpowiem,że moja kuzynka brała ślub właśnie w piątym m-cu i wstawiła sznurowanie na plecy plus na tyle dużo materiału pod sznurowaniem żeby można było poluzować w razie czego. I ta opcja świetnie się sprawdziła bo nawet w trakcie wesela poluzowywałam jej sznurki kiedy pojawiło się wzdęcie i suknia zaczęła uciskać.
A stres w dniu ślubu rzeczywiście puszcza bo na nic nie ma czasu:-). Dobrze że własny mam kilka lat za sobą, był cudowny ale tyle przygotowań i stresu przed że wolę chodzić na cudze :-D

U mnie jutro zaczyna się mały armagedon remontowy bo trzeba jeszcze parę rzeczy zrobić w mieszkaniu zanim pojawi się dzidziuś więc miłego weekendu życzę bo pewnie nie będę miała czasu tu do was zajrzeć
 
green też mam właśnie z tyłu wiązanie, od razu mi wszyscy to polecali jak się dowiedzieli że w dniu ślubu będę akurat w 20 tygodniu. Będzie dobrze ! ;) Udanego remontu ! :)


Wiecie dziewczyny na co mam wiecznie ochotę ? na takie zakręcone paluszki z serem z biedronki one się bodajże nazywają "Twist Fingers" ale nie jestem pewna. są też solone ale serowe skradły mi serce i odkąd jestem w ciąży nie potrafię sobie ich odmówić :sorry:

szukałam zdjęcia w internecie żeby pokazać wam jak wygląda paczka ale nigdzie nie mogę znaleźć :(
 
Ostatnia edycja:
Witam was
Ja na swoim ślubie denerwowałam się tylko dopóki nie wyszłam z domu jak pan młody przyjechał a potem stres przeszedł w kościele to śmialiśmy się do siebie aż ksiądz się dziwnie patrzyła na nas :-p

Mam pytanie pobolewa was coś czasem w okolicy macicy ? nie wiem czy to może dlatego, że maluch rośnie i się "rozciągam" ? :eek:
 
reklama
Cluee wiem o czym piszesz ale nigdy ich nie jadlam moze sprobuje, ja za to uwielbiam bake rolss o smaku pizzy :)

Szylwias zwyle nic mnie nie boli w podbrzuszu wczoraj mialam taki dzien ze tam cos czulam, ale juz sama nie wiem czy to od macicy czy od jelit bo zaparcia male mam, po tych tabletkach zelaza
 
Do góry