reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ooolciaaa domyślam się, że to co ręcznie robione jest najsmaczniejsze :tak: Jednak problem u mnie polega na tym własnie, że nie bardzo mogę sama wyrabiać ciasta. Mam chore stawy, a dłonie same z siebie bolą, a jak nadwyrężę to zaraz są spuchnięte i bolą nieustannie kilka dni. Dlatego taka maszyna byłaby dla mnie w sam raz. Chciałabym się tylko dowiedzieć czy rzeczywiście dobrze wyrabia ciasto i chlebek wychodzi ok?
 
reklama
Kaja no to zmienia postać rzeczy :) w takim razie jak najbardziej Ci polecam kupno tego cuda- ciasto jest dobrze wyrobione takie aksamitne wręcz :)a i chlebek niczego sobie :) My dostaliśmy w gratisie książeczkę z przepisami :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też jestem za zamkniętym:)

Od kilku dni walczę z przeziębieniem, mówie wam ze masakra jak nie można prawie nic wziąć na katar lub inne dolegliwości i prawie ciągle leżę bo nie daje rady chodzić:szok:tak mnie osłabiło:wściekła/y:W piątek mamy pogrzeb w rodzinie i powinnam iść, oby mi trochę przeszło...

A moja córa mnie ostatnio zagięła bo mi powiedziała ze ona chce inną mamusię bo ta jej się nie podoba:baffled::baffled:jakby się za bardzo mnie przejęłam bo co 5 min.zmienia zdanie czy mnie kocha czy nie ale zapytałam co ci się tak w mamie nie podoba, a ona mi na to: dzidziuś:szok:oj będzie zazdrosna jak diabli:baffled:
 
lanjaa nie martw się. Mojej znajomej córa miała podobne teksty. Była troszkę starsza od Twojej i bardzo zaborcza. Bali się, że będzie zazdrosna. Poradzili się znajomej psycholog i po prostu przez resztę ciąży dużo rozmawiali o dzidziusiu, o tym co się w domu zmieni i jaka będzie rola starszej siostry. Na zakupach pytali ją co wybrać dla dzidzi itp., także mała miała poczucie, że jej zdanie jest ważne. Jak się już maluch urodził to przypominali jej o czym wcześniej rozmawiali i było całkiem ok.

Oooollcciaaa
a orientujesz się jakiej firmy są dobre i w rozsądnej cenie? Nie szukam jakiejś wypasionej, wolę niezawodną.
 
Witam się :-)
Właśnie zdążyłam uciec przed burzą więc padam od tej bieganiny.
Jutro idę do dentysty wyrwać zęba stwierdziłam, że nie będę się dłużej męczyć i nie spać po nocach wolę jeden dzień poświęcić na umieranie od bólu i mieć spokój :-p
A starszymi zajmiemy się za 2 dni :-)
Ooollcciiaaa ja słyszałam, że basen tak ale nie jacuzzi. Chociaż basen bardzo lubię i pływać też to zrezygnowałam w ciąży lekarz mi powiedział, że na własna odpowiedzialność bo można się od kogoś czegoś nabawić...
 
Ja też uważam, że Milusia to dobra kandydatka na admina :) Zamknięty wątek to dobra sprawa :) Dziewczyny co się dzieje z Gizmową??? Jeśli już nie chce nas to mogła chociaż napisać :(
 
Mamaga aż na usta cisną się same niecenzuralne słowa. Brak słów, jak taki nieopowiedziany człowiek może komuś s*******ić życie.
Lanjaa też się boję, że moja będzie zazdrosna, choć na razie reaguje super, codziennie całuje mój brzuszek,
głaszcze, mówi, że bawi się dzidziusiem, wie, że musi być delikatna, dzisiaj rano przywitała się z maluszkiem, głaskała i mówi "Ala jest delikatna i ostrożna". Ale i tak po porodzie trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy, nasze dzieci jeszcze jednak są małe i mało delikatne, kto wie co może przyjść do głowy.

Co do zamkniętego jestem za. Wybierzcie same, bo ja tu jestem krótko, a wy już lepiej się znacie.
 
Idę kąpać małą, jutro jedziemy na 3 dni nad jezioro, więc jak już ją uśpię to pakowanie w planie. Do zobaczenia za parę dni
 
Ja też jestem za zamkniętym:)

Od kilku dni walczę z przeziębieniem, mówie wam ze masakra jak nie można prawie nic wziąć na katar lub inne dolegliwości i prawie ciągle leżę bo nie daje rady chodzić:szok:tak mnie osłabiło:wściekła/y:W piątek mamy pogrzeb w rodzinie i powinnam iść, oby mi trochę przeszło...

A moja córa mnie ostatnio zagięła bo mi powiedziała ze ona chce inną mamusię bo ta jej się nie podoba:baffled::baffled:jakby się za bardzo mnie przejęłam bo co 5 min.zmienia zdanie czy mnie kocha czy nie ale zapytałam co ci się tak w mamie nie podoba, a ona mi na to: dzidziuś:szok:oj będzie zazdrosna jak diabli:baffled:

Kochana moja na katar kup sobie Fizjologiczny roztwór wody morskiej. Ja używam firmy Sterimar - jest super i na prawdę szybko działa :) a nie szkodzi ani Tobie ani dziecku
o taki :
Sterimar baby - Fizjologiczny roztwór wody morskiej do nawilżania śluzówek nosa dla niemowląt i dzieci - Spray 50ml

A w jakim wieku jest córa? :>
może Kaja podsunęła dobry pomysł żeby zasięgnąć rady psychologa ... sama bym nie wiedziała co w takiej sytuacji zrobić ... a wiem że kiedyś na pewno mnie to czeka bo na 1 dziecku nie chcemy zaprzestać powiększania rodziny...

lanjaa nie martw się. Mojej znajomej córa miała podobne teksty. Była troszkę starsza od Twojej i bardzo zaborcza. Bali się, że będzie zazdrosna. Poradzili się znajomej psycholog i po prostu przez resztę ciąży dużo rozmawiali o dzidziusiu, o tym co się w domu zmieni i jaka będzie rola starszej siostry. Na zakupach pytali ją co wybrać dla dzidzi itp., także mała miała poczucie, że jej zdanie jest ważne. Jak się już maluch urodził to przypominali jej o czym wcześniej rozmawiali i było całkiem ok.

Oooollcciaaa
a orientujesz się jakiej firmy są dobre i w rozsądnej cenie? Nie szukam jakiejś wypasionej, wolę niezawodną.

Wiesz co jak będę u mamy to zapytam jakiej jest firmy, wiem że kiedyś były też w Lidlu kupiliśmy babci i też jest zadowolona :)

Witam się :-)
Właśnie zdążyłam uciec przed burzą więc padam od tej bieganiny.
Jutro idę do dentysty wyrwać zęba stwierdziłam, że nie będę się dłużej męczyć i nie spać po nocach wolę jeden dzień poświęcić na umieranie od bólu i mieć spokój :-p
A starszymi zajmiemy się za 2 dni :-)
Ooollcciiaaa ja słyszałam, że basen tak ale nie jacuzzi. Chociaż basen bardzo lubię i pływać też to zrezygnowałam w ciąży lekarz mi powiedział, że na własna odpowiedzialność bo można się od kogoś czegoś nabawić...

Kurcze właśnie szkoda że tego jacuzzi nie można bo wiem że to by mi ulge przyniosło :( a co do tych infekcji to ja dosyć często chodzę na basen ale gin przepisał mi globulki "po basenie" póki co nic mi nie dolega :)

Ja też uważam, że Milusia to dobra kandydatka na admina :) Zamknięty wątek to dobra sprawa :) Dziewczyny co się dzieje z Gizmową??? Jeśli już nie chce nas to mogła chociaż napisać :(

Kropka ja już kiedyś pytałam o Gizmową to któraś z dziewczyn (wybaczcie nie pamiętam która) pisała że u Gizmowej wszystko ok i że udziela się na innym forum...

Idę kąpać małą, jutro jedziemy na 3 dni nad jezioro, więc jak już ją uśpię to pakowanie w planie. Do zobaczenia za parę dni

Udanego wyjazdu życzę :)



ajajaja już się nie mogę doczekać jutra... w końcu zobaczę moją kruszynkę .... i trochę się stresuje :p jak zawsze z resztą :p
 
reklama
oo a co to za globulki ? zapytam mojego gina bo bardzo lubię pływać i z chęcią wybrałabym się na basenik :-)
 
Do góry