reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja równiez gratuluję ząbka:)
U mnie jest tragedia grozi nam szpital...Do tego mała jest strasznym alergikiem bo uczula ją dosłownie wszystko i ziemniak i kleik i kaszka i nawet herbatka. Jest na samym mleku a do picia zwykła woda i nic nie da się wprowadzać. Ale alergia jest niczym w porównaniu z tym co się dzieje teraz...
 
Dziewczyny moj synek na moim mleku spi cala noc od 21 do 5 rano, czasami budzi sie o 4 a czasami o 6 :-) choc nie powiem bo pare razy w nocy budzi sie na smoczek, wiec musze wstawac i dac mu smoka, ale przynajmniej karmienia odpadaja i mozna sie bardziej wyspac :tak: a jak dam mu na noc modyfikowane to spi tak samo :tak:
 
Wikiriki a co się dzieje ??
TheHague mój mały nie ssie smoka, więc jedynym ukojeniem jest pierś.
Pozdrawiam
 
Ja od dwóch miesięcy przesypiam całe noce najpierw od 21 do 5 rano, a teraz od 20 do 7 rano mała śpi, no ale na noc dostaje butlę kaszy mannej, pamiętam że jak była na piersi to co 3 godziny była pobudka :-)
Ja za miesiąc wracam do pracy, z dniem dzisiejszy kończy mi się macierzyński, zostają tylko urlopy ... nie wyobrażam zostawić moje maleństwo, fakt że będzie z babcią ... marzę by być z mała ... ale niestety kredyt za mieszkanie robi swoje ... A wy jak dziewczyny bierzecie wychowawcze?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, kurcze ale się pozmieniało forum od czasu kiedy byłyśmy w ciąży ;D Zazdroszczę przespanych nocy, my na cycku jedziemy plus rozszerzanie diety i mały budzi się 2razy w nocy.. czasem raz to zależy..
 
Mi właśnie też kończy się wychowawczy i do końca sierpnia mam urlopy a później idę na wychowawczy. pracuję na 3zm.wiem że mogłabym iść tylko na 2zm ale i tak mi nie pasuje. Planuję podjąć jakąś pracę na wychowawczym ale na 1 zm, może coś w domu.
 
reklama
Ja niestety nie mam wyjścia muszę wracać do pracy ... ehhhh. Czy wasze dzieci też tak się podnoszą, głowa i nózki do góry :) Moja nie daje za wygraną i siłuje się strasznie, czasami aż robi się czerwona ...
 
Do góry