reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

A moje szczęście nie śpi od 3.00 :-( Normalnie szlag mnie trafia, bo ciągle chce ssać cyca, ma zapchany noc, ściągam mu fridą ale ciągle mu zalega; już mi ręce opadają :crazy: Włączyłam kompa a jego położyłam do łóżka Mateuszka, bo ten znowu przyszedł do nas, gdyż śnił mu się zły sen :baffled: Najgorzej jak człowiek w środku nocy musi wstać; a teraz to już i tak nie warto mi iść spać, zresztą mały nadal nie śpi, leży i mi się przypatruje.
Pozdrawiam
 
reklama
hej
renna- wspolczuje
Ania- super ze wszystko tak sie rozkreca ;)))

u mnie zimno, malemu chyba zeby zaczynaja wylazic, bo od kilku dni maruda z niego i poplakuje w nocy :(
pozdrawiam i milego dnia zycze
 
jejuś aż nie te forum.. kiedyś tak tętniące życiem a teraz dosłownie kilka wpisów dziennie.. ktoś by pomyślał że tak zabsorbowane jesteśmy naszymi dzieciaczkami a tym czasem siedzimy na fb i gramy w cukieraski hehehe :-D
Ania gratuluję ruchów!! :)
 
Livastrid dzięki. Już jesteśmy zdrowi, ja trochę pokasłuję ale to nic. Olkowi też się zdarzy zakałsnąć ale ogólnie jest ok.
Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy mnie pamiętacie, pewnie nie, bo w okresie ciąży było nas tu całe mnóstwo. Tak czy owak, przyznaję, że dość długo się nie odzywałam. Poczytam w skrócie, co tu na forum słychać i jak się mają wasze pociechy.
U nas w porządku, ciągle jesteśmy wyłącznie na cycuchu, noce nieprzespane jeszcze, hehe. Obiecuję się odzywać częściej
 
Oh jak ja marzę o przespaniu chociaż jednej całej nocy :nerd: My też na cycu jeszcze ale już wcinamy słoiczki, pijemy soczki i mleczko modyfikowane. Zdecydowanie lepiej śpi po mm a cyca ciągle by ciumkał. Więc w nocy dla wygody daję cyca i ze dwa razy w ciągu dnia. Jeszcze z miesiąc, góra dwa i chciałbym skończyć cycanie. Zobaczymy jak to wyjdzie :blink:
Pozdrawiam
 
My nadal tylko na piersi. Ostatni raz karmię ok 23, a póżniej 4.30 - 5.00, tak więc w miarę jestem wyspana. Również dzięki temu, że po wielu bojach moj synek nauczył się w końcu sam zasypiać. Z wprowadzaniem pokarmów poczekam jak skończy 6 miesięcy. Nie ma się do czego spieszyć. Szkoda mi też zwyczajnie tego naszego karmienia.
 
reklama
Witam :-)
Ale te Wasze Dzieciaczki rosną:-D

Nie dawno płakałam po mojej Fasolce o tu już Wasze Maleństwa po 6 miesięcy mają:-)

Odebrałam dziś wyniki z testu PAPP-a :-) (Miałam genetyczne na NFZ:-))
I wszystko w porządku
Teraz wizyta na 03.07 :-)
 
Do góry