reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ja tak samo mogę polecić mydełko odplamiające i Vanish ;)

Witajcie, jak długo tu nie zaglądałam.. za każdym razem jak otwieram BB przypomina mi się ciąża ;D
 
reklama
Witajcie jestem tutaj nowa. W tym roku stuknie mi 20lat i jestem mamą Wiktorii urodzonej 11stycznia 2012r przez cesarskie cięcie. Wiki była karmiona piersią ale że pokarmu w tej chwili mam bardzo mało to dostaje mleko modyfikowane Nutramigen
 
A szkoda bo już myślałam że znalazłam fajne forum do dyskusji o dzieciach o rozwijaniu się o nie przespanych nocach itp. :))
 
Ja mogę popisać z chęcią, codziennie tutaj zaglądam:) Jak widzisz ja w styczniu urodziłam synka- Kacperka:) MOje największe kochane szczęście:) Mogę popisać na każdy temat z Tobą:)
 
Wygląda na to że moja jest starsza o tydzień. Urodziłaś naturalnie czy CC?

Moja jest jednak młodsza o 4dni. Źle popatrzyłam hehe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Naturalnie urodziłam:) Opis porodu możesz znaleźć w odpowiednim wątku:) NIe było różowo i do tej pory wspominam to raczej niechętnie. Jedynymi chwilami najcudowniejszymi o których zawsze będę pamiętała z czasu porodu to jak obydwoje z mężem( był razem ze mną) zobaczyliśmy Kacperka pierwszy raz...Malutka kruszyna, taka bezbronna i kochana....coś niesamowitego:) A Ty jak rodziłaś przez cc czy SN?
 
Do góry