reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam,
mam pytanie do mam, które mają matę z fp rainforest
czy w waszej macie jeden z pałąków (nie pamiętam już który) obkręca się wkoło? Z góry dziękuję za odpowiedź:biggrin2:
 
reklama
hej
My jutro idziemy na pierwsze w zyciu Robinka szczepienie. Mam nadzieje, ze zniesie to dobrze. Chyba bede plakac razem z nim. Juz panikuje ;)
U mnie dzis pogoda nie zla, 11 stopni ale sloneczko wylazi zza chmur i jak maly sie obudzi to idziemy na spacerek.

Pozdrawiamy :-)
 
Dziewczyny mam pytanie...miałam już 3 @ po porodzie, teraz powinna być czwarta ale....jej nie ma. CHyba już około 2 tyg. temu pobolewał mnie brzuch ale prócz tego nic się nie pojawiło. Prawdę powiedziawszy zaczynam się martwić. Stosujemy zabezpieczenie w postaci gumek na razie, miałam na wizycie u gina pod koniec maja poprosić o tabletki. Nie wiem co jest, nic nie pękło, nie zsunęło się, moze po prostu coś się rozregulowało? Dodam, że te dotychczasowe miesiączki miałam regularne.Może być jeszcze jakieś rochwianie pociążowe? NIe chcialabym tak szybko po raz kolejny w ciążę zachodzić:)
 
Anisia-ja to bym zrobila test ;-) Ale, owszem, moze jeszcze nie do konca sie uregulowalo u Ciebie. Ja jeszcze nie dostalam @ i biore tabsy ;) a wkrotce nastepne podejscie do spiralki

Pozdrawiam
 
heh no, że test to ja wiem, ale jakoś się boję:) Poczekam jeszcze z tydzień, jeśli do tego czasu się nic nie rozwiąże to zrobię ale naprawdę oby się @ pojawiła, bo nie jestem w żaden sposób gotowa na kolejne podjście do ciąży.
 
Witam Was kobietki :-)
Anisia skoro go chciałaś to sie ciesze razem z Tobą, że przylazł:-p
Asteria do Ciebie też przyjdzie :-) Nooo... Chyba, że sobie nie życzysz:-p :-D
A ja mam stresa.... Jutro do gina.... :no::no:Boje się o serduszko.... Ale jestem pełna nadzieji, że bić będzie:tak::tak:
 
reklama
Do góry