reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja miałam cesarkę bo Wiktoria ważyła 4500g i długa też była bo 61cm. Bardzo chciałam rodzić naturalnie ale było to nie możliwe przez rozmiary mojej córy :)
 
reklama
Wikiriki witaj. Ja też tutaj piszę bo po pierwsze nie mam konta na fb, po drugie wolę forum tematyczne. Tutaj wszystko przejrzyście na każdy temat. Ja wprawdzie urodziłam w grudniu, przed terminem, ale Olek miał być ze stycznia. I ciągle jestem u Styczniówek :)
Pozdrawiam
 
Zgadza się ch_aga, tutaj jest przejrzyściej niż na FB:) wikiriki, imponująca waga córci! Mój ważył 3810 i 57 długości i wydawało mi się, że klocek z niego, no ale jak widać dziewczynki też mogą mieć konkretną wagę:) A jak twój poród, szybko doszłaś do siebie po cc?
 
Pierwszy tydzień bolało to wszystko ale najgorsze to były może 2dni po cesarce. Teraz jestem 4miesiące po cc i w ogóle nie odczuwam żadnego bólu i blizna tez jest malutka na linii majtek także nawet jej nie widać. Nie dawno się okazalo że Wiktoria ma skazę białkową do tego problemy z bioderkami,szmery w sercu wszystko naraz i martwię się strasznie...
 
Skaza białkowa to nie tragedia, ponoć wystarczy zmiana mleka:) Bioderka do naprawy, sama miałam zwichnięcie stawu biodrowego po urodzeniu i szybko rodzice zrobili z tym porzadek, a szmery....trzeba gruntownie malutką przebadać, może to nic takiego...będę trzymać kciuki żeby wszystko było ok:)
 
Witam nowa Mamusie. Ja mialam byc Styczniowka2012, ale jak widac bede Grudniowka2012:-D, i tak czasem tu zagladam chyba z sentymentu:-)
Skaza i bioderka do wyleczenia tak jak Anisia mowi:-) serduszko monitorowac, i pytac na kazdej wizycie u pediatry, bo mozliwe, ze samo zniknie. Stosunkowo dlugi proces to jest. Ale watpie zeby cos robili ze szmerami, jezeli nic po za tym nie bedzie sie dzialo a serduszko bedzie ok. Nie stresuj sie Wiki, sama kupe kupe lat mialam szmery na sercu i nic nie robili, az w pewnym momencie znikly:-):-)
 
Tylko że z tymi bioderkami to nic nie robią ani żadnej poduchy nie nosi ani szyny a same się chyba nie naprawią... teraz się podobno nie pieluszkuje i już nie wiem...
 
Zgadza się ch_aga, tutaj jest przejrzyściej niż na FB:) wikiriki, imponująca waga córci! Mój ważył 3810 i 57 długości i wydawało mi się, że klocek z niego, no ale jak widać dziewczynki też mogą mieć konkretną wagę:) A jak twój poród, szybko doszłaś do siebie po cc?
Mój urodził się z wagą 3100g i 49cm długości. Teraz, mając 5 miesięcy, waży ok. 9kg :-)
Pozdrawiam
 
reklama
9kg to duży chłopak ;) moja na wadzę tak nie przybywa natomiast na dlugość rośnie bo nosi rozmiar 74 i nie wiem po kim jak ja niska mój mąż taki średniawy jedynie teściowa wysoka to może na nią się podala hehe :p
 
Do góry