reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ania gratuluję i wierzę, że już za kilka miesięcy będziesz tulić swój Skarb do piersi :tak:
Pozdrawiam
 
Ja dość długo prałam ręcznie ciuszki Luśki :-) Do proszku nie dodawałam nic, ale zostawiałam na około 30 minut żeby się wymoczyło. Co zeszło to zeszło, a co nie zeszło to zawsze było "pod spód":-D Ale wydaje mi się, że jak prasujesz ciuszki to chyba można troszke delikatnego odplamiacza? Na dwa płukania, a i tak wydaje mnie sie, że "zginie" po temperaturą żelazka i tak :-) Bo i tak pewnie prasujesz ciuszki na lewej stronie?


a jak sie boisz odplamiacza, to wydaje mnie się, że po dwóch- trzech praniach (bez prasowania oczywiście) powinno samo zejśc:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja polecam dwa sposoby:
1) Vanish - ja mam w proszku, więc robię taką papkę i nakładam, zostawiam na trochę i piorę normalnie. Uwaga na rzeczy kolorowe, jak odplamiacz za długo leży to może odbarwić.
2) Mydełko do odplamiania DR Beckamann - super sprawa, praktycznie plamy schodzą od razu


Ewentualnie sposób trzeci, szczególnie dla dzieci ze skłonnościami do podrażnień skory, czyli zwykłe szare mydło np Biały Jeleń. Potrzeć plamę zostawić i uprać normalnie.
 
reklama
2) Mydełko do odplamiania DR Beckamann - super sprawa, praktycznie plamy schodzą od razu
Używam tego mydełka i polecam. Aczkolwiek nie ze wszystkich tkanin plamy schodzą. Inny sposób, ale sprawdzony tylko przy śliniaczkach i ręczniczkach do wycierania buźki po jedzeniu - uprać bezpośrednio po jedzonku w zimnej wodzie.
Pozdrawiam
 
Do góry