reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Bo nasza Dzidzia stwierdziła, że nie chce się urodzic w styczniu... i przestalo bić serduszko:-(
 
Ostatnia edycja:
No właśnie a my bodziaki nosimy jeszcze na 68, bo długościowo nie jest duży i może dlatego taki klocuszek :-D Starszy brat Olka był dłuższy i ciut szczuplejszy ale ważył bardzo podobnie. A teraz szczuplutki jest a wysokością średniak.
Pozdrawiam
 
wikiriki to zmień pediatrę jeśli ten obecny nic nie zaleca na bioderka...My nosimy body na 74 i te już powoli myślę, że będą za małe, no ale i ja jestem wysoka i mąż, więc Kacperek ma po kim odziedziczać:)

Ania, a jak ty się czujesz kochana, daje ciąża popalić dolegliwościami pierwszego trymestru czy spokojnie go przechodzisz??
 
Dziękuje Anisia:-)
Gdyby nie brak @ chyba nie wiedziałabym, że jestem, czyli standardowo:-) Chociaż musze powiedzieć, że od paru dni, mdli mnie, a wczoraj to nawet kibelek pierwszy raz tuliłam. Brzucho wieczorami już piersi przerasta :-D I ogólnie, samopoczucie to chyba od pogody, bo jak chłodniesze dni były to było OK, teraz cieplej to mdli:-)
I nogi puchną już od początku, nawet jak w domu siedze:-)

Co do bodziaków, to musze Wam powiedzieć, że te wasze dzieci to faktycznie duże:-D Pamiętam Luśka pomimo, że urodziła się 52cm, to bardzo długo nosiła te pierwsze na 56cm, do końca 4 czy nawet 5 miesiąca:-) Później "wystrzeliła" i nawet nie wiem, kiedy zmieniły się rozmiary :-D A 74 to blisko roczku nosilismy:;-)
 
Mi nogi puchły pod koniec ciąży, przez nadciśnienie, pamiętam, że aż stopy bolały:/ Ale właśnie słyszałam, że ponoć im cieplej tym częściej puchnięcie występuje:)
 
Jej w ciązy to ja cale nogi mialam tak spuchnięte nawet palce u rąk bo obrączki nie mogłam zdjąć
A z bioderkami to ja nie chodze do pediatry tylko do ortopedy i byłam już u dwóch
:))
 
No tak, zapędziłam się, u ortopedy....ale co jest twojej córci, zwichnięcie stawów biodrowych czy coś innego? W sumie nie spotkałam się z tym żeby lekarz nie działał w tym kierunku jeśli z bioderkami jest coś nie tak.
My dziś z mężem byliśmy na zakupach nabyłam parasolkę do wózka, bo jak gorąco to z budką podniesioną się mały zagrzewa zbytnio, kremik z filtrem przeciwsłoneczny i kolejną porcję kleików i zupek:)
 
Naszczeście nie ma zwichnięcia stawów biodrowych ale mimo to biodra nie są prawidlowo ale ortopeda powiedział że póki co nie potrzebna poducha i żeby kłaść na brzuszku, układać nózki w żabkę i takie tam ale ja wątpię że to coś pomoże bo widzę po fałdkach na nogach że nie są równo...
A wozicie juz w spacerówkach?
 
reklama
ja miałam zwichnięcie stawów biodrowych i samymi ćwiczeniami rodzice wyprowadzili sprawę:) także nic się nie martw, ćwicz wytrwale,a na pewno będą efekty:) CO do spacerówki, ja już używam. Rozłożoną do pozycji leżącej całkiem ale już spacerówka. W gondoli młody przestał mi się mieścić:)
 
Do góry