reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Asteria - działamy od paru dni już, ale jak na razie jedyne co z tego mam (poza niewątpliwą przyjemnością) to późniejszy ból podbrzusza - pewnie szyjka w kość dostaje... :/ Niemniej, nawet jeśli nie sprawdza się jako wywoływacz - to nasza ostatnia okazja, żeby się poprzytulać bez zastanawiania, czy Młody się w trakcie nie obudzi i nie zacznie się domagać uwagi. Więc i tak jesteśmy na plus :p

Natalia - nic się nie martw. Ja też miałam wrażenie, że młody leży poprzecznie, bo wypychał mi się tak że z prawej strony miałam wypchnięty tyłek, a z lewej, trochę niżej rączkę albo nóżkę. Brzuch wyglądał jak piłka do rugby ;) A jest ułożony łebkiem w dół - widać na USG. Tylko kombinuje mądrala, bo ma mało miejsca :)
 
reklama
Kasia ogólnie zamierzam w Gubinie. Jak na razie, to słyszałam, najlepsze opinie o tym szpitalu i lekarzach. Ale jeżeli przenoszę i lekarz mój wypisze mi skierowanie, to w Żarach na wyspie;-)
Anastazja nie przejmuj się swoim wyglądem teraz ! Ja to w ogóle mam jedną parę leginsów już tylko ( kupiłam za duże) i się w nie mieszczę i paraduję w nich ciągle. A to, że zimno mi w tyłek na dworze, to już osobna sprawa;) Zobaczysz urodzisz i będziesz piękną mamusią ! ;-) Jak my wszystkie.
Natalia mi maluch też wypina się po bokach rączkami/ nóżkami. Też mam chwilami brzuch zniekształcony konkretnie;-)
Jej jak wieje, chyba w drodze do lekarza łeb mi urwie:-)
Miłego !
 
Anastazja - ja też mam pomału takie myśli, że nie urodzę nigdy i mało tego - Werka się będzie kurczyć aż zniknie. Też się nie mogę doczekać, jak zacznę coś ze sobą robić. Na basenie nie byłam wieeeeki, a mój S prawie codziennie chodzi i mi przykro, że on może sobie popływać a ja nie. Tzn w zasadzie to mogę, ale boję się, że jakiegoś syfu dostanę na tym etapie.
Pozostało mi tylko chodzić na spacery a pogoda taka ujmująca, że nic nie robię tylko siedzę w domu przed TV, co mnie dołuje jeszcze bardziej.

Byłam dziś na wizycie. Wsio ok, brzuch opadł, skurcze są i będą i męczą. Na 19.01 kolejna wizyta, na 23.01 zapisane mam KTG.
 
anastazja- ja też mam doła, ale nie takiego, że jestem nieatrakcyjna, bo po prostu miesiąc po porodzie zamierzam wyglądać super, ale że będę siedzieć w domu w wałkach i nie mam pracy, jak taka kura domowa. czuje się bezużyteczna :( a pamiętaj facet widzi Cię atrakcyjną tylko, jeśli sama sie tak czujesz, więc sie nie daj :)
 
Anastazja, po porodzie wrócimy wszystkie do "normalnego" wyglądu, zobaczysz, będzie ok. A z tego co piszesz, to naprawdę nie ma powodu do zmartwień, ale wiadomo, że my kobity potrafimy się nakręcać niepotrzebnie.
Ewelina, dużo zdrówka, szybko!!
 
Dziś miał być w DD tvn reportaż na temat: czy można być dla męża atrakcyjną po ciąży ... ale niestety nie widziałam ... ciekawe czy coś mądrego powiedzieli....
 
Dobry:)
My dzis od rana na nogach bylismy odebrac pesel:) jaki bezsensowny jest znow bede miala problem z zapamietaniem...

potem pojechalismy dowiedziec sie ze nie dostane becikowego:p i musi Ł. pozalatwiac... bo ja nie mam wymienionego dowodu osobistego... a nie bede narazie zmieniac bo za miesiac babcia ma nam przepisac mieszkanie i tam bedziemy sie meldowac...

dziewczyny nie przesadzajcie z tym wygladem... moj Ł stwierdzil ze mogla bym byc w ciazy nawet do konca zycia :p bo mam cycuchy wieksze:D
 
reklama
hej
Ostatnio mam kiepskie dni- tez czuje sie wielka i nieatrakcyjna i w dodatku mam druga brode!Wygladam jak muminek.
Melisa-powodzenia!
Mami- najlepiej byloby gdybyscie mogli zamieszkac sami... przy takiej tesciowej to przej*****. Albo moze wykupcie jej 2 tygodniowa wycieczke do Polski tp bedziecie mieli chwile spokoju:-p Nie poddawaj sie!
Liv- fajnie, ze sie odezwalas
Anisia-trzymamy kciuki
Alka-wyczytalam, ze Twoja tesciowa powiedziala Ci, ze chodzisz jak kaczka- no jak ona mogla:-DCzyz nie wie ze w 9 miesiacu ciazy chodzimy jak modelki;-)
--------------
Moje roztargnienie mnie dobija. Zapominam czasem slow i to po polsku. Möj R sie pyta czy oby napewno mi to minie po porodzie.....:eek:

Pozdrawiam
 
Do góry