reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

mam pytanie! patrząc na to jaka jest pogoda za oknem, pewnie też się dużo nie zmieni za tydzień czy dwa - to mogę maluszka mojego ubrać w : body na długi rękaw, bluza i spodenki (dresik) skarpetki, niedrapki, czapusia, kombinezon, potem włożyć go do śpiworka i w tym przypiąć w foteliku?? Bo właśnie pakowałam rzeczy które P. ma zabrać jak nas będzie odbierał i tu mam dylemat!
 
reklama
bakalia off course :) ja ubieram podobnie, tylko jak będzie w kombinezonie to już w żadem śpiworek nie pakuję - przykryję tylko fotelik kocem, a buźkę pieluszka i wystarczy :-)
 
Kochane a powiedzcie jak liczy się częstotliwość skurczów ? jak twardnieje brzuch czy jak jest ból i czy podczas skurczu boli tylko brzuch czy ogólnie cały czas?

od poczatku jednego do poczatku drugiego


dorotka blyskawica:tak: super tez na to licze
ja dzis caly dzien z mlodym sama. dziekuje chetnie sie polozę. Bylismy jeszcze w galeri i mnie boli na @...
 
Alka, mi brzuch ostro twardnieje w ostatnich dniach, ale nic poza tym się nie dzieje.
Fiona, naprawdę tyle stron tu przybywa w zastraszającym tempie, że nie da się tego spamiętać:no:
Strzyga, tych pytań, czy już urodziłyśmy pewnie jeszcze trochę będzie.:sorry2:
Melisa, ale ruch macie w tym szpitalu.
Mami, trzymaj się dzielnie. Wiem, że to ci nie pomoże, ale jestem z Tobą myślami, trzymaj się kochana.
Donia, dlaczego 9 probówek??
Pola, fajnie się czyta o malutkiej, pisz jak najwięcej.
Dorotkę to podziwiam, pół porodu w domu wytrzymała i jeszcze nas informowała i już proszę, dzidzia jest na świecie.:-)
 
ok ja idę się położyć ...
Jakbym nie zdążyła jutro to Melisa powodzenia!!!!!!!!!!! i czekamy na wieści, kiedy będziesz tulić Milenkę :)

Dobranoc mamuśki
 
Witam :-)

Widzialam dzisiaj Asie (Myszka). Byla po cc i wygladala bardzo dobrze :-) Nawet miala troche Mikolaja przy sobie :-)


Super, ze u Was wszystko dobrze :-) A Dorotka byla bardzo dzielna i jak szybko Jej poszlo :-) Super :-)


Ja ide chrapu :-) Ciesze sie, ze juz jutro bede miec moja kochana Milenke :-)


Pozdrowionka :-)
 
Alka-jak ja Ci zazdroszczę, że idziesz się położyć.Mi się w ogóle spać nie chce:no:.Pewnie znowu koło 2 zasnę. A jak książka??
Melisa -ja też życzę Ci jutro wszystkiego dobrego, trzymam kciuki i daj znać jak tylko będziesz mogła co i jak.I ucałuj Milenkę:)
 
reklama
Do góry