reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Mia mój ukochany też jest z 10 grudnia:-)
I ja mu obiecałam, że zrobię tort, pizze jakieś pyszności i zaprosimy jego znajomych na drinkowanie;-) Taki prezent ode mnie;-) Bo ja już od lat nie mam pojęcia co kupować. A w tym roku obiecaliśmy sobie prezentów nie robić tylko jakiś dla bobasa:-)

 
reklama
A ja mogę i spodziewam się wypakować przed nowym rokiem, akurat po świętach, wątpię, żeby mój mały czekał do 17 stycznia.
Chociaż usłyszałam raz ciekawostkę, że pierwsze dziecko i do tego chłopaki nie spieszą się tak szybko na nasz świat.

Moje dwie koleżanki urodziły chłopaków, pierwsze ciąże: jedna w 37 TC, druga dzień przed terminem :)
 
u mnie mój brat urodził się "przed czasem" był zakwalifikowany jako wcześniak (bodajże 37tydzień), ale to było 18lat temu, a ciocia P. opowiadała że ona z 3 chłopakiem miała problem (dziś ma 11 lat), bo termin minął a ona 17dni po terminie w końcu zadzwoniła do lekarza i kazali jej jechać na IP i tam po kroplówce zaczęła rodzić ;D
 
Mia mój ukochany też jest z 10 grudnia:-)
I ja mu obiecałam, że zrobię tort, pizze jakieś pyszności i zaprosimy jego znajomych na drinkowanie;-) Taki prezent ode mnie;-) Bo ja już od lat nie mam pojęcia co kupować. A w tym roku obiecaliśmy sobie prezentów nie robić tylko jakiś dla bobasa:-)
http://www.suwaczki.com/
http://www.suwaczki.com/
Ach te strzelce:-pmy już też jesteśmy tyle lat razem, że w końcu pomysły się kończą...ja może jednak kupię płyty queen i może też pomyślę nad zrobieniem torta tylko boję się że może nie wyjść, bo u mnie różnie ze zdolnościami w kuchni;-)

Alka właśnie przez to mam obawy, co do tej książki czy czasem ja jej prędzej nie przeczytam:-D
 
ja już właśnie przegadałam sprawę z moim, bo dziś się ładnie spisał
ale ja nie wiem o co im chodzi z tym marnotrawieniem czasu na jakieś głupie pogaduchy :no:
 
reklama
Do góry