reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

My z mężem stwierdziliśmy, że zamiast kupować sobie prezenty nawzajem to kupimy jeden dla naszego smyka. tzn aparat aby mieć super pamiątki zdj brzdaca;)
 
reklama
mojemu też marzy się x box 360 argument, ze dla dziecka też są fajne gry ruchowe:-D ale troszkę drogie to jest, mam plan składac kaskę do maja i na urodziny mu kupić
 
Laski, ja dzis kupilam sobie specjalny cilit bang do lazienki i postanowilam umyc kabine prysznicowa. Weszlam do srodka, zamknelam i myje myje i po chwili zaczelo mnie dlawic w gardle, szczypac, dziwnie mi sie oddycha, wystraszylam sie i wyszlam, czytam na opakowaniu zeby nie trzymac tego na powierzchni do mycia dluzej niz 4min, bo wtedy wlasnie takie efekty.. Szybko splukalam, ale wystraszylam sie.. ;/A. Wlasnie dzwonil ze bedzie kolo 1.. Super. Czyli w pracy dzis jest 24h.. Ale ucieszony, mowil ze chce do mnie juz, ze mnie kocha, ze jak wroci mimo poznej pory moze bysmy sie cos poprzytulali haha :)
 
Marciaa oj klocuszek, żebyś wiedziała :) a dkzuje jak tatus jest obok, że ho ho. W niedzielę to kopniaczkami wygoniła Go z łózka, żeby śniadanie zrobił, od razu widać, że córeczka jest za mamusią :-)
 
Cześć dziewczyny! Wieki mnie nie było;-)
Dołączam się do grona mam z twardniejącymi brzuszkami- skończyłĸo się ostatecznie na patologii ciąży:-( Uciekłam z tamtąd prawie na włąsne życzenie bo skurcze co prawda takie 20 a nawet 30 % ale to jeszcze nie te porodowe a szyjka ładna 3,4cm więc hoho;-) Doszłam do wniosku że mniej się będę stresować w domku i pozwolili mi wyjść. Na odchodne usłyszałąm że "mam zmienić tryb życia"....;-) Chyba na leżący
Maluch dalej świeci jajkami i ma 1830g ale łożysko już 3 stopnia więc nie zapowiada się donoszenie do końca stycznia
To tyle u mnie i brzuszka;-)
Alka- ja z córą powiedziałam że urodzę 28 grudnia i urodziłam- termin miałam na 19 ale jak tylko dowiedziałam się o ciąży to powiedziałąm że będzie prezent na imieniny pradziadka. Więc może coś w tym jest:tak:
Donia- dasz radę, to będą już ostatnie chwile przed porodem więc prasowanie i ukłądanie tych maleńkich ubranek pozwoli Ci zapomnieć że znajomi są daleko. A kiedy wracacie? Śliczna waga maluszka
Gabryś- nie szalej z tymi spacerkami, nunu:tak:
Pola- taki zegarek to super prezent- mojemu chciałam kiedyś kupić bo jego już dogorywa ale nie umiałam się zdecydować

Dziewczyny- byłam ostatnio w Tesco i mają cudne szlafroczki. Co prawda drogie ale boskie po prostu. My naszej królewnie chcemy na gwiazdkę kupić bo cała stertę zabawek już kupili dziadkwie. A te szlafroczki zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych wg mnie są cudne. Taaaakie mięciutkie- wiadomo nie wszystkie ale kilka perełek było.
 
lajtway hmmm zobaczymy czy Franio wytrzyma w brzuszku do 2 lutego ...

Ja póki co nie wiem o co Wam chodzi z tymi twardniejącymi brzuszkami i przyznam szczerze, że wcale nie chcę wiedzieć :-D
 
Prezenty, prezenty...
- Przyjechał Szymonkowy dźwig (taki żuraw budowlany)
- Dla Mężulka - aktówka (stary chłop a na rozmowy z kontrahentami z lata jak student z plecaczkiem) nic nie potrzebował a jak mu pokazałam fotkę to się oczka zaświeciły
- A ja mam takie zachcianki:
1. taka bluza Pentelka BLUZA, POLAR M różne kolory! Rewelacja !! (1959316692) - Aukcje internetowe Allegro - mężuś obiecał
2. biografię ks. Twardowskiego
3. biografię Kapuścińskiego (tą kontrowersyjną)
4. jeszcze jedną koszulkę do karmienia
tylko muszę pomyśleć kogo o co poprosić...

no i jeszcze mama, teściowa, tato, teść i nasi bracia...
 
reklama
Ale sie ciesze T naprawil zmywarke wiec kasa zaoszczedzona:-):-):-)
´my nie robimy sobie prezetow zawsze jak cos to kupujemy jeden wspolny dla nas.
ja w tym tyg mam do latania T ma jutro urodziny i w sobote szykuje sie impreza....wiec trzeba zakupy porobic.
 
Do góry