reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

MIA super - mój M. też ma urodziny w grudniu - 22.12 ale w tym roku wykpię się jednym prezentem (też nie wiem co to ma być) - musi zrozumieć, że teraz to już zawsze Franuś będzie ważniejszy :-D
Mój ma urodziny 10.12, może też kupię jeden??ale co??
No i oczywiście musi wiedzieć, że mamy inne wydatki - na Jasia, więc przesadzać z kosztem nie zamierzam;-)
Ewelinka kupiłabym grę, ale mamy laptopa i to nie najnowszego i wiem, że gry tutaj cięzko chodzą:-(
A co do klocków czy innych zabawek to też zauważyłam, że już się rozglądał niby dla synka;), ale ja już wiem, że taką np. kolejką to by się sam już pobawił:-)
 
reklama
hej dziewczyny, ja dziś byłam na USG w 31 tc. I mój mały kluseczek waży 2200g, leży sobie główką w dół, jest książkowa i władowała sobie całą rękę do buzi :), a w środę mamy USG 4D, będziemy podglądać naszą ślicznotę :-)
uff jeszcze tylko dwa dni do roboty, ale będzie mi się tęskniło za moimi dziewczynami. Tak w ogóle to przewiduję mega dół na styczeń, będę sama w obcym państwie, bez przyjaciół ale za to ociężała i obolała. Oby mała nie kazała długo na siebie czekać po terminie.
Aha, a termin przesunął mi się na 18 I z 27 I, ale i tak chyba lepiej trzymać się terminu z USG w 12tc.
 
A co do prezentów to ja mojemu A. kupiłam portfel porządny i płytę
ale ja z nim nigdy nie mam problemów z prezentem bo On wszystko lubi :), miałam jeszcze w zamiarze kamerę, albo złoty łańcuszek

A co wychodzenia do kolegów, to też mieliśmy małe spięcie, przyjechał teraz na tydzień i mamy mnóstwo pakowania, a On sobie spotkania zaplnował prawie na każdy dzień. Eh, wkurzyłam się bo nie lubię jak traktuje dom jak hotel, a On się tłumaczy, że zabiera mnie ze sobą a znajomych nie będzie widział bardzo długo więc chce ponadrabiać. Niby racja, ale ja mam nerwa :)
 
Donia - postaw na jakis kompromis, bo kurde to jest glupie bysmy my nosily maluchy, przezywaly wszystko razy dwa, i siedzialy przed tv czekajac na ich powrot ze spotkan z kolegami.. Majac nadzieje, ze nie pija itepe. A ja jem kolejna paczke mandarynek, ogladam serial, nastawilam pranie.. A. Wraca kolo jedenastej...
 
O rany, w radio leci właśnie YMCA, a brzuch mi chodzi jak nigdy. Ależ to śmiesznie wygląda, jakby Pola tańczyła sobie do tej muzyczki :D

Co do prezentów, to na Mikołaja (a co - umówiliśmy się już dawno, że tak mało jest okazji do niespodzianek, że będziemy sobie robić prezenty drobne 06.12) planuję kupić biografię Jobsa, do której M. się od tygodni ślini...i z pewnością rozczarowałby się gdyby dostał co innego. Też mi niespodzianka, co? :D
A pod choinkę jakiś gadżet do joggingu (tak już z 2-3 miesiące M. biega regularnie kilka razy w tygodniu), tylko jeszcze nie wiem, czy coś z porządnego ubrania sportowego, czy może jakiś zegarek do biegania mierzący tętno, prędkość, dystans etc. Ta druga opcja trochę drogawa... :/ ale mój M. to typowy zadaniowiec i wiem ile frajdy by mu sprawiało mierzenie ile przebiegł i w jakim tempie, porównywanie wyników z kolejnych treningów.... Muszę jeszcze chwilę to potrawić...

Mia, ja mam to: http://allegro.pl/tanio-szybko-queen-3cd-the-platinum-great-hits-i1939106667.html
Płytki są naprawdę super!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry