reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Alka - to tak jak ja sobie wymyśliłam, że Remik się urodzi 10 stycznia :p Chociaż ostatnio jestem jakoś mniej rygorystyczna i trzymam się zasady "Byle do pierwszego" :p

A lekarz w szpitalu "zaprosił" mnie na poród w Wigilię Bożego Narodzenia...

Czy dobrze czytam? Wasz synek bedzie miał tak samo na imie tak jak nasz?
 
reklama
Pola Próbowałam mojego wariata namówić na ogrzewanie zatok, ale on niecierpliwy i twierdzi, że to nic nie da:wściekła/y: Chyba zastosuję mu tą cebule posiekaną:-) A ogrzewacz na ręce ciekawy, chyba zamiast bawić się w gotowanie ziemniaków czy woreczki to takie coś mu kupię.

 
Justys - kiedy A. chce wyjsc do kolegow czasem, zawsze mnie pyta, czy mam cos przeciwko itepe i oczywiscie mam, ale nie mowie mu o tym, bo bym wyszla na idiotke skoro nigdy nie dal mi powodu a ja siedze i mysle co robi, z kim gada, kogo spotka. Ale po tym ostatnim wypadzie mam argument przeciwko, zreszta on tez wie ze zawalil i nigdzie sie nie wybiera juz hehe a ja wlasnie wrocilam do domu, i chyba przecenilam wlasne sily.. Kupilam ksiazke dla tatusiow, i to swietnie napisana, zartobliwie, lekko sie czyta, no i kupilam sobie jakies picie i pare drobiazgow, a ze uciekla mi taksowka wiec poszlam na nogach.. Rany.. Zadyszka, ciezar, ucik w brzuchu, pod, twardnienie.. Po schodach to myslalam, ze nie wyjde.. Uh.
 
Alka - to tak jak ja sobie wymyśliłam, że Remik się urodzi 10 stycznia :p Chociaż ostatnio jestem jakoś mniej rygorystyczna i trzymam się zasady "Byle do pierwszego" :p

A lekarz w szpitalu "zaprosił" mnie na poród w Wigilię Bożego Narodzenia...
Ty weź go nie słuchaj - Wigilia, święta i Sylwester to ostatni czas beztroskiego objadania się wszystkim - jak będziemy karmić będzie gorzej, więc poczekaj do stycznia :)

anielkaa ja w opowieści z porodówki w ogóle nie zaglądam - za bardzo się boję co mogę tam przeczytać :-D
 
mam dylemat w związku z prezentem do mojego M., a że ma urodziny w grudniu i święta to musze pomysleć o dwóch prezentach:confused2:Co Wy macie w planach kupić, a może już kupiłyście i będę miała gotowca;-)?
 
MIA super - mój M. też ma urodziny w grudniu - 22.12 ale w tym roku wykpię się jednym prezentem (też nie wiem co to ma być) - musi zrozumieć, że teraz to już zawsze Franuś będzie ważniejszy :-D
 
reklama
ja emkowi kupuję grę na komputer (pewnie i tak nie będzie miał czasu grać);-)albo lego duży zestaw widzę jak w sklepie ogląda i planuje kiedy już Synkowi kupi:-D
 
Do góry