reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Kasia ja bym do pijalni czekolady chętnie poszła, sto lat nie byłam, tylko musiałabym dojechać:-) Bo w sumie jestem z Zg, ale mieszkam parenaście km od Zielonki;-) Ale przy najbliżej okazji nie ma problemu:-)
Gabryś podziwiam cię, tyle posprzątać i jeszcze masz siłę na wyjście do koleżanki:-) Ja bym już padła.
A ja mam wizyty co miesiąc, jutro kolejna i potem rundy co 2 tygodnie aż do stycznia;-)
Na szczęście ja nie myje okien, bo tego nie cierpię po prostu i chłopa wykorzystuję do tego:-p

 
reklama
:-)No ja jak na razie powiesiłam dwa prania, zrobione sa rolady i porzadek w kuchni (zastanawiam sie nad wysprzataniem szafek juz na swieta?) Cały dół wyzamiatany i pomyte podłogi, aż miło sie patrzy... :-)
Na jutro zostawiam drugą połowe domu... i kolejne pranie...

Całe szczescie prasowanie to nie moja broszka haha

Idę sprzątać teraz w biblioteczce; stare ksiazki, kartki, jakieś cuda tam się na pewno znajdą.

Co do pytania ja do lekarza chodze RÓZNIE.
Ostatnio miałam wizyte 3D- 3.10.11
później kontrolne USG- 18.10.11
No i teraz planuje iść 17.11.11 (bo musze w końcu zrobić krew i mocz po raz drugi:D no i może cukier?)
 
witam Was dziewczyny bardzo serdecznie, jestem poczatkujaca na forum, jestem w ciazy i termin mam na 21.01.2012 zobaczymy czy dotrzyma malenstwo :-).
 
a no i zapomniałam jeszcze napisać, że wczoraj jak mi zrobili to usg to wyszło, że jestem już w 29 tygodniu ciąży:p czyli może jednak na końcówkę stycznia się załapię:p
 
Witajcie kobitki
Dzis saczełam 31 tydzien i coraz mniej do odczekiwania na malenstwo...Wczoraj wygrałam jedna licytacje a druga przegrałam:crazy: na tej drugiej bardziej mi zalezało bo był laktator a AVENTY i nie drogi ale co trudno....
Dzis koncze krzesła szorowac papierem sciernym i potem mam zamiar je pomalowac.

Witam nowo formułowiczke TYSIA
 
Ja to jestem jakaś uposledzona chyba... Stosuje sie do instrukcji jak zrobić suwaczek i za Boga nie wiem gdzie wkleić wygenerowany link... nie moge znalesc tego w panelu uzytkownika i edycja av ataru nie ma zadnego podpisu tak jak pisze w pomocy :(

dobra znalazłam - wkleiłam, dałam zapisz... ale nie widac go pod moim postem ?? wybaczcie za zaśmiecanie. . .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tysia1 suwaczek nie pokrywa Ci się z terminem porodu :) powinien być wyżej skoro masz na 21,a z tego obecnego termin wychodzi ok 27-28 stycznia, bodajże :)

ale co tam,i tak pewnie termin nie pokryje się z porodem :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry