reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Kasia ja bym do pijalni czekolady chętnie poszła, sto lat nie byłam, tylko musiałabym dojechać:-) Bo w sumie jestem z Zg, ale mieszkam parenaście km od Zielonki;-) Ale przy najbliżej okazji nie ma problemu:-)
Gabryś podziwiam cię, tyle posprzątać i jeszcze masz siłę na wyjście do koleżanki:-) Ja bym już padła.
A ja mam wizyty co miesiąc, jutro kolejna i potem rundy co 2 tygodnie aż do stycznia;-)
Na szczęście ja nie myje okien, bo tego nie cierpię po prostu i chłopa wykorzystuję do tego:-p

 
reklama
:-)No ja jak na razie powiesiłam dwa prania, zrobione sa rolady i porzadek w kuchni (zastanawiam sie nad wysprzataniem szafek juz na swieta?) Cały dół wyzamiatany i pomyte podłogi, aż miło sie patrzy... :-)
Na jutro zostawiam drugą połowe domu... i kolejne pranie...

Całe szczescie prasowanie to nie moja broszka haha

Idę sprzątać teraz w biblioteczce; stare ksiazki, kartki, jakieś cuda tam się na pewno znajdą.

Co do pytania ja do lekarza chodze RÓZNIE.
Ostatnio miałam wizyte 3D- 3.10.11
później kontrolne USG- 18.10.11
No i teraz planuje iść 17.11.11 (bo musze w końcu zrobić krew i mocz po raz drugi:D no i może cukier?)
 
witam Was dziewczyny bardzo serdecznie, jestem poczatkujaca na forum, jestem w ciazy i termin mam na 21.01.2012 zobaczymy czy dotrzyma malenstwo :-).
 
a no i zapomniałam jeszcze napisać, że wczoraj jak mi zrobili to usg to wyszło, że jestem już w 29 tygodniu ciąży:p czyli może jednak na końcówkę stycznia się załapię:p
 
Witajcie kobitki
Dzis saczełam 31 tydzien i coraz mniej do odczekiwania na malenstwo...Wczoraj wygrałam jedna licytacje a druga przegrałam:crazy: na tej drugiej bardziej mi zalezało bo był laktator a AVENTY i nie drogi ale co trudno....
Dzis koncze krzesła szorowac papierem sciernym i potem mam zamiar je pomalowac.

Witam nowo formułowiczke TYSIA
 
Ja to jestem jakaś uposledzona chyba... Stosuje sie do instrukcji jak zrobić suwaczek i za Boga nie wiem gdzie wkleić wygenerowany link... nie moge znalesc tego w panelu uzytkownika i edycja av ataru nie ma zadnego podpisu tak jak pisze w pomocy :(

dobra znalazłam - wkleiłam, dałam zapisz... ale nie widac go pod moim postem ?? wybaczcie za zaśmiecanie. . .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tysia1 suwaczek nie pokrywa Ci się z terminem porodu :) powinien być wyżej skoro masz na 21,a z tego obecnego termin wychodzi ok 27-28 stycznia, bodajże :)

ale co tam,i tak pewnie termin nie pokryje się z porodem :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry