reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Strzyga jak lekarz nie określił jeszcze na tym etapie płci Twojego maleństwa to dla mnie dziwne trochę a z drugiej strony w szpitalu dziewczyny, które miały spore brzuszki też nie wiedziały i pytały lekarza na usg, kto tam siedzi. Czasem nie widać niestety lub źle się ułoży.
Idę zaraz na spacerek i do sklepu. Zajrzę do Was później.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie ;)
My już po wizycie lekarskiej wszystko tak jak być powinno, lekarz nawet zauważył że mały jest bardzo wysoko usadzony więc dlatego mam problem żeby siedzieć wszystko pozamykane i takie jak być powinno, kolejna kontrola za dwa tygodnie (29listopada) i usg na 5 grudnia mam także w końcu mojego maluszka pooglądam ;)

Z racji tego że uciekł mi autobus jak szłam do lekarza to czekał mnie spacer i droga powrotna też musiała być spacerkiem bo trzeba było zajść do kilku sklepów! :) Teraz odpoczywamy;)

Miłego dnia
 
Ja chodzę na wizyty co 3 tygodnie już od samego początku. Czasami były to wizyty dzień po dniu;-) ale to z samego początku jak wyszła nam zwiększona przezierność, więc jeździliśmy jeszcze dodatkowo do kliniki, a wizyty pokrywały się z tymi regularnymi u mojego lekarza.
Jeszcze trochę i raz w roku 1 wizyta:-)
 
dziewczyny, zrobilam co mialam zrobic, teraz lece sie ogarniac i ubierac i ide w odwiedziny do kolezanki, i do sklepu :) napisze pozniej, milego popoludnia :)
 
Fazerkam-ciekawa jestem jak sprawa z wozkiem??? Mialas okazje ogladnac go???
a z wózkiem skończyło się tak że znajoma go wyciągnęła z pawlacza i powiedziała że wózek raczej się nie nadaje bo jest zniszczona przez starsza córcie :) podarła go itp :) dzisiaj jedziemy do jednego sklepu obejrzeć wózki, bo mój mężuś szuka czegoś tańszego niż ja wybrałam :) tylko taki problem że nic innego mi się nie podoba ;-)
ja też się Niunka czuję jak stara baba... wszystko mnie boli.. nie mam siły.. już mam dosyć i chciałabym żeby było już po wszystkim.. bym się czuła fizycznie tak jak przed ciążą...

pościerałam kurze, odkurzyłam, zmyłam podłogi i padam na pyszczek :| a chciałam jeszcze posprzątać łazienkę i poprasować.. no nic trzeba to rozłożyć na kilka dni :)
 
hey dziewczyny... ja dzis całe przedpoludnie w lozku... chyba grype zoladkowa zlapalam od mojej mamy;/ bo mnie kreci w zoladku od rana...;/ miejmy nadzieje ze na tym sie skonczy...

Ja teraz tez chodze co 3 tyg do lekarza... a potem znow wroce do co pol rocznych wizyt.
 
Hej dziewczynki
matuś ale zimno na dworze brrrr.... dzisiaj z moim humorem lepiej jakoś :-)
Zjadłam fasolkę po bretońsku a teraz pękam za chwilę zabieram się za siebie, wykąpię się, wyprostuje włoski i o 17.00 wpada koleżanka zrobić mi manicure i hennę a na 19.00 umówiłam się z koleżanką do pijalni czekolady
Justyś może dołączysz do Nas ? :-) wpadaj wypijemy im całą czekoladę w końcu będzie nas 5 osób :-D

Miłego dnia laseczki, pozdrawiam.
 
Alice - źle mnie zrozumiałaś... :) Mi lekarz potwierdził płeć dziecka chyba około 17 czy 19 tc (musiałabym sprawdzić w karcie ciąży). Za to np moja mama dowiedziała się "na pewno" jakiej płci będzie mój braciszek na usg w 37 tc, bo się wcześniej mały zasłaniał ;)

Fazerkamm - trzymaj się, walcz o swoje :p C Ci będzie facet model wózka narzucał ;)

Ja chyba zmuszę się, żeby w końcu się ubrać, wyjść z psem, do apteki i po coś na obiad...
 
cześć dziewczyny!:)

widzę, że Wy pięknie wszystko sprzątacie;) ja w sumie też:) pomimo, że powinnam leżeć puściłam pralkę i ogólnie ogarnęłam..ale z odkurzaniem i myciem podłóg czekam na P...czasem wkurza mnie to, że on zupełnie nie zabiera się sam do sprzątania...;/ wszystko ja robię...w sumie lekkiego focha na niego złapałam...bo rano zaspał na zajęcia i szedł dopiero na 15...ja mam leżeć i odpoczywać, a ten pawian nie pomyślał nawet, żeby przynieść mi jedzenie, żebym mogła sobie zrobić...ale stwierdziłam, że nic mu nie będę mówić (za to on oczywiście wypomniał, że ja ciągle leżę i NIC nie robię...)...P poszedł na uczelnie, a ja do sklepu...jak teściowa mnie pod domem zobaczyła to wielkie oczy zrobiła co ja tu robię...że leżeć powinnam...no i powiedziałam jej, że głodna byłam, a P. poszedł na uczelnię i żadnych zakupów nie zrobił...i tylko dziwnie się popatrzyła (mam nadzieję, że P. dostanie opieprz), a później przyniosła nam obiad...:p co prawda ja swój już nastawiłam, ale będzie na jutro:)

ehh...pożaliłam się trochę i już mi lepiej na serduchu:D:D:D:-D:-D:-D

Niki...kurcze...Ty to zawzięta jesteś:D ja zawsze mówiłam, że chcę niespodziankę, ale jak okazało się, że jestem w ciąży to nie mogłam się doczekać kiedy dowiem się kogo noszę:D miał być Stasiek z mojego przeczucia, ale okazała się Hanka (dopiero w 22 tygodniu chyba):D bo wcześniej się maskowała:D:D:D

Strzyga..mamie P. przez całą ciążę usg pokazywało dziewczynkę, a przy porodzie okazało się, że chłopak jest:D:D i mój P. biedny na początku nosił tylko różowe ubranka z kokardkami:D:D

Fazerka:D z wózkiem się nie daj:D walcz o swoje;D
 
reklama
Witam :-)


Ja mam dzisiaj zapracowany dzien. Caly czas cos robie. A zaraz korepetycje i tak do wieczora. Wieczor jedziemy ogladac kanape, a potem znajomi wpadaja :-)
Zrobilam przed chwila sobie placuszki z jablkami na obiad i mi niedobre wyszly... Jak sie czlowiek stara to nie wychodzi. Ale zjadlam :-)

Myszka- musze porozmawiac z moja gin. Tak juz sie nastawilam na cc i w sumie chyba bym wolala.
 
Do góry