reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Elastico- chyba ze względów bezpieczeństwa, żebyśmy nie spadły i naciągają się mięśnie brzucha, ciśnienie w naczyniach krwionośnych się zwiększa może dojść do krwawienia.
Na szkole rodzenia mówiły nam panie, że lepiej uważać. Tyle pamiętam z tego.
 
reklama
livastrid - szczerze mowiac, jeszcze pare miesiecy temu kiedy mieszkalam razem z babcia, czy mama to nie robilam nic. bylam przyzwyczajona, ze nawet kurzy nie scieram bo mi sie nie chcialo, i zawsze ktos robil to za mnie, i zawsze bylo posprzatane. Babcia miala taki nawyk, ze wieksze sprzatanie robila co tydzien, ale codziennie odkurzala i scierala kurze. Odkad zamieszkalam sama z A. musialam sama zaczac sprzatac, to zaczelam doceniac ta ciezka robote, i sama rowniez scieram kurze codziennie lub co dwa dni, i odkurzam bo nie wytrzymalabym .. wiem, ze to troche dziwne ale tak mam :-)
 
e to fajnie mialas, ja juz nie pamietam jak to jest nie sprzatac, kurze takie tam robie, bo alergikiem jestem, ale takie wieksze sprawy gdzie musze duzo sie schylac czy w ogole to raz na tydzien, czasem cos maz zrobi jak go opieprze;-)
 
Livastrid ciśnienie mi się unormowało. Pewnie wtedy to ze zdenerwowania bardziej, bo na usg w naczyniach macicy ciśnienie jest ok.
Podobno mojej kuzynce mówili, że jej synek ma za dużą główkę w porównaniu do reszty ciała i rzeczywiście jak się urodził to miał dużą ale ogólnie był masywny.
Mam nadzieję, że to się wyrówna. Żadnych płynów w mózgu nie było widać na usg, więc może taka jego natura. Tydzień temu ważył prawie 1900g.
 
e to fajnie mialas, ja juz nie pamietam jak to jest nie sprzatac, kurze takie tam robie, bo alergikiem jestem, ale takie wieksze sprawy gdzie musze duzo sie schylac czy w ogole to raz na tydzien, czasem cos maz zrobi jak go opieprze;-)
moj nie bardzo sprzata, ale nawet nie ma kiedy bo caly czas jest w pracy. chociaz jakis czas temu pisalam tu, ze posprzatal mieszkanie i jak sie za to wzial to sprzatal jak przed bozym narodzeniem haha ;D

dziewczyny jak tak czytam to wydaje mi sie ze wy czesciej chodzicie na wizyty do ginekologów .. co ile?
 
Cześć Dziewczyny :)

Gabryś
- ciuszki niesamowite, ale niestety nie na moją skromną kieszeń ;) No i ja bym pewnie inne kolorki wzięła - raz, że się spodziewamy chłopca, dwa, że do mnie róż nie przemawia ;) Niemniej - gratuluję wygranej aukcji. :)

Niki - Biedni jesteście na tych wizytach. I Ty i lekarz. On się stresuje, że nie może powiedzieć, a Ty, że powie :p

Alice - a co do reszty wyników Cię uspokoili? W sensie moczu i wymiarów Maluszka?

Ja tam bardziej niż w usg wierzę w swoje przeczucie, że będzie chłopiec. Inna sprawa, że znajoma całą ciążę rozmawiała z "Szymusiem" i potwierdzało to usg, a teraz bawi Lenkę ;)
 
Mam nadzieję, że to się wyrówna. Żadnych płynów w mózgu nie było widać na usg, więc może taka jego natura. Tydzień temu ważył prawie 1900g.

moze Wy jako rodzice macie wieksze glowki? ;-) a moze sprobowac do kogos innego na usg isc...


Gabrys, bylam w piatek u lekarza, wczoraj prywatnie, ja mam nastepna wizyte 5 grudnia, potem 5 stycznia /:-D pewnie juz zdaze urodzic niz na nia isc/
 
strzyga - dziekuje :)

ja mialam wizyte pod koniec pazdziernika, kazal mi zrobic badania pod koniec listopada i jak beda okej, to przyjsc dopiero po 6 grudnia .. mowil, ze dzidzia jest zdrowiutenka, i ze mnie podziwia ze tak swietnie znosze ciąze jak malo ktora kobieta, nie wiem czemu .. on ma takie smieszne teksty czasem, np rozkladam nogi do badania a on : ' aaahh, ale pani ma tu pieknie na zwenatrz :D a jaki sliczny sluz, hmm cudowny kolor!' a ja sie tylko smieje haha :-)
 
W badaniach moczu miałam ostatnio białko i jak zauważyłam dla jednego lekarza jest ono tylko podwyższone a dla drugiego nie powinno go być. Myślałam, że sprawdzą dokładniej ten mocz. Mówiłam, aby zwrócili na to uwagę i nic.
Livastrid mój M. właśnie chce, abyśmy pojechali do lekarza innego i na usg 4d. Pewnie za jakieś 2/3 tygodnie się wybierzemy, bo kiedyś byliśmy u niego i on wszytko ładnie nam wytłumaczył. Bo ja tak naprawdę to od połowy ciąży żyję w jakiejś niepewności,wykryto u nas pępowinę dwunaczyniową a prawidłowa jest trzynaczyniowa.
Dziewczyny zanim zaszłam w ciążę, to naprawdę miałam naiwne myślenie, że tak ładnie się z brzuszkiem wygląda i tak fajnie jest. A tu ciągle coś nam dolega:) ale nie dajemy się.
 
reklama
Gabryś-ja póki co chodzę co 4 tygodnie, ale mój GIN powiedział, że od 30 tygodnia będziemy się już spotykać co 3 tygodnie.
Strzyga- czy biedni to nie wiem:-D.Mówi, że nie za często mu się to zdarza, ale są pary,które nie chcą znać płci.A że ma dużo pacjentek, bo to przychodnia przyszpitalna na NFZ, więc dla bezpieczeństwa zawsze pyta.
Ja od początku jak się dowiedziałam, że w ciąży jestem, czułam że będzie chłopiec.Nawet mówiłam do Maleństwa Junior:).Ale mi A. zwrócił uwage:-), że jak się urodzi dziewczynka to On Jej wszystko powie, że mama wolała chłopca;-). Więc przestałam mówić do brzuszka w ten sposób.Ale ostatnio coś mnie nachodzi, że może dziewczynka. A kogo spotkam, to swoje mądrości daje-że ciąża mi służy, bo tak ładnie wyglądam,znaczy będzie chłopiec. O jaki brzuszek-no to chyba na dziewczynkę:-D.
 
Do góry